#317Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
#333Sheffield CutleryEen ménagère met een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, inclusief visbestek en serveerbestek.
Une ménagère avec couverts en métal argenté pour douze convives, service à poisson et couverts de service inclus.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#378Een lot verzilverd en verguld bestek, bestaande uit dessertvorkjes, koffielepeltjes, grote en kleine messen, twee serveerlepels, een pollepel, kreeftenvorkjes, een flessenopener, een spiegeltje en vier suikertangetjes, waarbij één van zilver.
Un lot de couverts argenté et doré, comprenant des cuillères à dessert, des cuillères à café, des petits et grands couteaux, deux couverts de service, une louche, des fourchettes à homard, un ouvre-bouteille, un miroir et quatre pinces à sucre dont une en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 50
#346Een reeks van vier stoelen van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug en gecanneleerde poten.
Une série de quatre chaises en bois à patine grise, style Louis XVI, dos cannés et pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#334Gaston BogaertPeriod: 1918 - 2018“Tigresses”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 7/75 buiten de plaat. Glas gebroken.
#290Ecuador GuayasaminEen halssnoer bezet met een schelp en een halssnoer van beige jade met bijpassende oorbellen. En twee halssnoeren bezet met verschillende half edelstenen, één ervan met bijpassende oorbellen en armband.
#153“De kristallen sneeuwduiven.” Een reeks van 11 champagneglazen. Naar Igor Carl Fabergé.
”Les pigeons de neige cristal”. Une série de 11 verre à champagne. d’après Igor Carl Fabergé.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 220 / 240 -
#570WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#41Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#743StaffordshireTwee groepjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
#718Twee paar art deco wandkandelaars van rood koper.
#684Een eikenhouten schouwspiegel.
Deux vases en cristal incolore et mauve. Un vase avec une marque sous la base et une étiquette.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 60