Similar lots by type
-
#78
Een jardinière van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Rouen, omstreeks 1900.
Une jardinière en faïence polychrome avec un décor de fleurs et papillons. Rouen, +- 1900.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 80/100 -
#11
Twee hoornvaasjes van meerkleurig Rijsels aardewerk met een boer en een boerin in het decor. Vroeg XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt van Dorez-Pelisier (?)
Deux vases cornets en faïence de Lille avec un fermier et une fermière dans le décor. Début XVIIIième siècle. Marque sous la base: Dorez-Pelisier.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 50/80 -
#648
Twee Chinese hoofdjes van terracotta.
Deux petites têtes en terre cuite de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120/160 -
#578
Een Chinese schotel van grijsgroen crackleware met een reliëfdecor van een draak.
Un plat chinois en crackleware vert et décor en relief d’un dragon.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#111
“Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.
”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 30 mEstimate: € 40/50 -
#368Villeroy & Boch
Een bolle vaas van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase à la forme en boule en faïence polychrome. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80 -
#819Marlborough.
Een koffieservies van meerkleurig porselein voor twaalf personen met een plantendecor. Twee kopjes manco.
Service à café en porcelaine polychrome pour douze personnes à décor végétal. Deux tasses manquent.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#439
Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer.
Deux assiettes et un vase mural en majolique. Dégât.No longer availableDim. Ø= 32 & 30; h: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#487Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Être post-démoniaque”; Une statue en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#57
Twee schotels van Delfts aardewerk, waarbij een recente met een meisjesportret naar Van Dyck in het decor en een XIXe eeuwse met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen.
Deux plats en faïence de Delft, dont un plat plus récent avec un portrait de jeune fille dans un décor d’après van Dyck et le deuxième plat du XIXième siècle avec un décor polychrome d’un oiseau et des fleurs.No longer availableDim. Ø: 41 & 42 cmEstimate: € 20/30 -
#358
Een lotje Belgisch aardewerk, bestaande uit een koffiekan, een kannetje en een pot.
Un lot d’objets en faïence belge comprenant une cafetière, une verseuse et un pot.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#471Michel Hereman
“Honden”. Een aardewerken kunstwerk. Gemonogrammeerd.
”Chiens”. Une oeuvre d’art en faïence. Porte un monogramme.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 70/100 -
#151
Zeldzame Art - Deco vaas. Gemerkt BOCH. D. 1374.
Un vase Art Déco rare. Marque: BOCH. D. 1374.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 220/280 -
#65Cary Diller (?)
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#1Keramis
Een aardewerken vaas met een gestileerd decor van een uil. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence avec un décor stylisé d’un hibou. Marque à la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/180
Other lots in this auction
-
#327
Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 925‰ sterling zilveren montuur en een in zeskant geslepen stop.
Une carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 925‰ et bouchon taillé hexagonal.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 90/140 -
#386
4 notenhouten stoelen in Louis Philippestijl met gecanneerde zit.
Quatre chaises en noyer style Louis Philippe avec assises cannées.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#322Martha Bosmans
“Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 40/60 -
#629Jos Vergauwen
“Hoeve”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48,5 x 68 cmEstimate: € 60/100 -
#102Joseph Van LuppenPeriod: 1834 - 1891
“Het bosbeekje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
”Le ruisseau dans le bois”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 96 x 63 cmEstimate: € 120/140 -
#733
Een paar verzilverd metalen kandelaars met losse wasvangen en drie lichtarmen.
Deux chandeliers en métal argenté à trois points lumineux.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#499Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Landschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#293
Driedelig klokstel van roze marmer. Art deco periode.
Une garniture de cheminée en trois pièces en marbre rose. Période Art - Déco.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#451
Cloisonné vaasje in deel twee delen. Chinees werk. Met houten sokkeltje.
Un petit vase en cloisonné en deux parties. Oeuvre chinoise. Avec un socle en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#820
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883
“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#267Collection d’art
Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.
Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160/220