Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot verzilverd metaal waaronder 12 lepeltjes, een pollepel met 4 lange lepels en 4 verschillende taartscheppen en een schep van Wellner.

Een lot verzilverd metaal waaronder 12 lepeltjes, een pollepel met 4 lange lepels en 4 verschillende taartscheppen en een schep van Wellner.

Un lot d'objets en métal argenté comprenant douze petites cuillères, une louche, quatre longues cuillères et quatre pelles à tarte différentes, ainsi que un couvert à service Wellner.
SKU: 1212170048.
Category: Tapijt.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #48
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #305

    Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.

    Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 194 x 94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #385

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis turque fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #350

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Un tapis persan. Noué main.
    No longer available
    Dim. 219 x 111 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #630

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. te meten
    Estimate: € 100 / 120
  • #589
    Indo-Keshan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 298 x 213 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #295

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 172 x 249 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #355

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 184 x 110 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #345

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 333 x 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #595

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 218 x 204 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #639

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 364 x 256 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #606
    Sabzavaar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 286 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #405
    Mori & Afghan

    Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 143 x 122 & 169 x 131 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #732

    Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.

    Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 172 x 93 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #335

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. x 273 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #594

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.
    No longer available
    Dim. 328 x 226 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #598
    Wiss

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 330 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #311

    Een lot van 12 verzilverd metalen messenleggers en twee verschillende modellen van glas. 28 stuks.

    Un lot de douze porte-couteaux en métal argenté et deux différents modèles en verre. 28 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #616
    Kazak

    Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.

    Un tapis afghan fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 299 x 222 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #395

    “Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 203 x 130 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #285
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Un tapis persan fait main en coton et laine.
    No longer available
    Dim. 317 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #113

    Twaalf koffielepels van zilver. Belgische keuren. A 835 ‰. In originele doos.

    Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.
    No longer available
    Dim. 332,25 g
    Estimate: € 140 / 180
  • #564

    Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.

    Tapis persan ancienne en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 407 x 293 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #7

    Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.

    Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #340

    Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.

    Deux petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 193 x 130 & 133 x 114 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #544

    Een lot van acht stuks Afrikaans houtsnijwerk. Jaren ‘60.

    Un lot de sculptures en bois africaines, 8 pièces. Années '60.
    No longer available
    Dim. 69,50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #661

    Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor. in de vorm van een rustende eend. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Un netsuké en ivoire sculpté, représentant un canard qui se repose. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 4,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #108

    Een barometer-thermometer met messingen wandbevestiging.

    Un baromètre-thermomètre avec des attaches murales en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 92 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #253

    Een Madonna met kind van biscuit onder glazen stolp.

    Une Vierge à l'Enfant en biscuit sous cloche en verre.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #415

    Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.

    Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes et un tiroir. Meuble de maîtrise du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 39 x 33 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #188

    Een bronzen beeld van een jonge fluitspeler naar en met handtekening Auguste Moreau.

    Sculpture en bronze représentant un jeune flûtiste. D’après et avec signature Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. H. 67 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #3

    Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit twee dekselpotjes op een schaaltje, gedecoreerd met damesportretten. Oostenrijk.

    Un lot d'objets en porcelaine polychrome, comprenant deux pots à couvercle sur plateau, décor de portraits de femme. Autriche.
    No longer available
    Dim. b: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #689
    Gabby De Pauw

    “Hoevezicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    "Vue sur fermette". Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cml
    Estimate: € 30 / 50
  • #141
    Achille Leys
    Period: 1873-

    “Oude vrouw”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk.

    "Vieille dame". Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Twee theepotjes van Cantonporselein. Eentje met beschadigd deksel. Einde XIXe eeuw.

    Deux théières en porcelaine de Canton. Un couvercle avec des dégâts. Fin XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Moeraslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur le marais". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 101 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #307

    Een olielamp van wit en groen opaalglas met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une lampe à huile en opaline verte et blanche avec un décor fleuri doré. Montée à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More