Other lots in this auction
-
#353Een ceremoniële bijl van ijzer en hout, bekleed met slangenvel. Songye, D. R. Congo.
Une hache de cérémonie en fer et bois, revêtement en serpent. Songye, R.D. Congo.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 70 / 80 -
#429Drie etsen:- “Stoomtrein in een landschap”. Niet gesigneerd.- “Zelfportret. Artiestenproef. - “Ruiters”. Weisbuch.
Trois eaux-fortes:“Train à vapeur dans un paysage”. Pas de signature.“Autoportrait”. Epreuve d’artiste.“Cavaliers”. Weisbuch.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#430Twee rollende bijzettafeltjes.
Deux petites tables roulantes.No longer availableDim. 74 x 63 x 38Estimate: € 50 / 80 -
#178Adolphe LavergnePeriod: 1852-1901“Charmeur de lézards”. Een bronzen beeld op houten sokkel. Gesigneerd.
”Charmeur de lézards”. Une statue en bronze sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250 / 280 -
#32Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Le Vieux Compagnon”. Gravure. E.A.
”Le Vieux Compagnon”. Une gravure. E.A.No longer availableDim. 46 x 34,50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#318Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd ivoor. Begin XXste eeuw. Restauratie.
Un buste féminin africaine en ivoire sculptée. Début XXe siècle. Restauration.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#407Een zeer gevarieerd lot oude foto’s op papier en op glas met zeer uiteenlopende thema’s, alsook enkele boeken ivm fotografie, enz...
Un lot varié de photographies anciennes à thématiques divers, des livres, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#331Een lot blauw en wit porselein, bestaande uit een gemberpot en twee schalen (eén met schilfers).
Un lot de porcelaine bleue et blanche, dont un pot à gingembre et deux plats dont un avec éclats.No longer availableDim. Ø: 12 - 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#260Een paar 18 karaats wit gouden manchetknopen bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct. SI. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boutons à manchette sertie de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 4,50 ct SI. et des saphirs baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 25,22 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#435Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
Suite de six faldistoria en bois aux dossiers sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#128Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.
Une grande paire de cornes de boeuf sur socles en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#211“Sater & nimf”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre Le Faguays. Op marmeren sokkel.
“Satyre et nymphe ou l’enlèvement des Sabines”. Sculpture en bronze d’après Pierre Le Faguays. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300

