#732
Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#311
#589Indo-Keshan
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#355
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#606Sabzavaar
#345
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#616Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#405Mori & Afghan
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
#285Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#395
“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#335
#639
#7
Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#564
Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
#598Wiss
#340
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#595
#630
#594
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
#305
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#350
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#113
Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.No longer availableDim. 332,25 gEstimate: € 140 / 180
#387
Een lot van vijf meerkleurige klokjes.
#63
#394
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#291Noritaké
Een schaal van meerkleurig Japans porselein met een bloemendecor.
Un plat en porcelaine chinoise avec un décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 15 / 20 -
#658
Paar houten meetkundige figuren.
Deux figures géométriques en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#29
Une série de six verres couleur ambre en verre sur pied. Décoration d'une frise dorée. Début XXième siècle.No longer availableDim. H. 11,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#182
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 200 / 240 -
#157
Stenen buste met dubbel gezicht. Op houten sokkel. Polynesisch werk.
Buste en pierre à deux visages. Sur socle en bois. Oeuvre polynésienne.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#661
Un netsuké en ivoire sculpté, représentant un canard qui se repose. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 4,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#360The Executive
Een oude wandtelefoon. Loskomende fineer boven en onderaan.
Ancien téléphone mural. Usures au placage.No longer availableDim. H: 82 cmEstimate: € 60 / 80 -
#400Renée KempenPeriod: 1914 - 2002
“Kustzicht met boten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#130
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 10,96 gEstimate: € 1000 / 1200