Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, twee ronde schotels, twee kommen, een ovale schotel en een klein schoteltje.

Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, twee ronde schotels, twee kommen, een ovale schotel en een klein schoteltje.

Lot en métal argenté, composé d'un saucière, de deux plats ronds, de deux bols, d'un plat ovale et d'une petite soucoupe.
SKU: 2202220651.
Category: Verzilverd.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #651
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #682
    Wiskemann, Bruxelles

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ovale schotel, een terrine, twee kommetjes en twee flessenzetters.

    Lot en métal argenté, composé d'une soucoupe ovale, d'une terrine, de deux bols et de deux sertisseurs de bouteilles.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #335

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een zware ronde en idem langwerpige schotel, een Canadese ovale schotel.

    Lot en métal argenté, composé d'un lourd plat rond et allongé idem, un plat canadien ovale.
    No longer available
    Dim. 41,5 cm x 30 cm & 41,5 cm x 25 cm & Ø 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #671
    Christofle, Paris

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ronde en een ovale schotel, een kleine terrine en een kom. Onderaan gemerkt.

    Lot en métal argenté, composé d'un plat rond et d'un ovale, d'une petite soupière et d'un bol. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #55
    Wiskemann, Bruxelles

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen.

    Couverts en métal argenté. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 240
  • #661

    Een lot van achttien verschillende schotels van verzilverd/ wit metaal.

    Lot de dix-huit plats différents en métal argenté/blanc.
    No longer available
    Dim. 24 x 16 - 47 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #334

    Een verzilverd metalen dubbele warmhoudschaal.

    Un double rechaud en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #267

    Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.

    Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #632

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #71
    Floreat Alpaka

    Een vierdelig koffie- en theestel van alpaca op dienblad. Deksel van de suikerpot niet origineel.

    Un service à thé et café de quatre pièces en alpaca sur un plateau. Le couvercle du sucrier n'est pas d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #428

    Een Arabische theepot van verzilverd metaal. Bijgevoegd een afwijkend melkkannetje en suikerpotje.

    Théière arabe en métal argenté. On joint un pot à lait et un sucrier différents.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #383

    Een fijn uitgewerkte ceintuur en gesp van verzilverd koper. Bali, Indonesië.

    Une ceinture et une boucle finement élaborées en cuivre plaqué argent. Bali, Indonésie.
    No longer available
    Dim. l: 69 cm 10 cm (gesp)
    Estimate: € 40 / 50
  • #348

    Twee grote dienbladen en een schaal van verzilverd metaal. Het deksel van de schaal versierd met een eendenkop.

    Deux grands plateaux et une vasque en métal argenté. Le couvercle du bol décoré d'une tête de canard.
    No longer available
    Dim. 39 x 28; 44 x 33 & 55 x 42 cm
    Estimate: € 45 / 55

Other lots in this auction

  • #47

    Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.

    Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #639
    Edgard Tytgat
    Period: 1879 - 1957

    “Les proverbes Flamands”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.

    "Les Proverbes Flamands". Une lithographie. Signé dans la planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #694
    Val Saint Lambert

    Een reeks van zes geslepen en gekleurde kristallen glaasjes. Niet gemerkt.

    Série de six verres en cristal taillé et coloré. Non marqués.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #526

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 311 x 201 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #75
    Hutschenreuther

    Een uitgebreid porseleinen servies met verzilverd randje, bestaande uit twaalf grote, twaalf kleine en twaalf diepe borden, koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, roompot, tien kopjes en twaalf ondertasjes, twee kleine ovale schaaltjes, een grote ovale groenteschaal, een grote kom, een boterpot, grote en kleine terrine, een grote ovale schotel en drie verschillende ronde schotels. Alles gemerkt.

    Un service élaboré en porcelaine à bord argenté, composé de douze grandes, douze petites et douze assiettes creuses, une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, un pot à crème, dix tasses et douze soucoupes, deux petits plats ovales, un grand ovale un légumier, un grand saladier, un beurrier, une grande et une petite terrine, un grand plat ovale et trois plats ronds différents. Tout marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #620
    Titus

    Een 18 K geelgouden herenhorloge met flexibele polsband.

    Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet souple.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #625

    Een paar gepolychromeerd houten Wajangpoppen.

    Une paire de poupées Wayang en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #626

    Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.

    Fauteuil à la reine, sculpté dans le style Régence.
    No longer available
    Dim. H:103cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #465

    Een plexiglazen salontafel met verwijderbaar blad.

    Une table basse en plexiglas avec plateau amovible.
    No longer available
    Dim. 40 x 131 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    Een paar kommen van Japans porselein met een Chine-de-commandedecor met wapenschilden van Holland en Overijssel. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.

    Paire de bols en porcelaine du Japon à décor de Chine de commande aux armes de Hollande et d'Overijssel. Marqués en bas. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #578

    Een vaas van groen Muranoglas met gouden inclusies.

    Un vase en verre de Murano vert avec des inclusions d'or.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #266

    Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.

    Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More