Similar lots by type
-
#578
Een Chinese schotel van grijsgroen crackleware met een reliëfdecor van een draak.
Un plat chinois en crackleware vert et décor en relief d’un dragon.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#151
Zeldzame Art - Deco vaas. Gemerkt BOCH. D. 1374.
Un vase Art Déco rare. Marque: BOCH. D. 1374.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 220/280 -
#487Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Être post-démoniaque”; Une statue en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#111
“Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.
”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 30 mEstimate: € 40/50 -
#648
Twee Chinese hoofdjes van terracotta.
Deux petites têtes en terre cuite de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120/160 -
#65Cary Diller (?)
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#78
Een jardinière van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Rouen, omstreeks 1900.
Une jardinière en faïence polychrome avec un décor de fleurs et papillons. Rouen, +- 1900.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 80/100 -
#11
Twee hoornvaasjes van meerkleurig Rijsels aardewerk met een boer en een boerin in het decor. Vroeg XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt van Dorez-Pelisier (?)
Deux vases cornets en faïence de Lille avec un fermier et une fermière dans le décor. Début XVIIIième siècle. Marque sous la base: Dorez-Pelisier.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 50/80 -
#57
Twee schotels van Delfts aardewerk, waarbij een recente met een meisjesportret naar Van Dyck in het decor en een XIXe eeuwse met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen.
Deux plats en faïence de Delft, dont un plat plus récent avec un portrait de jeune fille dans un décor d’après van Dyck et le deuxième plat du XIXième siècle avec un décor polychrome d’un oiseau et des fleurs.No longer availableDim. Ø: 41 & 42 cmEstimate: € 20/30 -
#368Villeroy & Boch
Een bolle vaas van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase à la forme en boule en faïence polychrome. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80 -
#358
Een lotje Belgisch aardewerk, bestaande uit een koffiekan, een kannetje en een pot.
Un lot d’objets en faïence belge comprenant une cafetière, une verseuse et un pot.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#819Marlborough.
Een koffieservies van meerkleurig porselein voor twaalf personen met een plantendecor. Twee kopjes manco.
Service à café en porcelaine polychrome pour douze personnes à décor végétal. Deux tasses manquent.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1Keramis
Een aardewerken vaas met een gestileerd decor van een uil. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence avec un décor stylisé d’un hibou. Marque à la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/180 -
#439
Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer.
Deux assiettes et un vase mural en majolique. Dégât.No longer availableDim. Ø= 32 & 30; h: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#471Michel Hereman
“Honden”. Een aardewerken kunstwerk. Gemonogrammeerd.
”Chiens”. Une oeuvre d’art en faïence. Porte un monogramme.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 70/100
Other lots in this auction
-
#770
Een halssnoer van zes rangen peridot met zilveren magneetslot.
Collier en six rangées de péridot à fermoir magnétique en argent.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#671
Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van pioenen.
Deux vases balustre en cloisonné sur cuivre jaune avec un décor de pivoines.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#548
Een ingelegd dienblad van koper. Syrië.
Un plateau incrusté en cuivre. Syrie.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#91Royal Dux
“Jongen met jachthond”. Een groep van meerkleurige zachte pasta met twee bijpassende siervazen. Onderaan gemerkt.
”Jeune homme et son chien de chasse”. Un groupe en pâte polychrome avec deux vases assortis.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 300/400 -
#176
Een recente tweedeursgarderobe met imitatiemarquetterie en bronsbeslag.
Une garde-robe deux portes récente avec imitation de marqueterie et ornements en bronze.No longer availableDim. 189 x 124 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#268
Een verguld koperen staande lamp met negen lichtpunten met bolle glazen kapjes.
Un lampadaire en cuivre doré à neuf points lumineux et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 80/120 -
#751
Twee inktstellen, waarbij het eerste bronzen in barokke stijl, versierd met een hoofdje en porseleinen recipiënten. Het tweede in art nouveaustijl met een kleurloos kristallen inktpot en een draaiend deksel.
Deux encriers, dont le premier dans le style Baroque avec décoration d’une tête et des récipients en porcelaine. Le deuxième de style Art Nouveau, avec le pot à encre en cristal incolore et le couvercle est tournant.No longer availableDim. b: 33 & h: 11 cmEstimate: € 30/40 -
#177
“Stier”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Moignier.
”Taureau”. Une statue en bronze patiné vert d’après une oeuvre de Moignier.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 400/500 -
#464
“Gizeh”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Laurent.
”Gizeh”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: Laurent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#641
Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#517
Twee onderdelen van een portaal van een hindoetempel. Meerkleurig en verguld hout, versierd met bloemen en tempelleeuwen.
Deux parties d’un portique d’un temple hindou. Polychrome, en bois doré, décoration de lions de temple et fleurs.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/200 -
#144
“Piëta.” Reliëf in gegoten brons. Onleesbaar gesigneerd.
”Piéta”. Un relief en bronze coulé. Signature illisible.No longer availableEstimate: € 300/400