Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#515Il Bisonte Longschamp
Een groot lot sleutelhangers van chroom, leder en stof. We voegen er een Bagnara biljettenhouder en sleutelhanger aan toe.
Grand lot de porte-clés en chrome, cuir, textile. Nous ajoutons un clips à billets et un porte-clés de Bagnara.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#574SMvH
“Narcissen”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram ‘SMvH’.
“Narcisses”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 150/200 -
#236
Een groot klapbureau in Lodewijk XV-stijl. Klapblad en drie laden, rijkelijk versierd met gebeeldhouwde rocailles. Voluutpoten. Binnenin talrijke kleine laden. Vroeg XIXd eeuw.
Grand bureau à abattant de style Louis XV. Abattant et trois tiroirs richement sculptés et décorés de rocailles. Pieds volutes. L’abattant cache nombreux petits tiroirs. Début XIXe siècle.No longer availableDim. H. 122 x 130 x 64 cmEstimate: € 300/400 -
#382
“Paard in kalligrafie”. Een ets, opgedragen aan Willem I. Bijgevoegd een herdruk van een XVIIIe eeuwse kaart van een kampement tijdens een veldslag onder Louis XIV.
“Cheval en calligraphie”. Eau-forte attribué à Guillaume I. Nous ajoutons une copie d’une carte du XVIIIe siècle du campement durant une bataille sous Louis XIV.No longer availableDim. 41 x 47,5 & 34,5 x 50,5 cmEstimate: € 60/80 -
#791
Een reeks van vier bordjes van meerkleurig Japans porselein.
Suite de quatre assiettes en porcelaine polychrome japonaise.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 80/100 -
#238
Een paar antieke percussiepistolen met notenhouten kolf. Met messingen details. XIXde eeuw. Loop gemerkt met een hoofdletter B.
Paire de pistolets à percussion anciens à crosses en noyer. Détails en laiton. XIXe siècle. Canon marqué d’un B.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 300/350 -
#563
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil met een vis en een slang.
Défense sculptée africaine en forme de crocodile avec poisson et serpent.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#326
Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#71
Een ronde pot van gepolychromeerd aardewerk. Griekenland, mogelijk Hellenistische periode.
Pot rond en faïence polychrome. Grèce, peut-être hellénique.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#142
Een rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
Miroir rectangulaire dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. 85 x 67 cmEstimate: € 50/80 -
#230
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 500/600 -
#86
Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met kunstlederen bekleding.
Fauteuil de style Louis XV recouvert de simili.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40/60