Similar lots by type
-
#681
“De stad Antwerpen. Een weekblad voor Vlaanderen”. Gebundelde uitgaven van het weekblad uit het jaar 1933 en 1934. Ed. Geïllustreerd Weekblad o.l.v. P.W. Segers en C.P. Ooms.
"De stad Antwerpen". Éditions groupées de l'hebdomadaire de 1933 et 1934.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#161Ons Volk
Ingebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#288Jean Novi de CaveiracPeriod: 1762
Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Met stempel “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.
Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Tamponné “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#638
“La Belgique Illustrée”. Volume 2 en 3. Ed. Bruylant, Brussel
« La Belgique Illustrée ». Tome 2 et 3. Ed. Bruylant, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#668
“Antwerpen 1930. Eenig officieel orgaan van de wereldtentoonstelling voor Coloniën, Zeevaart en Vlaamsche Kunst uitgegeven door Gazet van Antwerpen.”. Gebundelde uitgaven van het weekblad van april tot november 1930 in drie volumes.
« De Gazet van Antwerpen ». Éditions groupées de l'hebdomadaire de l'année 1930 en trois parties.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#606
Een handgeweven wollen deken. Mali, bocht van de Niger.
Une couverture en laine tissée à la main. Mali, boucle du Niger.No longer availableDim. 243 x 126 cmEstimate: € 25/40 -
#397
Een Chinees porseleinen opiumpotje, versierd met blauw op witte symbolen. Periode 1810 - 1830.
Un pot à opium en porcelaine de Chine, décoré de symboles bleu sur blanc. Période 1810 - 1830.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 35/45 -
#214Constant Van den HeuvelPeriod: 1932 - 2002
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#448Paolo Simoncini
Een lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/100 -
#392Reinauts
“Vrouwelijk naakt”. Acrylverf op board. Gesigneerd.
"Nu féminin". Peinture acrylique sur carton. Signé.No longer availableDim. 49 cm x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#545
Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.
Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 101 x 102 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#521
Een ‘Porpianong’ neushoornvogelbeeld. Senufo, Ivoorkust. Jaren ‘50 - ‘60.
Une statue de calao 'Porpianong'. Sénoufo, Côte d'Ivoire. Années 50 - 60.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 400/600 -
#255
“Susanna in bad”. Olieverf op paneel. In vroeg XIXe eeuwse lijst.
"Susanne dans le bain". Peinture à l'huile sur panneau. Dans un cadre du début du XIXe siècle.No longer availableDim. 45 cm x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#345Claude Zographos
“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
“Cailles” . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#207
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 180/220 -
#234Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#358
Een paar boekensteunen met wereldbollen.
Une paire de serre-livres avec des globes.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/40