Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot verzilverd metaal met bestekken en schotels. En een zilveren servetring gewerkt van Wolfers.
Een lot verzilverd metaal met bestekken en schotels. En een zilveren servetring gewerkt van Wolfers.

Een lot verzilverd metaal met bestekken en schotels. En een zilveren servetring gemerkt van Wolfers.

lot of silver-plated metal with cutlery and dishes. And a silver napkin ring marked Wolfers.
SKU: 0703230333.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #525

    Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.

    Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.
    No longer available
    Dim. H. 272 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #582
    Theo Van de Vyver

    “Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    "Orthodox man". Oil on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 48 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #68

    Een lot van 2 zilveren tafelitems, bestaande uit peper & zout en mosterd setje, eidop met lepel.

    A lot of 2 silver table items, consisting of pepper & salt and mustard set, egg cup with spoon.
    No longer available
    Dim. h11cm 215g
    Estimate: € 80 / 100
  • #66

    Rechthoekige tafel uit donker eikenhout.

    Rectangular table in dark oak.
    No longer available
    Dim. h75 x l140 x b68cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #86

    Een ronde ontbijttafel met gebeeldhouwde centrale poot. Engeland, Victoriaans. We voegen er vier stoelen in Lodewijk XVI-stijl aan toe.

    A round breakfast table with a sculpted central leg. England, Victorian. We add four Louis XVI style chairs.
    No longer available
    Dim. Tafel - Ø: 92 cm; H: 75 cm Stoel - H: 97 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #412

    “Personage met roze kleding.” Onleesbaar gesigneerd, genummerd 16/100. Draagt watermerk in het papier van Sabena.

    “Character with pink clothes.” Illegibly signed, numbered 16/100. Carries watermark in Sabena's paper.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #535

    Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

    An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
    No longer available
    Dim. 120 x 128 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #420

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. FSI1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. FVVS1.

    An 18 ct white gold ring set with a central brillant of ca 0,51 ct FSI1 and brillants with a common weight of ca 0,12 ct FVVS1.
    No longer available
    Dim. 4,40 g
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #14

    “Emblema”. Negen gravures uit Silenus Alcibiadis, Sive Proteus van Jacob Cats. XVIIe eeuws.

    "Emblema". Nine engravings from Silenus Alcibiadis, Sive Proteus by Jacob Cats. XVIIth century.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #36

    Een houten gesculpteerd en gepatineerd Louis XVI type bureaustoel. Met kussen en rieten zit-en rugleuning.

    A wooden carved and patinated Louis XVI type office chair. With cushion and wicker seat and backrest.
    No longer available
    Dim. h81 x l51 x b56cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #601

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.

    lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.
    No longer available
    Dim. 13cm x Ø6cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #425

    Een gebogen tweeladenkast met opleg van fineer. Mer koper beslag. Met oranje marmer. Midden 20ste eeuw.

    A curved two-drawer cabinet with veneer overlay. More copper fittings. With orange marble. Mid 20th century.
    No longer available
    Dim. 83 x 50 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More