#619Suzanne Bomhals“De straatballerina’s”. Litho. Gesigneerd en 74/99 buiten de plaat.
“The street ballerinas”. Lithograph. Signed and 74/99 outside the plate.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#161GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
#383Een paar spekstenen fo-honden. Minieme slijtage.
“Abstract compositions with figures.” A few works, mixed media on paper.No longer availableDim. 50 x 50 x 2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#317Val Saint LambertEen lot bestaande uit een gemerkte paarse coupe en een gesigneerde kleurloze vaas, een mauve soliflorevaasje en vaas met rood in de massa.
#288Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
#219J.M.C.“Vissersfamilies op het strand bij een woelige zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1868.
"Fishing families on the beach in a turbulent sea". Oil on panel. Monogrammed and dated 1868.No longer availableDim. 15 x 20,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#254PantazisSchilderij olie op doek, Heidegezicht, gesigneerd Pantazis.
#677Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
#585Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
#436Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 60 x Ø60cmEstimate: € 200 / 240