Similar lots by type
-
#107
Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, met o.a. koffie- en theestellen, bestek, enz.
Grand et varié lot de métal argenté dont des services à café et à thé, des couverts etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#827Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. We voegen er een lage kandelaar aan toe.
Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté. Marque sous la base. Nous ajoutons un candélabre bas.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#480Nikki De Saint Phalle
Parfum flacon gedecoreerd met kunststoffen beeldje van twee serpenten.
Flacon à parfum décoré d’une statuette en plastique représentant deux serpents.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#568
Een paar grote balustervazen van polychroom porselein met een decor van lange lijzen in een tuin met een prieel. Achteraan uitgebreide tekst. Twee oren met sporen van verguldsel. Eén bovenrand beschadigd. China, begin XXste eeuw. Onderaan een oud Chinees label.
Paire de grands vases balustres en porcelaine polychrome à décor de longues élises dans un jardin avec belvédère. Grand texte au verso, deux anses avec traces de dorure. Un col accidenté. Chine, début du XXe siècle. Une ancienne étiquette chinoise sous la base.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 350/500 -
#452
Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)
Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30/50 -
#730
Een mahoniehouten boekenmeubel in vier niveaus.
Etagère à livres en acajou à quatre niveaux.No longer availableDim. 126 x 118 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#457
Een flesje van Romeins glas.
Petit flacon en verre romain.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#829V.J. Bergh
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50/80 -
#201
Een paar boekensteunen in de vorm van panters.
Paire de serre-livres en forme de panthères.No longer availableDim. 22 x 19 cmEstimate: € 450/550 -
#843
B. Gastmans (Heemkundige Kring Mortsel 1989). “Mortsels Stratenboek”. Met bijlage “kaarten en wapenschilden”.
B. Gastmans (Heemkundige Kring Mortsel 1989). “Mortsels Stratenboek”. Avec annexe “kaarten en wapenschilden”.No longer availableEstimate: € 20/22 -
#491
Een paar Engelse kandelaars van verzilverd metaal.
Paire de candélabres anglais en métal argenté.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#185
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ctNo longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 350/450 -
#522
“Dame met hoed”. Aquarel op papier.
“Femme au chapeau”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#807
“Breughel. Een kunstmap met begeleide prenten. Mercatorfonds, 1973.
“Breughel”. Une farde aux estampes. Ed. Mercatorfonds, 1973.No longer availableEstimate: € 25/35