Similar lots by type
-
#599SchapmansEen uitgebreid bestek van 800‰ zilver, bestaande uit twaalf grote vorken, twaalf lepels, twaalf messen, negen kleine vorken, negen dessertlepels, twaalf ijslepels, drie grote ijslepels, zes koffielepeltjes, twee strooilepeltjes, een vijfdelig serveerbestek en een theezeef. Belgische keuren. Gewogen zonder de messen.
Couvert en argent 800‰ comprenant douze grande fourchettes, douze cuillères douze couteaux, neuf petites fourchettes, neuf cuillères à dessert, douze cuillères à glace, trois grandes cuillères à glace, six cuillères à café, deux saupoudroirs, un couvert de service cinq pièces et une passoire. Poinçons belges. Poids sans les couteaux.No longer availableDim. 3490,32 gEstimate: € 1000 / 1500 -
#308Een lot verzilverde voorwerpen, bestaande uit vijf verschillende kleine doosjes. We voegen er een Chinees doosje en een ring van zilver aan toe.
Un lot d’objets argentés, comprenant cinq petites boîtes différentes. Nous ajoutons une petite boite chinoise et une bague en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#60Amélie Van AsscheEen 18 karaats geel gouden broche met een handgeschilderd herenportret op ivoor.
Broche en or jaune 18 ct présentant un portrait d’homme miniature sur ivoire.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 150 / 250 -
#24Koffie-en theestel van verzilverd metaal met toegevoegde plateau.
Un service à thé et café en métal argenté et un plateau.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#761Een ménagère met een bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief.
Une ménagère avec des couverts en métal argenté, motif Louis XV.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#355WiskemannEen vijfdelig koffie-en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à café et à thé en cinq pièces en métal argenté. Sur un plateau.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#217Twee tweedelige slabestekken van ivoor, waarbij één set met zilveren handvatten. Evenals een zilveren taartschep en een ivoren brievenopener met zilveren heft. We voegen er een handspiegel en borstel, een opengewerkte taartschep, enkele kleine lepeltjes en een suikertangetje van verzilverd metaal aan toe.
Deux couverts à salade en ivoire, dont un couvert avec poignées en argent. En plus, une pelle à tarte, un coupe-papier avec une poignée en ivoire et argent. Nous ajoutons un petit miroir à main, une brosse, une pelle à tarte, quelques petites cuillères et une pince à sucre en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#791Een groot lot verzilverd metalen bestekken, waaronder messen met benen handvat, verscheidene serveerlepels, visbestek, ...
Un lot comprenant des couverts en métal argentéNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#447Een lot van diverse schotels en een tafelstoffer met blik van verzilverd metaal.
Un lot comprenant divers plats et un ramasse-miettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#506Eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl.
Buffet en chêne de style Louis XV.No longer availableDim. b: 197 cmEstimate: € 120 / 200 -
#257Een vaasje van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van bladeren en bloemen. Naar een model van Colenbrander.
Un petit vase en porcelaine polychrome, style Art Nouveau, décor de plantes et de fleurs. D’après un modèle de Colenbrander.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 65 / 75 -
#295“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#316Een bijzetmeubeltje met getorste poten en met tussenverbinding en vier uitschuifbare legplankjes.
Un petit meuble aux pieds torsadés et entretoise et quatre étagères.No longer availableDim. 85 x 80 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#521Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met een fabeldier in een parade. XXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un animal de fable dans une parade. XXième siècle;No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#553Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor de personnages dans un jardin. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#159Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.
Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#109Julien Van de VeegaetePeriod: 1886 - 1960“Moeder en kind bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfant près du feu”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#139Jacques DelvauxPeriod: 1921-2010“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#90Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20.No longer availableDim. 8,83 gEstimate: € 400 / 500 -
#828Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.
Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80 / 120 -
#434Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. Een reeks van zestien verzamelalbums. Nieuwstaat.
”Suske en Wiske”. Une série de seize albums de collection. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 80 / 100

