Similar lots by type
-
#791
Een groot lot verzilverd metalen bestekken, waaronder messen met benen handvat, verscheidene serveerlepels, visbestek, ...
Un lot comprenant des couverts en métal argentéNo longer availableEstimate: € 40/60 -
#217
Twee tweedelige slabestekken van ivoor, waarbij één set met zilveren handvatten. Evenals een zilveren taartschep en een ivoren brievenopener met zilveren heft. We voegen er een handspiegel en borstel, een opengewerkte taartschep, enkele kleine lepeltjes en een suikertangetje van verzilverd metaal aan toe.
Deux couverts à salade en ivoire, dont un couvert avec poignées en argent. En plus, une pelle à tarte, un coupe-papier avec une poignée en ivoire et argent. Nous ajoutons un petit miroir à main, une brosse, une pelle à tarte, quelques petites cuillères et une pince à sucre en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#355Wiskemann
Een vijfdelig koffie-en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à café et à thé en cinq pièces en métal argenté. Sur un plateau.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#308
Een lot verzilverde voorwerpen, bestaande uit vijf verschillende kleine doosjes. We voegen er een Chinees doosje en een ring van zilver aan toe.
Un lot d’objets argentés, comprenant cinq petites boîtes différentes. Nous ajoutons une petite boite chinoise et une bague en argent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#447
Een lot van diverse schotels en een tafelstoffer met blik van verzilverd metaal.
Un lot comprenant divers plats et un ramasse-miettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#761
Een ménagère met een bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief.
Une ménagère avec des couverts en métal argenté, motif Louis XV.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#24
Koffie-en theestel van verzilverd metaal met toegevoegde plateau.
Un service à thé et café en métal argenté et un plateau.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#599Schapmans
Een uitgebreid bestek van 800‰ zilver, bestaande uit twaalf grote vorken, twaalf lepels, twaalf messen, negen kleine vorken, negen dessertlepels, twaalf ijslepels, drie grote ijslepels, zes koffielepeltjes, twee strooilepeltjes, een vijfdelig serveerbestek en een theezeef. Belgische keuren. Gewogen zonder de messen.
Couvert en argent 800‰ comprenant douze grande fourchettes, douze cuillères douze couteaux, neuf petites fourchettes, neuf cuillères à dessert, douze cuillères à glace, trois grandes cuillères à glace, six cuillères à café, deux saupoudroirs, un couvert de service cinq pièces et une passoire. Poinçons belges. Poids sans les couteaux.No longer availableDim. 3490,32 gEstimate: € 1000/1500 -
#60Amélie Van Assche
Een 18 karaats geel gouden broche met een handgeschilderd herenportret op ivoor.
Broche en or jaune 18 ct présentant un portrait d’homme miniature sur ivoire.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 150/250
Other lots in this auction
-
#363
Een paar koperen kandelaars.
Une paire de chandeliers.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#357
Een klein likeurkeldertje in de vorm van een stapel van vier oude boeken. Binnenin een karafje met vergulde randen en met twee overblijvende borreltjes van vijf. We voegen er een houten kistje aan toe in diverse houtsoorten, het deksel met ingelegd monogram L.D. en een sigarenkistje met messingen biesjes.
Un petit cabinet à liqueurs en forme d’un tas de quatre livres anciens. Comporte une carafe avec le bord argenté ainsi que deux petits verres (cinq d’origine). Nous ajoutons un petit coffret en bois dont le couvercle porte le monogramme L.D. incrusté et un coffret à cigares.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#613Corry Ammerlaan - Van Niekerk
“Wereldvrede”. Een bronzen kunstwerkje op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Paix mondiale”. Une oeuvre en bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200/300 -
#600
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 10,16 gEstimate: € 300/400 -
#30
Vier paar verschillende oorbellen van 18 karaats geel goud.
Quatre paires de boucles d’oreilles différentes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 160/230 -
#376
Een bankje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met rood fluweel.
Un petit banc en noyer sculpté, style Louis XV, avec un revêtement en velours rouge.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30/50 -
#45
Een siercoupe van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van bloemenranken en vlinders.
Une coupe en faïence polychrome, décor de papillons et fleurs.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#114H. Caluwaerts
“Stadsrand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd. Omstreeks 1900.
”La banlieue”. Huile sur toile. Signée et datée mais la date est indistincte.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 80/100 -
#437
Een processielamp en een bel van messing.
Une lampe de Procession et une sonnette en laiton.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#474
Een Chinese waaier met handgeschilderd decor van personages met ivoren hoofdjes. In kader achter glas.
Un éventail chinois avec un décor peint à la main de personnages avec des têtes en ivoire. Encadré et sous verre.No longer availableDim. 52 x 32 cmEstimate: € 50/80 -
#553
Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor de personnages dans un jardin. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60/100 -
#162
“Stilleven met gans en putter”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Restant van monogram ‘F’ en datum ‘..41’.
”Nature morte, chardonneret et oie”. Huile sur panneau. Restant d’un monogramme ‘F’ et date ‘41.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 260/300