#405Mori & Afghan
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
#606Sabzavaar
#311
#595
#340
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
#285Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#564
Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
#395
“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#355
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#7
Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
#305
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#335
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#345
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#350
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#630
#639
#732
Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#598Wiss
#589Indo-Keshan
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#616Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#113
#594
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200/300
#347
Vijf verschillende hangklokjes in de vorm van huisjes, met gewichten.
#561
Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een man op een schildpad. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Un netsuké en ivoire sculpté représentant un homme sur une tortue. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#32
#469Vladimir KomarekPeriod: 1928-2002
Lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1993 buiten de plaat
#212K. Fenser (?)
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1989.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#231
Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65/75 -
#196
Een paar levensgrote zittende stenen leeuwen.
#56
Une série de quatre chaises et deux fauteuils assortis, dossiers décorés de colonnes torsadées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#552
#607Märklin
Diesellocomotief model 3134 voor spoortype HO in originele doos.
#751Jacob Petit
#781
Een lot van vier gietijzeren wafelijzers.
Un lot comprenant quatre gaufriers en fer forgé.No longer availableEstimate: € 25/35