Similar lots by type
-
#218
Een 49-delig zilveren bestek voor twaalf personen in ménagère. Frankrijk, 950‰.
Un couvert en argent de 49 pièces pour douze convives.No longer availableDim. 3143 gramEstimate: € 1400 / 1600 -
#264Longchamp
Een grote zwarte handtas van leder en stof.
Un grand sac à mains en cuir noir et tissu.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#160
Een parelsnoer met donkere zoetwaterparels en een zilveren slot.
Un collier de perles d’eau douce foncées et fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#75Dinh Van 765
Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).
Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#109
Een milieu-de-table met geslepen glas op een 800‰ zilveren voet. Kleine randschilfers en een barst in het midden aan het glas.
Un milieu-de-table en verre taillé sur un pied en argent 800 ‰. Petits éclats et une fisure au verre.No longer availableDim. l: 39 cm h:18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#420Chimento
Een 18 karaats geel gouden ketting met plaatje als hanger.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif sous forme de petite plaquette.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#405
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een autostuur bezet met een klein briljantje.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif sous forme de volant de voiture serti d’un petit brillant.No longer availableDim. 2,64 gEstimate: € 100 / 150 -
#430
Een 18 karaats geel gouden ketting met schakels.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 150 / 200 -
#203
Een zilveren suikertang. Belgische keur 2de gehalte 800‰. En twee zilveren lepels 1ste gehalte. Parijs Marlin.
Une pince à sucre en argent. Poinçons belges 800 ‰. Et deux cuillères en argent. Paris Marlin.No longer availableDim. 243,68 gEstimate: € 200 / 250 -
#213Evald Nielsen
Een zilveren servetring en taartschep 830‰. Denemarken 1879-1958.
Anneau de serviette et pelle à tartes en argent 830‰. Danemark 1879-1958.No longer availableDim. 173,45 gEstimate: € 200 / 250 -
#183
Een lot Belgisch zilver waaronder Delheid 800‰. Twee sauslepeltjes van Kempen-Bergeer 833‰ en twee theelepeltjes, Nederland, XIXe eeuw. We voegen er een zilveren papiersnijder met ivoor aan toe met onleesbare keuren.
Un lot d’argent belde dont Delheid 800‰. Deux cuillères à sauce Kempen-Bergeer 833‰ et deux cuillères à thé, Pays-Bas, XIXème siècle. Nous ajoutons un coupe-papier avec ivoire, poinçons illisibles.No longer availableDim. bruto: 436,24 gEstimate: € 200 / 300 -
#244Just Campagne
Een rode lederen handtas.
Un sac à main en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#125Baume & Mercier Geneve
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#225Hermes Paris Automatique
Een roestvrij stalen horloge met lange lederen polsband. In originele doos. Swiss Made.
Une montre en acier inoxydable à bracelet en cuir long. Dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#353
Twee XIXe eeuwse batons met zilveren monturen.
Deux bâtons du XIXème siècle, montures en argent.No longer availableDim. l: 26 & 28 cmEstimate: € 100 / 160 -
#287
Drie tabaksdozen, waarbij één zilveren uit 1845 (Franse keuren, 85,51 g) en een sigarettendoosje van alpaca.
Trois boîtes à tabac, dont une en argent de 1845 (poinçons français, 85,51 g) et une boîte à cigarettes en alpaca.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#283Georg Jensen, Denmark
Een lepel, een vork, een mes en een sauslepel van sterling zilver. Model ‘Cactus’. Jaren ‘30.
Une cuillère, une fourchette, un couteau et une cuillère à sauce en argent Sterling. Modèle ‘Cactus’, années ‘30.No longer availableDim. 268,35 gEstimate: € 180 / 240 -
#243
Een lot Sterling zilver, bestaande uit een suikerstrooier, een zoutvaatje met deksel en twee zoutbakjes en een mosterdpotje met blauw glazen recipiënten.
Un lot d’argent Sterling, comprenant un saupoudroir à sucre, une salière à couvercle et deux pots à sel et un pot à moutarde, récipients bleu.No longer availableDim. ± 300 gramEstimate: € 75 / 100 -
#248
Twee in filigraan bewerkte zilveren gondels. 800‰.
Deux gondoles en fil d’argent. 800‰.No longer availableDim. 90,12 gr l:11 & 16 cmEstimate: € 50 / 100
Other lots in this auction
-
#757
Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.
Une tête en faïence africaine sur support.No longer availableDim. h: 16 cm (zonder sokkel)Estimate: € 100 / 120 -
#824
Een set van drie oude reiskoffers in oplopende formaten.
Un ensemble de trois valises anciennes, mesures différentes.No longer availableDim. 43 x 76 cmEstimate: € 60 / 100 -
#713
Twee ivoren netsukés. “Marktkramers”. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire. “Forains”. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#557
Een reeks van zeven beelden van gebeeldhouwd en gepolychromeerd ivoor op hout die de zeven Japanse geluksgoden (Shichi Fukujin) voorstellen. Onderaan gesigneerd. Op houten display.
Une série de sept statues en ivoire sculpté polychrome, représentant sept Dieux de bonheur (Shichi Fukujin). Signature à la base. Sur display en bois.No longer availableDim. h: ± 14 cmEstimate: € 300 / 500 -
#92
“Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.
”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#310
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,72 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,72 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 650 / 750 -
#444
“De ganzenhoedster”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”La gardienne d’oies”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#820
Een krantenmeubeltje in Engelse stijl, onderaan twee laden.
Un meuble à journaux en style anglais, deux tiroirs en dessous.No longer availableDim. 82 x 31 cmEstimate: € 25 / 40 -
#190
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 1,05 gEstimate: € 400 / 500 -
#114
Een hoge hoed met mollenvacht. In oorspronkelijke doos. Antwerpen;
Un haut de forme à fourrure de taupe. Dans sa boîte d’origine. Anvers.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#95
Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 9,60 gEstimate: € 350 / 450 -
#838
Een halfrond timpaan van meerkleurig Italiaans aardewerk met een voorstelling van de verschijning van aartsengel Gabriël aan Maria.
Un tympan en demi-cercle en faïence italienne, représentation de l'Archange Gabriel et Marie.No longer availableDim. 33 x 59 cmEstimate: € 120 / 200