#273WilescoEen vintage Wilesco stoommachine met slijpmolen op een plaat gemonteerd. West Germany.
A vintage Wilesco steam engine with a grinding wheel mounted on a plate. West Germany.No longer availableDim. 28 x 56 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398Max VerboeketEen set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
#86Een marqueterie houten kaarttafel met klapblad en vilten bekleding, verguld en bronzen elementen. 19e eeuws.
A marquetry wooden card table with hinged top and felt lining, gilded and bronze elements. 19th century.No longer availableDim. 75 x 91 x 91cmEstimate: € 150 / 200
#147DelvauxEen zwart lederen handtas. Model Railway.
#384Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
#377Een lot toeristische beeldjes, Afrikaanse en Chinese beeldjes, waaronder 5 miniaturen met kleine gebreken.
A collection of tourist figurines, including African and Chinese figurines, 5 of which have minor flaws.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#142Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
#144“Maria op de maansikkel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Vlaamse school, 19e eeuw.
"Maria on the Crescent Moon". A painting, oil on panel. Flemish school, 19th century.No longer availableDim. 54 x 67cmEstimate: € 300 / 400 -
#455Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.
#259De Koninck“Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#576Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
A wooden display cabinet, with 2 doors on the top and bottom.No longer availableDim. 220 x 54 x 124cmEstimate: € 100 / 120