#580Drie 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 700 / 800 -
#324Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964“Stilleven met schelp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coquillage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#336Een paar sobere eikenhouten armstoelen.
#344“Supertramp World tour 1983”. Een ingekaderde affiche.
#489“Familie aan zee”. Olieverf op paneel.
”Famille à la mer”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#751Een porseleinen vaas met een powderblue glazuur.
#8Een gevarieerd lot kleurloos en geel kristal en glaswerk.
#432Ch. Croonst“Watervallen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
“Cascades”. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#419N. Okel“Oosters dorpje met figuren”. Olieverf.
”Village oriental et figures”. Huile.No longer availableDim. 40 X 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#658Een album met ca. 50 oude reeksen van Liebig Chromo’s.
Album contenant ± 50 anciennes séries de Chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 25 / 35