#4ChristofleEen lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
#617Een grote partij verzilverd metalen bestekken met verschillende decors.
#747Een setje met zes glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
Suite de six verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#52Mariette Lydis“Twee jonge vrouwen met bloemen”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 14/200n buiten de plaat. Verkleurd papier.
”Deux jeunes femmes et fleurs”. Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 14/200 hors planche. Papier décoloré.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 50 / 70
#23Een lot varia, bestaande uit een glazen inktpot en een brievenopener met gemshoorn, een schaaltje van albast en geëmailleerd koper, een bronzen staandertje en een meerkleurig glazen vaasje.
Un lot varié, comprenant un encrier en verre, un coupe-papier en corne, un plat en albâtre et cuivre, un support en bronze et un vase en verre polychrome.No longer availableDim. l: 12 - 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#34Ferdinand LeyPeriod: 1879-1938“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#330Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met een diamant van ± 0,92 ct.
Bague en or rose et blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,92 ctNo longer availableDim. 11,53 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#620Alex & BallEen 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,89 ct. en een centrale parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,29 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,89 ct et d’une perle centrale.No longer availableDim. 11,22 gEstimate: € 800 / 900 -
#427Model van een Indian motor. Kunststof.
Modèle d’une moto Indian en plastique.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 20 / 25 -
#587Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Burchtgracht met talrijke personages”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#90Een 18 karaats wit gouden armband bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 700 / 800 -
#469J. Nickx (?)“Bladeren en mens”. Litho. Onleesbaar gesigneerd.
”Feuilles et humain”. une lithographie. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#706HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 315 x 164 cmEstimate: € 100 / 120 -
#630Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2200