Other lots by Wiskemann
#607Arthru KruppEen metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
#228Christian DiorEen vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.
A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980.No longer availableDim. 18 x Ø 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#248Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#238Een lot van 15 stuks art-nouveau glas, deels gemetaliseerd, bestaande uit flesjes, vaasjes en glaasjes. In de stijl van Loetz.
A lot of 15 pieces of art-nouveau glass, partly metallized, consisting of bottles, vases, and glasses. In the style of Loetz.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#438BeckerEen 143-delig bestek gemerkt Becker 1000-100 met bijhorende cassette in verzilverd metaal met 4 extra doosjes bestaande uit: -23 messen, 12 vismessen, 25 soeplepels, 12 foffielepels, 12 dessertlepels, 11 dessertvorkjes, 36 vorken en 12 stuks serveer/snij-bestek.
A 143-piece cutlery set marked Becker 1000-100 with matching silver-plated metal case and 4 additional boxes consisting of: 23 knives, 12 fish knives, 25 soup spoons, 12 coffee spoons, 12 dessert spoons, 11 dessert forks, 36 forks, and 12 serving/cutting utensils.No longer availableEstimate: € 120 / 150
#590Een 18 kt witgouden ring bezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct.
An 18 kt white gold ring set with a total weight of approximately 0.85 ct.No longer availableDim. 3,27 gEstimate: € 900 / 1000 -
#367Odette DijeuxTiberghienEen lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
#9George II CruikshankEen lot van drie humoristische etsen door George Cruikshank. 19e eeuws.
A lot of three humorous etchings by George Cruikshank. 19th century.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#39André Gailliaerde“Antwerpse skyline”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Antwerp skyline". A painting, oil on canvas, signed.No longer availableDim. 50 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#43Een porseleinen tabakspot met messingen monturen en decoratie van een zwaan bovenaan in barokke stijl. Draagt merk onderaan.
A porcelain tobacco jar with brass mounts and decoration of a swan in baroque style on the top. Marked on the bottom.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#174Willy JocquePeriod: 1900-1960“Onze-Lieve-Vrouwekerk te Dordrecht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Our Lady's Church in Dordrecht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 79 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#472Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Zelfportret”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1967.
"Self-portrait". A painting, oil on panel. Signed and dated 1967 at the bottom.No longer availableDim. 33 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#56Een verweerde plantenstaander met twee ronde tabletten en sporen van lichtgroene verf.
A weathered plant stand with two round shelves and traces of light green paint.No longer availableDim. H. 90, Ø 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#471“Zwijgend”. Een in aardewerk geglazuurd beeld. Vermoedelijk door Géo Martel, Dèsvres.
"Silent". A glazed earthenware sculpture. Presumably by Géo Martel, Dèsvres.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#254Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886-1952“Bloemenstilleven met porselein”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Flower still life with porcelain". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150