Similar lots by type
-
#682Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 300 / 500 -
#293Een verzilverd metalen toiletset, bestaande uit twee borstels, een handspiegel en een kam. Deens werk. In etui.
Une garniture de toilette en métal argenté, comprenant deux brosses, un miroir de main et un peigne. Travail danois. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#48Een lot zilver en verzilverd metaal, waarbij een wijwatervaatje, een tangetje en een lepeltje van zilver.
Un lot d’argent et métal argenté, comprenant un bénitier, une pince et une cuillère en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#679Armand JamarPeriod: 1870-1946“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 76 x 54 cmEstimate: € 180 / 250 -
#303Een tafelset van verzilverd metaal, bestaande uit twee peperstrooiers, twee zoutvaatjes en twee mosterdpotjes. Met vier lepeltjes. In etui.
Un set de table en métal argenté comprenant deux poivriers, deux salières et deux pots à moutarde. Avec quatre cuillères. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#757WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel op dienblad. gemerkt.
Un service à thé et café sur un plateau. 4 pièces. Marque.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#223Célestine Vermoelen“Herenportret. Alphonse Joseph Vermoelen”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXde eeuw.
”Portrait d’homme. Alphonse Joseph Vermoelen”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#801Een lot van 37 strips met onder andere strips van de Ketnetseries ‘Basta’, ‘W817’ en ‘Spring, een Album van Gaston en Leo, vijf heruitgaven uit de ‘Fenix collectie’, twee oude albums van ‘Pilot Storm’, ‘Urbanus’, enz.
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#478Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#411Een lot varia, bestaande uit een oude Engelse houten schaaf met meetinstrument, een ijzeren deel van een poort of hekwerk, een messingen schoenlepel, een spoel van een spinnenwiel, een messingen pepermolen, een kruithoorn met tinnen en messingen monturen, een ijzeren kaarsensnuiter, een Engelse waterpas, een messingen pepermolen en een antieke aansteker met houten kolf en vuursteenslot.
Un lot d’objets divers, comprenant un rabot anglais en bois avec instrument de mesure, une partie d’un portail en fer, une cuillère à chaussures en laiton, une bobine d’un rouet, un poivrier en laiton, une corne à poudre à montures en laiton et étain, un éteignoir à bougies en fer, un niveau anglais, un poivrier en laiton et un briquet ancien à mécanisme à pierre à feu.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#364Een Braziliaanse cavaleriesabel. Eind XIXe eeuw.
Un sabre de cavalerie brésilien. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#838Een paar flesvazen van Chinees porselein met een decor van vogels, bloesems en landschappen in cartouches op een rode fond, versierd met bloemen. Stoppen intact. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases gourde en porcelaine de Chine, décor d’oiseaux, floraisons et paysages en cartouche sur fond rouge et fleurs. Bouchons intacts. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#665Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.No longer availableDim. h: 104 x 97 x 48 cmEstimate: € 600 / 650 -
#894Henri Delattre“Haven van Perros-Guirec”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Port Perros-Guirec”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Marc Sleen“Het geheim van Matsuoka”. Ed. De Gids. Eerste druk, 1948. Matige tot goede staat. Enkele bladzijden met kleine scheurtjes. Kaft hersteld in rechter bovenhoek achteraan.
”Het geheim van Matsuoka”. Ed. De Gids. Première édition. 1948. En bon état. Quelques pages montrent une petite déchirure. Couverture restaurée au dos droit à l’arrière.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#104J. Vermoelen“Binnenhaven”. Olieverf op paneel.
”Port intérieur”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#557ValentEen beeld van zwarte steen. Genummerd 94.
Une statue en pierre noir. Numéroté 94.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 180 / 250 -
#742Royal Zuid-HollandEen vaas van meerkleurig plateel, versierd met een bloemendecor. Decor ‘Hilaire’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs. Hilaire. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 50

