Similar lots by type
-
#652
Een smalle vitrinekast van gebeeldhouwd eikenhout met een beglaasde deur boven een paneeldeur. Schuine stijlen, lancierskap, rijkelijk versierd met Régencemotieven. Frankrijk, medio XIXde eeuw.
Vitrine étroite en chêne sculpté ouvrant à une porte vitrée au dessus d’une porte pleine. Côtés coupés, chapeau en casque de lancier, richement décorée de motifs Régence. France, milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 221 x 99 x 50 cmEstimate: € 400/600 -
#196
Een groot eikenhouten buffet in Régencestijl met twee paneeldeuren onder drie laden. Medio XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne de style Régence avec deux portes pleines en dessous de trois tiroirs. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 140 x 163 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#625
Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100/120 -
#442
Een kruisbeeld in vergulde lijst met een meerkleurig en verguld gipsen corpus. Achter glas. XIXe eeuw.
Cruxifix dans un cadre doré et avec Corpus en plâtre doré sous verre. XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#681
Een bronzen vaas met cloisonné versiering en met twee oortjes. China, XIXde eeuw.
Vase en bronze décoré de cloisonné et avec deux anses. Chine, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 100/120 -
#820
Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30/40 -
#520
Een lot fantasiejuwelen allerlei en een handspiegeltje.
Lot de bijoux de fantaisie et un petit miroir à main.No longer available -
#672
Een eikenhouten balpoottafel in barokke stijl, uittrekbaar tot 18 plaatsen, met 2 verlengbladen. Kruisverbinding in H, gesculpteerde gordel. Daarbij een serie van vier eikenhouten barokstoelen uit het midden van de XIXde eeuw, zeven dito iets jonger, vier bijpassende armstoelen en een soortgelijke armstoel met getorst houtwerk. Allemaal met bruin leder bekleed.
Table baroque à quatre pieds boules, allongeable jusqu’à 18 places, avec 2 allonges. Entretoise en H, ceinture sculptée. Ainsi qu’une série de 4 chaises baroques en chêne (milieu du XIXe siècle), 7 chaises semblable mais plus jeune, quatre fauteuils et un fauteuil à boiserie torsadée. Les chaises recouvertes de cuir brun.No longer availableDim. 150 x 100 x 80 cmEstimate: € 300/400 -
#849
Twaalf stuks Afrikaanse kunst: beeldjes, maskers, een staf met hoofden van gebeeldhouwd hout, een stenen beeldje en een bronzen duiveltje.
Douze objets d’art africain: statuettes, masques, une crosse aux têtes sculptées, une statuette en pierre et un petit démon en bronze.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#695
Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.
Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 78 x 89 x 63 cmEstimate: € 100/120 -
#700
Een notenhouten tafel met kruisverbinding in H, waarop vier gesculpteerde poten. Verlengbaar. Evenals vier eikenhouten stoelen met bruin leder bekleed, gedraaide poten en gesculpteerde rug. Henri II-stijl, einde XIXde eeuw. 6 grenen verlengbladen bijgevoegd.
Table en noyer sur quatre pieds sculptés avec entretoise en H. Aux allonges. Ainsi que quatre chaises en chêne et cuir noir aux pieds tournés et dossiers sculptés. Style Henri II, fin XIXe siècle. 6 allonges en sapin inclus.No longer availableDim. 282 x 105 x 75 cmEstimate: € 120/200 -
#455
Een zilveren pillendoosje in de vorm van een naturalistisch schelpje. Gemerkt.
Boîte à pilules en argent en forme de coquille naturaliste.No longer availableDim. 32,72 gEstimate: € 20/25 -
#702
“Duitse Keizerrijk” & “Russisch Keizerrijk”. Twee oude ingekleurde kaarten. Rome, 1797.
”Empire allemand” & “Empire russe”. Deux anciennes cartes en couleurs. Rome, 1797.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 120/140 -
#682
“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240/260 -
#434Old Lamps, Italy
Een messingen staande lamp met grote bolle kap van melkglas. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en laiton avec grand abat-jour en opaline. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 145 cmEstimate: € 40/60 -
#535
Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.
Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.No longer availableDim. 83,25 gEstimate: € 50/80 -
#525
Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.
Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#841
Een reeks van vijf Duitse kruiken van meerkleurig aardewerk met reliëfdecors.
Suite de cinq cruches allemandes en grès polychrome à décors en relief.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 40/60 -
#530
Een lot ivoren juwelen waaronder een speld, een halssnoer, een armband, twee hangertjes en een ring.
Lot de bijoux en ivoire dont une épingle, un collier, un bracelet, deux pendentifs et une bague.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#540
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150/200 -
#222
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#505Longchamp
Een vergulde schakelketting in originele doos.
Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#510Il Bisonte
Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#236
Een groot klapbureau in Lodewijk XV-stijl. Klapblad en drie laden, rijkelijk versierd met gebeeldhouwde rocailles. Voluutpoten. Binnenin talrijke kleine laden. Vroeg XIXd eeuw.
Grand bureau à abattant de style Louis XV. Abattant et trois tiroirs richement sculptés et décorés de rocailles. Pieds volutes. L’abattant cache nombreux petits tiroirs. Début XIXe siècle.No longer availableDim. H. 122 x 130 x 64 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#304C. Van Reken
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 75/100 -
#40
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met bolletjes. Lengte 41 cm.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct aux petites boules. L. 41 cm.No longer availableDim. 4,44 gEstimate: € 120/200 -
#254Felix Eyskens
“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
“Paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#515Il Bisonte Longschamp
Een groot lot sleutelhangers van chroom, leder en stof. We voegen er een Bagnara biljettenhouder en sleutelhanger aan toe.
Grand lot de porte-clés en chrome, cuir, textile. Nous ajoutons un clips à billets et un porte-clés de Bagnara.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#116
Een antieke blankhouten console/keukentafel met twee laden.
Grande table de cuisine en bois clair ouvrant à deux tiroirs en ceinture et avec tablette d’entretoise.No longer availableDim. H. 90 x 244 x 79 cmEstimate: € 200/300 -
#727
Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50/80 -
#527A.M.C.
Een oorvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor.
Vase à anses en faïence polychrome à décor chinois.No longer availableDim. h: 3,5,5 cmEstimate: € 60/80 -
#406
Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.
Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 30/40 -
#397
Een reeks van drie putti met bloemen van meerkleurig biscuit.
Suite de trois putti aux fleurs en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#609
“Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.
“Compositions modernes”. Acrylique sur papier. Sans signatures.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#605Joe Colombo
Een “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique blanc. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 73 x 43 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#662Corneille
“Image du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 118/150 buiten de plaat.
“Image du paradis”. Lithographie. Signée, datée ‘98 et numérotée 118/150 hors planche.No longer availableDim. 68 x 50 cmEstimate: € 280/300