Similar lots by type
-
#303Een tafelset van verzilverd metaal, bestaande uit twee peperstrooiers, twee zoutvaatjes en twee mosterdpotjes. Met vier lepeltjes. In etui.
Un set de table en métal argenté comprenant deux poivriers, deux salières et deux pots à moutarde. Avec quatre cuillères. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#679Armand JamarPeriod: 1870-1946“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 76 x 54 cmEstimate: € 180 / 250 -
#293Een verzilverd metalen toiletset, bestaande uit twee borstels, een handspiegel en een kam. Deens werk. In etui.
Une garniture de toilette en métal argenté, comprenant deux brosses, un miroir de main et un peigne. Travail danois. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#757WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel op dienblad. gemerkt.
Un service à thé et café sur un plateau. 4 pièces. Marque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#682Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 300 / 500 -
#48Een lot zilver en verzilverd metaal, waarbij een wijwatervaatje, een tangetje en een lepeltje van zilver.
Un lot d’argent et métal argenté, comprenant un bénitier, une pince et une cuillère en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#692“Nieuwjaar. Een dansende man en kind”. Houtsnede. Kubota Shunman (?).
”Nouvel An. Un homme qui danse et un enfant”. Une gravure sur bois. Kubota Shunman. (?).No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#374“Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#145Een 8 karaats geel gouden en zilveren ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 8 ct et argent sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct et un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 350 / 450 -
#895Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 213 x 135 cmEstimate: € 50 / 80 -
#201“Pastorale scène”. Een XIXde eeuwse gobelin. Kleine restauratie.
”Scène pastorale”. Un gobelin du XIXème siècle. Petite restauration.No longer availableDim. 228 x 560 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#824De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#661Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une horloge de pub anglais dans une armoire en bois. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#26Nathan en Il BisonteZes verschillende mappen van leder, sommige met ringen.
Six portefeuilles en cuir, dont quelques avec anneaux.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#249Een paar brede bloemenstillevens. Olieverf op doek. In de geest van de XVIe eeuw.
Une paire de natures mortes de fleurs. Huile sur toile. Dans l’esprit du XVIème siècle.No longer availableDim. 60 x 180 cmEstimate: € 650 / 700 -
#897Een messingen olielampje.
Une petite lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#405Dinh VanEen te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.No longer availableEstimate: € 50 / 100

