Similar lots by type
-
#166
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee mandjes, een coupe op voet, een mooie gedecoreerde presenteerstaander en een groentenschaal met deksel.
Lot de métal argenté comprenant deux paniers, une coupe sur piédouche, un présentoir joliment décoré et un légumier couvert.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/35 -
#102
Een milieu de table van glas op voet van verzilverd metaal. Omstreeks 1900. We voegen er een glazen stelletje voor peper, zout, olie, azijn en mosterd in verzilverde houder aan toe.
Milieu de table en verre sur base en métal argenté. Vers 1900. Nous ajoutons une garniture à condiments en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/30 -
#163
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een kan, een theepot, een chocoladekan, twee kandelaars, een bloemenvaasje en een voet voor een presenteerschaal. We voegen er een tinnen staandertje aan toe.
Lot de métal argenté comprenant une verseuse, une théière, une chocolatière, deux candélabres, un vase et une base de présentoir. Nous ajoutons un support en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 30/40 -
#154
Drie verschillende flessenhouders, waarbij twee van verzilverd metaal en één van smeedijzer.
Trois porte-bouteille dont deux en métal argenté et un en fer forgé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 28 cmEstimate: € 10/20 -
#148
Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit 14 kleine en 16 grote vorken, 6 koffielepels en 13 grote lepels en 14 grote messen.
Couvert en métal argenté comprenant 14 petit et 16 grands fourchettes, 6 cuillères à café et 13 grandes cuillères et 14 grands couteaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 20/25 -
#165
Een handspiegel en een borstel van verzilverd metaal.
Miroir à main et brosse en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. l: 28 & 23 cmEstimate: € 20/25 -
#155
Een lot van vier verschillende serveerschotels van verzilverd metaal.
Lot de plats de service en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#172
Een groot lot verzilverd metalen bestekken met o.a. vleespennen, kreeftenvorkjes, souvenirlepeltjes, pollepels, messenleggers, ...
Grand lot de couverts en métal argenté dont aiguilles à viande, fourchettes à homard, des cuillères de souvenir, des louches, des porte-couteaux etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 15/25 -
#98
Een lot van drie verschillende cocktailshakers van verzilverd metaal, waarbij één met glazen recipiënt.
Lot de trois shakers à cocktails en métal argenté dont un à récipient en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 - 23 cmEstimate: € 15/20 -
#164
Een driedelig theestel van wit metaal op dienblad. We voegen er zes theeglazen met verzilverd metalen houder en dienblad aan toe.
Garniture à thé trois pièces en métal blanc sur plateau. Nous ajoutons six verres à thé à monture en métal argenté, sur plateau.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/50 -
#157
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit schoteltjes, belletjes, dekseldoosjes, een kandelaar, enkele golftrofeeën, een bekertje, een mandje, ...
Lot de métal argenté comprenant des plats, de sonnettes, de boîtes, un candélabre, des trophées de golfe, un gobelet, un panier etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#182René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 45 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#38
Een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit.
La Sainte Famille en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#51
Een lot van vier voorwerpen, bestaande uit een klein bronzen mandje met een decor van kastanjebladeren, een messingen kandelaar op drie draakvormige pootjes, een bronzen vaasje met druivenranken en een messingen kandelaar, gedragen door een klassieke voruwenfiguur.
Lot de quatre objets comprenant un petit panier en bronze à décor de feuilles de châtaigne, un candélabre en laiton sur trois dragons, un petit vase en bronze aux vignes, un candélabre en laiton porté par une femme classique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#117
“Zittende jonge vrouw”. Een gipsen beeld met meerkleurig patina.
“Jeune femme assise”. Sculpture en plâtre à patine polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 50/70 -
#183Herman Standaert
“Dreef”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
“Le chemin dans le bois”. Pastel sur papier. Signé et datée 1978.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#6
Een achthoekige vaas en een designjardinière van meerkleurig aardewerk.
Vase octogonal et jardinière design en faïence polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 26 & 24 cmEstimate: € 20/25 -
#121
Een lot van vijf verschillende kleine wandconsoles, waarvan drie van plaaster en twee van hout. Eéntje fraai gesculpteerd in de vorm van een engeltje.
Lot de cinq consoles dont trois en plâtre et deux en bois. Un exemplaire joliment sculpté en forme d’angelot.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 24 cmEstimate: € 60/80 -
#143
Twee reliëfs van gedreven rood koper met een decor van bloemen en van kruiken. We voegen er een rood koperen vaasje aan toe.
Deux reliefs en cuivre rouge repoussé à décor de fleurs et de cruches.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 20/30 -
#149
Een lot messing, bestaande uit een lamp met glazen kap en versierd met een vrouwelijk naakt, een Japanse vaas, twee kandelaars en twee luciferhouders.
Lot de laitons comprenant une lampe à abat-jour en verre et décoré d’un nu féminin, un vase japonais, deux candélabres et deux porte-allumettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 25/40 -
#120
“Lezend meisje”. Een beeld van gesculpteerd albast. Restauratie aan de handjes en zonder sokkel.
“Fille lisant”. Sculpture en albâtre. Restauration aux mains et sans socle.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#171
Een houten wandklok, versierd met twee porseleinen zuiltjes naast de wijzerplaat. Gewichten en slinger manco.
Pendule en bois décorée de colonnettes en porcelaine flanquant le cadran. Poids et balancier manquent.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#132
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje, een kan en een kandelaar van kobaltblauw porselein, waarbij de laatste met koperen monturen en een siervaas met groene fond.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant une cruche, une verseuse et un bougeoir en porcelaine bleu cobalt, le dernier aux montures en cuivre et un vase à fond vert.No longer availableOnline onlyDim. h:20 - 34 cmEstimate: € 20/30