Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee ronde en twee ovale schalen, een terrine, twee groenteschalen, een sauskom en een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee ronde en twee ovale schalen, een terrine, twee groenteschalen, een sauskom en een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee ronde en twee ovale schalen, een terrine, twee groenteschalen, een sauskom en een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee ronde en twee ovale schalen, een terrine, twee groenteschalen, een sauskom en een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.

Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee ronde en twee ovale schalen, een terrine, twee groenteschalen, een sauskom en een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.

293
Ø 20 - 28 cm & h: 3 - 25 cm
Estimate: 3050
Catalogue #293
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #76

    Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.

    Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #294

    Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een terrine, een kleine serveerschotel, een dienblad met houten handvatten, een onderzetter, enkele schaaltjes en een broodmandje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #253

    Een kleurloos kristallen zoutvaatje en een mosterdpotje met zilveren(?) deksel en monturen en een zoutvaatje met blauw glazen recipiënt. Bijgevoegd een kleien verzilverd metalen pauw.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #40

    Een verzilverd metalen klepkan mt houten handvat en dekselknop. Begin XXe eeuw. Handvat gelijmd.

    Pichet à couvercle en métal argenté avec poignée en bois et bouton de couvercle. Début du XXe siècle. Manche collé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #273

    Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #169

    Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.

    Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #209

    Een porseleinen zalfpot met een blauw op wit Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #99

    Een porseleinen groep van een romantisch koppel. Eén haarscheur vooraan. Gemerkt achteraan.

    Un groupe en porcelaine d'un couple romantique. Un cheveu devant. Marqué au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:29cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #212

    “In Fide Constans”. Een tinnen sierbord met wapenschild.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #224

    Een gedraaide houten sokkel.

    Un socle en bois tourné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #270

    Een lot boeken m.b.t. wijn: - De wijnen van Bordeaux. Etienne Van Steenberghe. Ed.; Artis-Historia - Spectrum Wijnatlas. Hugh Johnson. - Wijn encyclopedie. Christian Callec. Ed. Rebo - De Grote wijnen van Bordeax. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum - De goede wijnen van Loire, Elzas, Champagne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum. - De grote wijnen van Bourgogne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum. - 1001 wijnen die je moet geproefd hebben! Red. Neil Becket. Ed. Librero.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #193

    Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #75

    Twee oude boeken: - “Larousse Classique Illustré”. Claude Augé. Ed. Librairie Larousse. 12e editie, Paris, 1914. - “Les Communes Belges”. Ed. Sambréé. 2e editie, 1922.

    Deux livres anciens : - « Larousse Classique Illustré ». Claude Augé. Éd. Librairie Larousse. 12e édition, Paris, 1914. - « Les Communes Belges ». Éd. Sambree. 2e édition, 1922.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #24

    Een glazen olielamp, versierd met met de tang bewerkte bloempjes (één beschadigd). Aangepast op elektriciteit.

    Une lampe à huile en verre, à décor de fleurs tangées (une abîmée). Adapté à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #113

    Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.

    Vase taïwanais à décor d'oiseaux et de fleurs, imitation de laque rouge sur fond doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #29

    Een vis van gesculpteerd speksteen en een diertje van gekleurd Italiaans glas.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 & 6 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More