Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).

Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).

Un lot de métal argenté comprenant une coupe, un petit panier, un petit plateau à thé et coupelle, une petite cuillère et une petite fourchette ainsi qu’une sac à main aux maillons.
SKU: 2409190017.
Category: Verzilverd.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #17
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #682
    Luc Kaisin
    Period: 1901 - 1963

    “Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 69 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #757
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. gemerkt.

    Un service à thé et café sur un plateau. 4 pièces. Marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #679
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    “Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.

    ”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.
    No longer available
    Dim. 76 x 54 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #303

    Een tafelset van verzilverd metaal, bestaande uit twee peperstrooiers, twee zoutvaatjes en twee mosterdpotjes. Met vier lepeltjes. In etui.

    Un set de table en métal argenté comprenant deux poivriers, deux salières et deux pots à moutarde. Avec quatre cuillères. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #48

    Een lot zilver en verzilverd metaal, waarbij een wijwatervaatje, een tangetje en een lepeltje van zilver.

    Un lot d’argent et métal argenté, comprenant un bénitier, une pince et une cuillère en argent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #293

    Een verzilverd metalen toiletset, bestaande uit twee borstels, een handspiegel en een kam. Deens werk. In etui.

    Une garniture de toilette en métal argenté, comprenant deux brosses, un miroir de main et un peigne. Travail danois. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #584

    “Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.

    ”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #709

    Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden met acteurs. Beide gesigneerd.

    Deux gravures sur bois japonaises en couleurs à acteurs. Signées.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 & 36 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #800

    Een paar gedreven koperen fotolijsten.

    Une paire de cadres à photos en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. L. 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #240

    Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,61 ct. Color F. SI2.

    Brillant ronde dans un certificat AIG fermé. 0,61 ct. Couleur F. SI2.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #755

    Een gefineerd bureautje met een lade onder het klapblad.

    Un bureau à un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 101 x 83 x 51,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #181

    Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt Christofle, France. Vierdelig.

    Un service à thé et café en métal argenté. marque Christofle, France. En quatre pièces.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #819

    Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een derde, afwijkend exemplaar aan toe.

    Une paire de candélabres muraux en bronze, style Louis XV. Nous ajoutons un troisième légèrement différent.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #433

    Oude houten graanschepel.

    Une ancienne pelle à grains.
    No longer available
    Dim. L. 115 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #286

    Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.

    Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #331
    Val Saint-Lambert

    Grote coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Une grande coupe en cristal taillé, vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. 30 diameter
    Estimate: € 120 / 200
  • #380
    Il Bisonte

    Een roestvrij stalen horloge met bruin lederen polsband in originele doos.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir brun. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #61

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    ”La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque sous la base. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More