#40
Pichet à couvercle en métal argenté avec poignée en bois et bouton de couvercle. Début du XXe siècle. Manche collé.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#294
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30 / 35 -
#76
Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#273
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 46 x 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#253
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 20 / 25
#175
Un lot varié d'albums photos, etc., composé de deux albums avec couvertures en cuir, deux avec couvertures en similicuir, un album avec cadre photo en bois comme couverture et trois coffrets avec chemises photo amovibles.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100 / 150 -
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#106
Drie vissen van gekleurd Muranoglas.
Trois poissons en verre de Murano coloré.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 7, 13 & 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#261
Een paar replica sabels met Pools opschrift.
No longer availableOnline onlyActive bid: 88.00 €Dim. L 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220
Deux soucoupes et une terrine en porcelaine allemande multicolore à décor de fleurs dans le décor.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 23 cm - 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#166Reinhold Merkelbach, Grenzhausen
#184
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#254
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#66
Drie Afrikaanse houten beelden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25, 30 & 33 cmEstimate: € 20 / 25 -
#252
Een paar handgemaakte traditionele Javaanse Wajang theaterpoppen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 35 / 45 -
#195
Een houten Garuda. Schade aan één neus.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h 35,5 cmEstimate: € 40 / 60