Similar lots by type
-
#293Een verzilverd metalen toiletset, bestaande uit twee borstels, een handspiegel en een kam. Deens werk. In etui.
Une garniture de toilette en métal argenté, comprenant deux brosses, un miroir de main et un peigne. Travail danois. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#48Een lot zilver en verzilverd metaal, waarbij een wijwatervaatje, een tangetje en een lepeltje van zilver.
Un lot d’argent et métal argenté, comprenant un bénitier, une pince et une cuillère en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#679Armand JamarPeriod: 1870-1946“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 76 x 54 cmEstimate: € 180 / 250 -
#303Een tafelset van verzilverd metaal, bestaande uit twee peperstrooiers, twee zoutvaatjes en twee mosterdpotjes. Met vier lepeltjes. In etui.
Un set de table en métal argenté comprenant deux poivriers, deux salières et deux pots à moutarde. Avec quatre cuillères. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#757WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel op dienblad. gemerkt.
Un service à thé et café sur un plateau. 4 pièces. Marque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#682Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#390Een halssnoer met bijpassende oorbellen van zilver met twee hangers van 18 karaats geel goud.
Bracelet et boucles d’oreilles assorties en argent avec deux pendentifs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,70 gEstimate: € 100 / 150 -
#574“Personages in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogramleerd ‘CTA’.
”Personnages dans les dunes”. Huile sur toile. Monogramme ‘CTA’.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#178Célestine Vermoelen“Herenportret. Joseph Michel Vermoelen (1909-1986)”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Portrait d’homme. Joseph Michel Vermoelen (1909-1986)”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 77 x 66 cmEstimate: € 180 / 200 -
#887Een paar messingen kandelaars. Vlaanderen, XVIIIe eeuw.
Une paire de candélabres en laiton. Flandre, XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#277“Mignon organette”. Een vroeg XXe eeuws draaiorgel met ponsrollen.
”Mignon organette”. Une orgue, début XXème siècle. Avec rouleaux à musique.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#632Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.
Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#438Twee gebeeldhouwde meubelopzetten met hoofden. Eén beschadigd.
Deux coiffes de meubles à têtes sculptées. Une avec dégâts.No longer availableDim. b: 95 & 75 cmEstimate: € 30 / 50 -
#250Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. en een centrale robijn van ± 8 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 5 ct et d’un rubis central de ± 8,00 ct.No longer availableEstimate: € 3300 / 3500 -
#829LladroEen porseleinen vaasje met meerkleurig loodglazuur. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en porcelaine à glaçure de plomb. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#884Een lot Brussels/Parijs’ porselein, bestaande uit zes kopjes met vergulde en meerkleurige decors, waarbij één zonder schoteltje. Twee met een haarscheur. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Paris et de Bruxelles, comprenant six tasses à décors polychromes et dorés, dont une sans sous-tasse. deux avec cheveux. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#544Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemen, vogels en vlinders”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs, oiseaux et papillons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#112Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 55 x 66 cmEstimate: € 50 / 80

