Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#646Meurop
Een reeks van vier stoelen van zwart staal, bekleed met zwart skaï. Model ‘Conseil’ naar ontwerp van Pierre Guariche (1929 - 1995). Omstreeks 1960. Slijtage en gebruikssporen.
Suite de vier chaises en acier noirci recouvert de skaï noir. Modèle “Conseil” d’après Pierre Guariche (1929-1995). Vers 1960. Usures.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#319Marcel Vaes
“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#206
Een gebeeldhouwd eikenhouten jachtkast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden, geflankeerd door twee getorste zuiltjes. Het bovenstuk met gevitreerde deuren met glas in lood, eveneens geflankeerd door getorste zuiltjes en gedragen door gevleugelde leeuwen.
Une armoire de chasse en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, flanqués de deux colonnettes torsadées. Le haut à deux portes à vitraux, également flanquées de colonnettes torsadées et porté de lions ailés.No longer availableDim. 235 x 150 x 60 cmEstimate: € 150/250 -
#291
Een XVIIIe eeuws bord van Italiaans aardewerk, gedecoreerd met een koppel in een berglandschap. Omstreeks 1770.
Assiette en faïence italienne du XVIIIe siècle, décorée d’un couple dans un paysage montagneux. Vers 1770.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 120/140 -
#344
Een serie van zes verzilverd metalen bekers. Gemerkt “Hard Soldered E.P.N.S. De Luxe”.
Suite de six gobelets en métal argenté. Marque “Hard soldered E.P.N.S. de Luxe”.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 80/120 -
#293
Een cavaleriesabel met gedamasseerde kling met opschrift “Mit Gott für Kaiser und Reich”. Stalen gevest. XIXde eeuw.
Un sabre de cavalerie à lame damassée inscrit “Mit Gott für Kaiser und Reich”. Manche en acier. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 96 cmEstimate: € 120/200 -
#653
Een tulpenvaas.
Vase à tulipes.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 240/280 -
#130Baume & Mercier Géneve
Een art deco platina dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. rond de wijzerplaat en op de armband.
Montre de dame art déco en platine sertie de brillants ayant un poids tota de ± 2,0à ct entourant le cadran et sur le bracelet.No longer availableDim. 40,77 gEstimate: € 2500/3000 -
#685
Gebeeldhouwde eikenhouten eetkamer. Tweedelige vitrinekast, zes stoelen en een jachttafel.
Salle à manger en chêne sculpté comprenant une vitrine à eux corps, six chaises et une table de chasseNo longer availableDim. 230 x 135 x 58 cmEstimate: € 200/300 -
#3Swarovski
Lotje kristallen beeldjes.
Petit lot de statuettes en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#453
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier in briljant geslepen kristallen presse-papiers, drie glazen karaffen, een paar windlichten en een stolp.
Lot de cristaux et de verres incolores comprenant quatre presse-papiers en cristal taillé en diamant, trois carafes en verre, une paire de photophores et une globe.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40/60 -
#308Lucien BridouxPeriod: 1878 - 1963
Een bol aardewerken vaasje. Tijdperk art deco. Onderaan gesigneerd.
Petit vase sphérique en faïence d’époque art déco. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/50