Similar lots by type
-
#123Perseo, ItalyEen grote Madonna van italiaans meerkleurig en verguld aardewerk. Gemerkt.
Une grande Madone en poterie italienne multicolore et dorée. Marquée.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 120 / 200 -
#195Een antiek vat van steengoed.
Un ancien vase en grès.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#628Esther Guillén“Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#647Een art- deco schotel en een sierkan van aardewerk.
Un plat Art Déco et un pot décoratif en faïence.No longer availableDim. Ø 36 cm & h: 24 cmEstimate: € 30 / 35 -
#343Een lot van twaalf borden van o.a. Frans en Nederlands aardewerk. Grotendeels XIXe eeuws. Enkele met haarscheuren, restauraties, randschade.
Lot de douze assiettes, dont des poteries françaises et hollandaises. Majoritairement XIXe siècle. Certains avec des cheveux, des restaurations, des dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 22 - 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#539Een lot van vijf aardewerken patévormen met deksels in de vorm van resp. een geit, een everzwijn (2), een haas en een eend.
Lot de cinq moules à pâté en faïence avec couvercles en forme de resp. une chèvre, un sanglier (2), un lièvre et un canard.No longer availableDim. h 12 - 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#673Een lot van zes verschillende vaasjes van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij twee gemerkt van Bay Keramik.
Un lot de six vases en poterie allemande émaillée différents, dont deux sont marqués par Bay Keramik.No longer availableDim. h: 11- 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#238Een balustervaas en een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Gemerkt onderaan.
Un vase balustre et un vase à couvercle en faïence de Delft bleu et blanc. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 49 & 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#221Boch Frères KeramisEen aardewerken sierjardinière met verguld decor op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Jardinière d'ornement en faïence à décor doré sur fond bleu cobalt. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#528Een lot van een grote en twee kleinere patévormen, waarbij één met een haas als dekselknop.
Lot d'un grand moule à pâté et de deux plus petits, dont un avec un lièvre comme bouton de couvercle.No longer availableDim. h 10 - 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#487Doulton, LambethEen vierdelig tafelstelletje van meerkleurig geglazuurd steengoed met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en gedateerd 1882. In verzilverd metalen houder van Mapin & Webb
Garniture de table de quatre pièces en grès émaillé multicolore avec cadres argentés. Marqué et daté en bas 1882. Dans un étui en métal argenté par Mapin & Webb.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 50 / 80 -
#623Twee XVIIIe eeuwse Frans aardewerken borden en een inktstel met losse potjes.
Deux assiettes en faïence française du XVIIIe siècle et un encrier avec des pots amovibles.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75 / 90 -
#231Ram, ArnhemEen grote aardewerken kalebasvaas met blauw op wit Delfts decor. Gemerkt onderaan.
Un grand vase calebasse en faïence à décor de Delft bleu sur blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#663Een zeldzaam bord met meerkleurig en verguld decor. Manufacture de Mons. Le Duc d’Angoulème. Parijs, 1788 - 1792.
Rare assiette au décor multicolore et doré. Manufacture de Mons. Le Duc d'Angoulème. Paris, 1788-1792.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 45 / 55 -
#245Ivora, GoudaEen art nouveau sierjardinière van Gouds plateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
Jardinière d'ornement Art Nouveau en poterie de Gouda, ornée d'un décor floral multicolore. Marquée.No longer availableDim. H:18cmEstimate: € 40 / 60 -
#642Een lot van zeven spaarpotjes van aardewerk en blik.
Lot de sept tirelires en faïence et étain.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#25Een lot religiosa, bestaande uit plaasteren beeldjes, waaronder twee Zwarte Madonnas, een kruisbeeldje van Brussels porselein, drie reliëfplaquettes en twee kruisbeeldjes.
Lot de religiosa, composé de statuettes en plâtre, dont deux Vierges noires, un crucifix en porcelaine de Bruxelles, trois plaques en relief et deux crucifix.No longer availableDim. H:15-37cmEstimate: € 55 / 65 -
#672Een antieke aardewerken kruik in smeedijzeren houder.
Une cruche ancienne en faïence dans un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#284Een Hollands aardewerken tabakspot. Hoofdprijs Goudse zeilweek 1949.
Un pot à tabac en faïence hollandaise. Grand prix Gouda Zeilweek 1949.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#563“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van aardewerk, gesigneerd.
"Nu féminin". Une sculpture en grès, signée.No longer availableDim. 25 x 21 x 17 cmEstimate: € 90 / 110 -
#87Drie XVIIIe eeuwse schotels van Italiaans aardewerk met meerkleurige decors. Eén onderaan gemonogrameerd V.B.
