#694GeroEen set bestaande uit zes groene glazen met tinnen voet en twee karaffen met tinnen beslag en stop. Onderaan gemerkt.
Set consisting of six green glasses with pewter feet and two decanters with pewter fittings and stopper. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 2 x 24 cm & h 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#695Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
#108Edmond LevêquePeriod: 1814-1864“Le Pêcheur” gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van visser met vismand, gesigneerd onderaan op voet “Lévêque”.
“Le Pêcheur” patinated bronze sculpture depicting a fisherman with a fishing basket, signed at the bottom of the foot “Lévêque”.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 200 / 300 -
#218Vijf diverse schaaltjes van gegoten messing en een messingen spoor.
Five different dishes of cast brass and a brass spur.No longer availableDim. L: 11-17 cmEstimate: € 30 / 45 -
#356Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
A hand-knotted Pakistani wool rug.No longer availableDim. 151 x 94 cmEstimate: € 35 / 45 -
#158Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#255Een notenhouten langwerpige bijzettafel.
A walnut elongated side table.No longer availableDim. 50 x 44 x 124 cmEstimate: € 40 / 50 -
#622Eller“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
#537Een gazelle-gewei op muurplaat.
Gazelle antlers on wall plate.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 100 / 120