Similar lots by type
-
#107
Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, met o.a. koffie- en theestellen, bestek, enz.
Grand et varié lot de métal argenté dont des services à café et à thé, des couverts etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#827Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. We voegen er een lage kandelaar aan toe.
Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté. Marque sous la base. Nous ajoutons un candélabre bas.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#116
Een antieke blankhouten console/keukentafel met twee laden.
Grande table de cuisine en bois clair ouvrant à deux tiroirs en ceinture et avec tablette d’entretoise.No longer availableDim. H. 90 x 244 x 79 cmEstimate: € 200/300 -
#796
Een gefineerd schrijfmeubeltje met vier laadjes in het bergvak onder het klapblad, een kleine lade voor inktpotjes en vier laden eronder.
Scriban en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs sous l’abattant, un petit tiroir pour les encriers en dessus de quatre autres tiroirs.No longer availableDim. 45 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#803
Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).No longer availableDim. H. 15 - 20 cmEstimate: € 60/80 -
#345
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een boomschijf van amber.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en forme d’une disque de bois en ambre.No longer availableDim. 6,76 gEstimate: € 200/300 -
#720
Een mahoniehouten wandmeubel met legplanken en een driehoekig fronton. Engeland, omstreeks 1900.
Etagère en acajou à fronton triangulaire. Angleterre, fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 109 cmEstimate: € 200/300 -
#737
Een ceremoniële staf en een handtrommel. Afrikaans werk.
Crosse de cérémonie et tambour à main. Travail africain.No longer availableDim. l: 130 en 55 cmEstimate: € 80/100 -
#77
Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase en verre de Boom avec décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30/35 -
#9
“Pont St. Michel te Parijs”; “Zicht op Amsterdam” & “Grote markt te Danzig”. Drie ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures, waarbij de eerste twee van Daumont en de laatste van Leizel.
“Pont St-Michel à Paris”, “Vue d’Amsterdam” et “Grand place à Danzig”. Trois gravures colorées du XVIIIe siècle, dont les premières par Daumon, la dernière par Leizel.No longer availableDim. 26 x 40 cmEstimate: € 300/350 -
#286
Een kleine klapsecretaire met twee laden onder het klapblad en twee zijdelingse laden onderaan. Versierd met inlegwerk en bronsbeslag.
Petit secrétaire à abattant ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant et à deux tiroirs latéraux. Décoré d’incrustation et aux montures en bronze.No longer availableDim. 94 x 49 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#343
Koperen boogschutter op een stuk natuursteen.
Tireur d’arc en cuivre sur base en pierre naturelle.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 120/200 -
#667
Guanyin met een luit, gezeten op een paradijsvogel. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Guanyin avec une lute, assise sur un oiseau du paradis. Sculpture en ivoire taillé et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 300/500 -
#225
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee kleine briljantjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits brillants.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 100/150