Similar lots by type
-
#303Een tafelset van verzilverd metaal, bestaande uit twee peperstrooiers, twee zoutvaatjes en twee mosterdpotjes. Met vier lepeltjes. In etui.
Un set de table en métal argenté comprenant deux poivriers, deux salières et deux pots à moutarde. Avec quatre cuillères. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#679Armand JamarPeriod: 1870-1946“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 76 x 54 cmEstimate: € 180 / 250 -
#293Een verzilverd metalen toiletset, bestaande uit twee borstels, een handspiegel en een kam. Deens werk. In etui.
Une garniture de toilette en métal argenté, comprenant deux brosses, un miroir de main et un peigne. Travail danois. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#757WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel op dienblad. gemerkt.
Un service à thé et café sur un plateau. 4 pièces. Marque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#682Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 300 / 500 -
#48Een lot zilver en verzilverd metaal, waarbij een wijwatervaatje, een tangetje en een lepeltje van zilver.
Un lot d’argent et métal argenté, comprenant un bénitier, une pince et une cuillère en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#614“Cabaretscène”. Gemengde techniek.
”Scène de cabaret”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#394Een lot van 19 Franstalige strips, waaronder ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, enz.. Bijgevoegd een Duitstalig album van ‘Baracuda’.
Un lot de 19 bandes dessinées, dont ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, etc. Nous ajoutons un album de ‘Baracuda en allemand.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#839Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een driehoekige kom, twee moezelglazen, een wijnglas met gegraveerd decor, zes kristallen glazen met groene kelk, waarbij één afwijkend model en twee glazen kandelaars.
Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.No longer availableDim. h: 7 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#146Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden onderaan en twee deuren in het opzet. XIXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne à deux portes sous deux tiroirs et deux portes sur la partie supérieure. XIXème siècle.No longer availableDim. 260 x 126 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#537Een witgepatineerd olifantenmasker. Azië.
Un masque éléphant à patine blanche. Asie.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#728Een paar verguld bronzen plaquettes met clasicistische reliëfdecors.
Une paire de plaquettes en bronze, décors classiques en relief.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 100 / 140 -
#638Een lampenvoet van groen marmer, gedragen door drie verguld bronzen voeten, getooid met saterbustes en eindigend in bokkenpoten. XIXe eeuw.
Un pied de lampe en marbre vert, porté par trois pieds en bronze, décor de bustes de satyres et se terminant en pieds de bouc. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm (zonder kap)Estimate: € 80 / 120 -
#635Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#80Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie d’une améthyste taillée en briolette de ± 4,00 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 250 / 300 -
#250Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. en een centrale robijn van ± 8 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 5 ct et d’un rubis central de ± 8,00 ct.No longer availableEstimate: € 3300 / 3500 -
#114Een kaart van de provincie Antwerpen anno 1945. Uitgegeven door het provinciebestuur in 1947.
Une carte de la province d’Anvers datée de 1945. Éditée par la direction provinciale en 1947.No longer availableDim. 75 x 102 cmEstimate: € 100 / 120 -
#837“Zwanen” & “Meisje met eendjes”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste van Casades en het tweede van Lladro.
”Cygnes” & “ Filles et canards”. Deux groupes en porcelaine d’Espagne, le premier de Casades, le deuxième de Lladro.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60

