Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.

Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.

Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.
Online only
Dim. h: 30 cm (kruik)
SKU: 2006180158.
Categories: Koper, XVIIIe eeuw.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #158
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #52

    Een lot van vier verschillende messingen lampen

    Lot de quatre lampes en laiton.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #295

    Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.

    Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217

    Een kruis van cloisonné op rood koper met een messingen corpus.

    Crucifix en cloisonné sur cuivre rouge. Corps en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #8

    Vijf kandelaars van messing, waarbij er twee een paar vormen.

    Cinq candélabres en laiton dont deux formant une paire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 - 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #231

    Een lot koper, bestaande uit een menora, een schuimspaan, een kruisbeeld, een asbak, en kommetje en een keteltje van messing en een waterketel van rood koper.

    Lot de cuivres comprenant un menorah, une écumoire, un crucifix, un cendrier, une coupelle et une petite casserole en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #7

    Twee paar kandelaars van rood koper.

    Deux paires de bougeoirs en cuivre rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 28 cm
    Estimate: € 20 / 24
  • #28

    Een uiltje en een zwaan van messing.

    Un petit hibou et un cygne en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #245
    Hilde Hendrickx

    “Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.

    “Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 63 x 42 & 52 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #331
    V.D. Noltens

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #129

    Een aardewerken theepot met polychroom decor van appelen en druiven, toegevoegd deksel, gemerkt Stangl Pottery, Trenton New Jersey. En een aardewerken waterkan met polychroom en verguld decor van guirlandes, omstreeks 1900.

    Une théière en faïence à décor polychrome de pommes et de raisins, couvercle rapporté, marque sous la base “Stangl Pottery, Trenton New Jersey”. Et une verseuse en faïence à décor polychrome et doré de guirlandes, vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #276
    Ferdinand De Prins
    Period: Brecht 1859 - Reet 1908

    “Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage hivernal au lac”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 41 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #172
    Staffordshire

    “Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.

    "Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #61

    Een balustervaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor.

    Un vase balustre en faïence de Delft, décor fleuri polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 240
  • #92

    Een vintage lamp van groengeglazuur aardewerk.

    Lampe vintage en faïence à patine verte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #39

    “Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.

    “Mozart”. Un buste en bronze patiné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #22

    Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.

    Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #200

    “Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Vier delen. Brussel, 1853. Eén lederen band beschadigd.

    “Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Quatre volumes. Bruxelles, 1853. Une reliure est endommagée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #99

    Twee kristallen kandelaars gemerkt Val Saint-Lambert en een kristallen kandelaar in de vorm van een kruisbeeld.

    Deux bougeoirs en cristal à la marque de Val St-Lambert et un candélabre en forme de crucifix.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #27

    Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.

    Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More