Similar lots by type
-
#757WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel op dienblad. gemerkt.
Un service à thé et café sur un plateau. 4 pièces. Marque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#303Een tafelset van verzilverd metaal, bestaande uit twee peperstrooiers, twee zoutvaatjes en twee mosterdpotjes. Met vier lepeltjes. In etui.
Un set de table en métal argenté comprenant deux poivriers, deux salières et deux pots à moutarde. Avec quatre cuillères. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#48Een lot zilver en verzilverd metaal, waarbij een wijwatervaatje, een tangetje en een lepeltje van zilver.
Un lot d’argent et métal argenté, comprenant un bénitier, une pince et une cuillère en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#679Armand JamarPeriod: 1870-1946“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 76 x 54 cmEstimate: € 180 / 250 -
#293Een verzilverd metalen toiletset, bestaande uit twee borstels, een handspiegel en een kam. Deens werk. In etui.
Une garniture de toilette en métal argenté, comprenant deux brosses, un miroir de main et un peigne. Travail danois. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#682Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#886I GiuzziniEen Italiaanse designlamp van kuststof en chroom. Gemerkt.
Lampe de design italien en chrome et plastique. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 50 / 70 -
#668Boucart, ParisEen banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120 / 280 -
#82Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#473Een paar gebeeldhouwd houten engelenkopjes.
Une paire de têtes d’anges en bois sculpté.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#102Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Dok te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dock à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#891Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#831Een paar verzilverd metalen kandelaars.
Une paire de candélabres en métal argenté.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#683Een paar lampen van kunststof en verchroomd metaal in art decostijl.
Une paire de lampes en plastique et métal chromé, style Art Déco.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#522“Geisha met paraplu”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Geisha et parapluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#648Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een ovale saffier van ± 1,16 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir ovale de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#384Gianni CastellaniEen handtas van zwart daim en leder met vergulde monturen.
Sac à main en daim et cuir noir aux montures dorés.No longer availableEstimate: € 100 / 120

