#667Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.
#281Een terrine met onderschaal van Frans polychroom aardewerk. Gedecoreerd met figuren.
A tureen with bottom dish of French polychrome earthenware. Decorated with figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#239Een lijst met tien oude gravures m.b.t. de Antwerpse ommegang. De Walvis, De Olifant, De Kemel, De Reus, een stadszicht “de Jarelykse Triumphante Omgang tot Antwerpen” door Jan Van Luyken (1684), een Zangtekst en een tekst “Famas trompetklank van den Ommegank”.
A list with ten old engravings related to the Antwerp procession. De Walvis, De Olifant, De Kemel, De Reus, a city view “the Jarelykse Triumphante Omgang tot Antwerpen” by Jan Van Luyken (1684), a song text and a text “Famas trompetklank van den Ommegank”.No longer availableDim. Tot. 91 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#517Een lot van 5 Chinees vergulde gelakte houten snijwerken in reliëf, bestaande uit drie afzonderlijke werken met bloemen en vogels tussen de takken & twee afzonderlijke veldslagen.
lot of 5 Chinese gilt lacquered wood carvings in relief, comprising three separate works with flowers and birds among the branches & two separate battles.No longer availableDim. 19 x 55,5 - 21,5 x 49,5 - 12,5 x 63 - 9,5 x 43 - 9,5 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#622Eller“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
#553Een zijden kleedje. Verkleuring.
#171Een set vermeille zilveren koffielepels met suikertang met Franse keuren en makersmerk. In ebbenhouten etui, 19de eeuws.
A set of vermeille silver coffee spoons with sugar tongs with French hallmarks and maker's mark. In ebony case, 19th century.No longer availableDim. 229,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#355Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
An armchair in walnut with red floral upholstery.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#54Period: 1823-1905“Opmerkelijke figuren”. Een lijst met acht ingekleurde prenten, met o.m. de bekende worstelaar Pouzeke Soep.
"Remarkable Figures". A frame with eight colored prints, including the famous wrestler Pouzeke Soep.No longer availableDim. 14,5 x 10,5 cm (x 8)Estimate: € 80 / 100 -
#412“Personage met roze kleding.” Onleesbaar gesigneerd, genummerd 16/100. Draagt watermerk in het papier van Sabena.
“Character with pink clothes.” Illegibly signed, numbered 16/100. Carries watermark in Sabena's paper.No longer availableDim. 38,5 x 29,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#576AfsharWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.No longer availableDim. 218 x 133 cmEstimate: € 75 / 100