Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit bestekken, cocktailstampers, slakkenklemmetjes, pollepels, enz. Bijgevoegd een vleesvoorsnijbestek en een taartschep met zilveren handvatten.

Een lot verzilverd metaal, bestaande uit bestekken, cocktailstampers, slakkenklemmetjes, pollepels, enz. Bijgevoegd een vleesvoorsnijbestek en een taartschep met zilveren handvatten.

Lot de métal argenté comprenant des couverts, des bâtons à cocktail, des pinces à escargots, des louches etc. Ainsi qu’un couvert de prédécoupage et une pelle à tarte aux manches en argent.
SKU: 1512200546.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #546
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #305

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,14 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3,14 ct.
    No longer available
    Dim. 15,24 g
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #191

    Een bronzen beeld van een dame in Egyptisch geïnspireerde klederdracht in art decostijl. Gemerkt.

    Une statue en bronze d'une dame en costume d'inspiration égyptienne de style Art Déco. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #473
    Maryse Rayn
    Period: °1958

    Personage. Keramiek met lichte glazuur. Gesigneerd en gedateerd 2005.

    Personnage. Céramique à glaçure claire. Signé et daté 2005.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #426

    Een recent wandtapijt met een jachtscène.

    Une tapisserie récente avec une scène de chasse.
    No longer available
    Dim. 192 x 123 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #356

    Een houten plantenstaander met een lade onder het blad. Kleine beschadiging aan de rand van het tussenblad.

    Un support pour plante en bois avec un tiroir sous le dessus. Petits dommages au bord de l'étagère du milieu.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 60 / 80
  • #187

    “Vrouw in klederdracht van de jaren ‘20, leunend tegen muurtje met sfinxen”. Een groep van brons en wit marmer. Marmer gerestaureerd.

    Femme en costume des années 1920. Appuyée contre un petit mur décoré de sphinx. Groupe en bronze et marbre blanc. Restauration au marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #91

    Een opgezette schildpad.

    Une tortue empaillée.
    No longer available
    Dim. L. 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #105

    1 gouden munt. Au 917/1000. Bahamas 1974, 100 dollar. Met certificaat nr. 522.

    Une pièce en or. Au 917/1000. Bahamas 1974, 100 dollar. Avec certificat n° 522.
    No longer available
    Dim. 5,46 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #303

    Een lot van veertien beeldjes allerlei van meerkleurig porselein.

    Un lot de quatorze figurines, toutes sortes de porcelaine multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 5 - 17 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #301

    Serie van zes gekleurde waterglazen van geslepen kristal met een vergulde fries.

    Série de six verres à eau en cristal taillé de couleur avec une frise plaquée or.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #361

    Een lot van vijf verschillende kruisbeelden, een losse houten corpus en twee wassen religieuze plaquettes.

    Un lot de cinq crucifix différents, un corpus en bois sans crucifix et deux plaques religieuses en cire.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #115

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljant van +- 20 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant de + - 20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,25 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More