Similar lots by type
-
#806Western Germany
Twee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.
Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.No longer availableDim. H: 20,5 cmEstimate: € 100/150 -
#595
Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150/200 -
#804
Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.
Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 100/150 -
#815
Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.
Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#360
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).No longer availableEstimate: € 100/180 -
#604
Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.
Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#810Schatz Kunda
Drie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.
Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#808Blessing
Drie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.
Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 50/100 -
#811
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 100/120 -
#425Val Saint Lambert
Een kristallen vaas. Gesigneerd en met label.
Vase en cristal. Signé et avec étiquette.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#610
Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.
Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.No longer availableDim. 11 x 21 cm 11 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#812Schmid Schatz West Germany
Drie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.
Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50/100 -
#615
Vijf verschillende miniklokjes in de vorm van Zwitserse huisjes.
Cinq pendules miniatures en forme de maisons suisses.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 50/100 -
#809
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#802Koma Ranela
Een tafelklokjes met bloemendecor en twee met draaiende figuren.
Deux pendulettes de table à décor de fleurs et deux personnages tournants.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#400
Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#540
Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.
Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#814Schatz Kern
Vijf verschillende draaiende ronde en rechthoekige tafelklokjes.
Cinq différentes pendulettes de table tournantes. Rondes et rectangulaires.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 50/100 -
#813
Een tuinvaas van terracotta, versierd met een leeuw.
Vasque en terre cuite décorée d’un lion.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 220/280 -
#599
Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.
Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#385
Twee antieke parasols van wit en zwarte kant.
Deux ombrelles anciennes en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#592
Een groot plaasteren bas-reliëf in houten frame met een voorstelling van putti bij een leeuw.
Grand bas relief en plâtre dans un cadre en bois représentant des putti et un lion.No longer availableDim. 148 x 100 cmEstimate: € 300/400 -
#350
Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).
Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).No longer availableEstimate: € 30/40 -
#355
Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.
Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#341
Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
Une grande coupe en cristal taillé incolore et 12 petites coupelles assorties.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#330
Davo. Zes postzegelalbums met Belgische zegels. - Jaargangen 1849 tot 1968 (jaren zestig bijna volledig). - Jaargangen 1969 tot 1989 (bijna compleet). - Jaargangen 1950 tot 1979 (veel manco’s). - Jaargangen 1980-1989 (manco’s, alle blokjes ontbreken). - Jaargangen 1990-1998 (compleet met blokjes, boekjes, vellen en extra’s). Jaargangen 1999-2001 (bijna compleet met extra’s).
Davo. Six albums de timbres postes belges. - Années 1849-1968 (les années 60 presque complètes). - 1969-1989 (presque complètes). - 1950-1979 (beaucoup de manquants). 1980-1989 (manquants, les blocs manquent). - 1990-1998 (complètes avec blocs, livrets, feuilles et extras). - 1999-2001 (presque complètes aux extras).No longer availableEstimate: € 400/600 -
#575
Een bronzen lampenvoet in de vorm van schildpadden met een kap in glas en lood, eveneens met schildpadden in het decor.
Pied de lampe en bronze en forme de tortue, abat-jour vitrail à décor de tortues également.No longer availableDim. h: 50Estimate: € 50/60 -
#311
Een reeks van 9 glazen van geslepen kleurloos en lichtgroen kristal.
Un lot de neuf verres en cristal taillé incolore et vert clair.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#753
Een paar juwelendoosjes. Het eerste van rood koper met een gegraveerd decor, het tweede van wit metaal in de vorm van een vleugelpiano.
Deux coffrets à bijoux. La première est en cuivre rouge avec décor gravé, la deuxième est en métal blanc en forme de piano.No longer availableDim. b: 11 & 13 cmEstimate: € 20/40 -
#732
“Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.
“Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#200
Een 14 karaats wit gouden rivière bezet met 47 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 9 ct.
Bracelet en or blanc 14 ct serti de 47 diamants en rivière ayant un poids total de ± 9 ct.No longer availableDim. 15,65 gEstimate: € 5000/6000 -
#22Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“De stal” & “De huiskamer”. Twee etsen, resp. op textiel en op papier. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“L’étable” et “Living”. Deux eaux-fortes sur textile et papier. Signées hors cadre.No longer availableDim. 6,5 x 7,5 & 14,5 x 19,5 cmEstimate: € 40/60 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,57 gEstimate: € 1300/1500 -
#426
Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 211 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#64Célestine Vermoelen
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#760
Een eikenhouten bijzetkastje met drie laden.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à trois tiroirs. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40/60