Other lots in this auction
-
#166Een eikenhouten bordenkast in Mechelse stijl, versierd met gebeeldhouwde leeuwen, kinderkopjes en met herbergscènes op de paneeldeurtjes. Onderaan met spiegel.
Vaisselier en chêne de style malinois décoré de lions sculptés, de têtes d’enfant et de scènes d’auberge dans les portes. Un miroir en bas.No longer availableDim. 192 x 153 x 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#461Milieu de table van gegoten glas.
Milieu de table de verre coulé.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#334Een verzilverd metalen dubbele warmhoudschaal.
Un double rechaud en métal argenté.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#133Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur des socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#543“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#679Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris met meerkleurige decors en vergulde versieringen op blauwe fond. XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een sierbordje met meerkleurig fruitdecor en vergulde versieringen aan toe.
Paire de vases fleuris Vieux Paris à décors multicolores et décors dorés sur fond bleu. XIXème siècle. Dégâts. On y ajoute une assiette décorative à décor de fruits multicolores et décors dorés.No longer availableDim. h: 11 cm Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#276Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.
Petit bureau mural anglais à deux tiroirs et sur pieds fuselés. L'ensemble décoré de traits marquetés et le dessus recouvert de vachette. Quelques usures du placage ici et là.No longer availableDim. 78 x 106 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#257Een Russische icoon met verzilverde riza en geëmailleerde accenten. XIXe eeuw.
Une icône russe avec riza plaqué argent et accents d'émail. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 cm x 26 cmEstimate: € 200 / 220 -
#513Een paar vierkante dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de deksels getooid met fo-honden. Eén deksel gerestaureerd.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à couvercle carré à décor bleu sur blanc et les couvercles décorés de chiens de fo. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 280 -
#9Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 35 cmEstimate: € 35 / 50 -
#653Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
Ancienne tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#238Een verguld bronzen applique met twee lichtpunten, gedragen door een engel.
Une applique en bronze doré à deux points lumineux, portée par un ange.No longer availableDim. H:44cmEstimate: € 75 / 100