Trois plats en poterie italienne du XVIIIe siècle à décors multicolores. Un monogrammé en bas VB.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#275Een lot aardewerk, bestaande uit drie borden van Nevers en een hartvormig inktstel met bloemendecor, onderdaan gemonogrameerd. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de poterie, composé de trois assiettes de Nevers et d'un encrier en forme de coeur à décor floral, monogrammé sous la base. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#313KeramisEen art deco aardewerken sigarettendoos met meerkleurig decor in laagreliëf. Gemerkt.
Etui à cigarettes art déco en faïence à décor polychrome en bas relief. Marqué.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#263Eichwald, OostenrijkEen meerkleurig geglazuurd aardewerken sierjardinière in de vorm van een slee. Gemerkt onderaan.
Jardinière d'ornement en faïence émaillée multicolore en forme de traîneau. Marqué en bas.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#116Een gefineerd mahoniehouten divan, versierd met uitgestoken guirlandes. Omstreeks 1900.
Un divan en placage d'acajou, décoré de guirlandes sculptées. Vers 1900.No longer availableDim. 70x105x200cmEstimate: € 150 / 250 -
#462“De tijgerjacht met talrijke figuren”. Gouache en goudverf op papier. Indisch werk.
La chasse au tigre aux nombreuses figures. Gouache et peinture dorée sur papier. Travail indien.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#450DelheidEen zilveren schoteltje. 835‰. Gedateerd 1911-7-1-1961.
Une soucoupe en argent. 835‰. En date du 1911-7-1-1961.No longer availableDim. 334,63 gEstimate: € 100 / 130 -
#151Period:“Leeuwin op rots”. Een gebeeldhouwd albasten beeld met glazen ogen. Sokkel niet origineel.
“Lionne sur un rocher”. Sculpture en albâtre aux yeux en verre. Socle rapporté.No longer availableDim. h: 50 cm (zonder sokkel)Estimate: € 500 / 800 -
#340Vijf verschillende dameshorloge van roestvrij staal en verguld.
Cinq montres différentes pour femme en acier inoxydable et plaqué or.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#530Een zwart kanten kleed met onderkleed bezet met een kraag van Rosaline perlé. We voegen er een bavette van 30 x 20 cm aan toe. Omstreeks 1900.
Une robe en dentelle noire avec sous-vêtement serti d'un col de Rosaline perlé. On rajoute une bavette de 30 x 20 cm. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#171Een antieke viool met strijkstok en in koffer. Niet gemerkt.
Un violon ancien avec archet et étui. Non marqué.No longer availableDim. L:60cmEstimate: € 75 / 100 -
#638Een grote woestijnroos.
Une grande rose du désert.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 50 / 70 -
#566Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.
Un tapis en laine de style chinois avec des fleurs dans le décor.No longer availableDim. 185 x 122 cmEstimate: € 80 / 120 -
#493“Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Dame dans une berline". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h:Estimate: € 60 / 80 -
#41Apothekersset in kastje met vier laden, gevuld met talrijke kruiden in tubes. Omstreeks 1930.
Ensemble de pharmacie dans un meuble à quatre tiroirs, rempli de nombreuses herbes en tubes. Vers 1930No longer availableDim. 26x30x38cmEstimate: € 100 / 120 -
#143HergéVier albums van Les Aventures de Tintin. - “Le Lotus Bleu” . Kleurenuitgave van 1949, Achterflap B3, Rode rug in redelijke staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft. Goede staat, volledig blok, naam op achterflap.- “Le Sceptre d’Ottokar”. Kleurenuitgave van 1948, Achterflap B2, rode rug sletig, schutblad komt los.- “L’Etoile Mystérieuse”. Uitgave van 1946, Achterflap B1, blauwe rug, goede staat.- “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Kleurenuitgave van 1949, Achtrflap B3, rode rug redelijk goede s(..)
Quatre albums des Aventures de Tintin. - « Le Lotus Bleu » . Edition couleur de 1949, Dos B3, Dos rouge en bon état, tranches de la couverture légèrement éraflées. Bon état, bloc complet, nom au dos de la couverture. - "Le Sceptre d'Ottokar". Edition couleur de 1948, quatrième de couverture B2, dos rouge usé, garde décollée. - "L'Etoile Mystérieuse". Edition de 1946, quatrième de couverture B1, dos bleu, bon état. - "Le Crabe aux Pinces d'Or". Edition en couleurs de 1949, Achtrflap B3, dos roug(..)No longer availableEstimate: € 400 / 500

