Similar lots by type
-
#617
Een grote partij verzilverd metalen bestekken met verschillende decors.
Grand lot de couverts en métal argenté à différents décors.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#532Anto Diez
“Mannenkop met pomponmuts”. Gesigneerd en H/C buiten de plaat.
”Tête d’homme à bonnet pompon”. Signé et H/C hors planche.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#89Marcelle Novaretti
“Marina da Napoli. Zeilboten in de baai”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine de Naples. Voiliers”. Huile sur toile.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 100/150 -
#74Marcelle Meyers
“De Alzette bij Biggen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Alzette et cochons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50/100 -
#4Christofle
Een lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
Un lot de douze porte-couverts en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#52Mariette Lydis
“Twee jonge vrouwen met bloemen”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 14/200n buiten de plaat. Verkleurd papier.
”Deux jeunes femmes et fleurs”. Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 14/200 hors planche. Papier décoloré.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 50/70 -
#747
Een setje met zes glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
Suite de six verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#699
Een grote en een kleine vacuümontlader van messing en glas. XIXe eeuw.
Un grand et un petit déchargeur sous vide en laiton et verre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 36 & 76 cmEstimate: € 80/120 -
#354
“Pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Te restaureren.
”Fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 120/200 -
#128
Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
Un lustre à cinq bras sous forme de fleurs.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Scène de rue et charrette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 320/360 -
#328
Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano, versierd met een mirafioredecor.
Un vase en pâte de verre rouge dans le style Murano, décor mirafiore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 55/65 -
#494Luk Duffour
“’t Nachtelijk bezoek” & “De Sint & de slager”. Twee litho’s. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 300 exemplaren.
”Visite nocturne” & “ Le saint et le boucher”. Deux lithographies. Signées hors planche, numérotées sur 300 exemplaires.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#512
Compositie. Zeefdruk. E.A. en een monogram.
”Composition”. Une sérigraphie. E.A. et monogramme.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#271
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 delen. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, mooie staat. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#268
Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Eerste Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Twee delen. In-4°, slijtage.
Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Première Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Deux volumes. In-4°, usures.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#780Hoyland Sport 89
Een grote zwart en groene paraplu met karikaturen. Gesigneerd.
Grand parapluie noir et vert décoré de caricatures. Signé.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 40/80 -
#273Norisan
Een vroeg XXe eeuws hoogfrequentiestroomapparaat met 23 elektrodes (3 gebroken). In origineel koffertje.
Appareil de haute fréquence à 23 électrodes (dont 3 cassées). Dans le coffret d’origine. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#761
Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40/50