#439Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer.
#65Cary Diller (?)“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
#151Zeldzame Art - Deco vaas. Gemerkt BOCH. D. 1374.
#648Twee Chinese hoofdjes van terracotta.
#111“Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.
#471Michel Hereman“Honden”. Een aardewerken kunstwerk. Gemonogrammeerd.
”Chiens”. Une oeuvre d’art en faïence. Porte un monogramme.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 70 / 100 -
#368Villeroy & BochEen bolle vaas van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase à la forme en boule en faïence polychrome. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
Une jardinière en faïence polychrome avec un décor de fleurs et papillons. Rouen, +- 1900.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#57Twee schotels van Delfts aardewerk, waarbij een recente met een meisjesportret naar Van Dyck in het decor en een XIXe eeuwse met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen.
Deux plats en faïence de Delft, dont un plat plus récent avec un portrait de jeune fille dans un décor d’après van Dyck et le deuxième plat du XIXième siècle avec un décor polychrome d’un oiseau et des fleurs.No longer availableDim. Ø: 41 & 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#487Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
Un vase en faïence avec un décor stylisé d’un hibou. Marque à la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 180
#798Een messingen taartenstaander met een opengewerkt decor van vlinders.
#654Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#125Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#26Een ovaal salontafeltje van gefineerd mahoniehout.
Une table de salon en bois de placage acajou.No longer availableDim. b: 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61Katzhütte“Honden”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Chiens”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#496Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
#685Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#14Julien Celos“Kasteel van Laarne”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
”Kasteel van Laarne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 30 / 50