#405
Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motieven. In ménagère.
#273Wiskemann, Bruxelles
#641
Een witmetalen champagne-emmer.
#627
Een verzilverd metalen dienblad met krokodillen als handvatten.
#693
#347
Un lot important en métal argenté, composé de neuf plateaux (lourds), deux louches, des porte-serviettes, des théières, des sucriers et des pots à lait, un seau à glace, etc.No longer availableEstimate: € 50/80
#662
Een recent duits tafelklokje. In werkende staat, compleet met sleutel.
Une horloge de table allemande récente. En état de marche, complet avec clé.No longer availableDim. 30 x 18 x 14 cmEstimate: € 80/100 -
#685
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
#408
Een vaas van paars en wit Italiaans glas.
#148
#675
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
#275
#162Otto De BoerPeriod: 1797-1856
« Portrait de famille dans un parc ». Huile sur toile. Signée et datée 1851.No longer availableDim. 65 x 74 cmEstimate: € 600/900 -
#357
#302Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“St. Margaretastraat - Begijnhof Lier”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 22/100 buiten de plaat.
"St. Margaretastraat - Béguinage Lierre». Une gravure. Signée et numérotée 22/100 hors planche.No longer availableDim. 22 cm x 35 cmEstimate: € 30/40 -
#344
Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel.
#189Ward
“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#336
Drie witgepatineerd houten tafeltjes met drie poten en met handgeschilderde bloemendecors.
Trois tables en bois patiné blanc à trois pieds et à décors floraux peints à la main.No longer availableDim. Ø: 38 - 55 cmEstimate: € 35/50