Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.

Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.

Lot d’argent comprenant un collier, des boucles d’oreilles, des bagues et deux pièces belges de 250 francs.
Dim. 139,44 g
SKU: 2909150400.
Categories: Juweel, Zilver.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #400
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #520

    Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.

    Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #298

    Een siervaasje van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid, 925 ‰.

    Petit vase en cristal taillé incolore avec monture en argent. Marque de Delheid, 925‰.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).

    Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 72,55 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #375

    Een lot 18 karaats geel goud bestaande uit oorbellen, hangers en kettingen.

    Lot d’or jaune 18 ct comprenant des boucles d’oreilles, des pendentifs et des chaînes.
    No longer available
    Dim. 15,95 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #230

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met XIXe eeuwse gouden Dollars.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct ornées de dollars en or du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 3,74 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #200

    Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.

    Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.
    No longer available
    Dim. 43,29 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #430

    Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.

    Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #90

    Een 18 karaats geel gouden naamarmband.

    Bracelet avec nom en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 28,81 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #490

    Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.

    Collier de perles baroques. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #475

    Een halssnoer van roze natuurparels met zilveren slot.

    Collier de perles naturelles roses. Avec fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #110

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 15,44 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden armband, versierd met 5 oude gouden munten: - Een oud Pond uit 1880 - 20 Zwitserse frank uit 1947 - Een nieuw pond uit 1958 - Een munt met een afbeelding van Napoleon III uit 1865 - Een oud pond uit 1928.

    Bracelet en or jaune 18 ct décoré de 5 pièces de monnaie anciennes: - Un Livre Sterling de 1880. - 20 francs suisses de 1947. - Un nouveau livre de 1958. - Une monnaie représentant Napoléon III de 1865. - Un ancien livre de 1928.
    No longer available
    Dim. 76,80 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #365

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.
    No longer available
    Dim. 2,82 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #250

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .
    No longer available
    Dim. 56,99 g
    Estimate: € 1100 / 1400
  • #385

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 3,06 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,44 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #155

    Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,53 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #100

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 52,21 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.
    No longer available
    Dim. 8,25 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #779

    Een divers lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, kommen, lepeltjes, enz. We voegen er een vork, een citroenschaaltje en een servetring van zilver aan toe.

    Lot de métal argenté comprenant des plats, des bols, des cuillères etc. Nous ajoutons une fourchette, un petit plat à citron et un rond de serviette en argent.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #360

    Twee paar oorbellen en een broche met hartvormige hanger van 18 karaats geel goud.

    Deux paires de boucles d’oreilles et une broche au pendentif en forme de coeur. Or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,46 g
    Estimate: € 130 / 150
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec trois pendentifs.
    No longer available
    Dim. 11,08 g
    Estimate: € 230 / 300
  • #185

    Een 18 karaats geel gouden naamarmband.

    Bracelet avec prénom en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 28,68 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #205

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hanger in de vorm van een bloem bezet met saffiertjes.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.
    No longer available
    Dim. 36,16 g
    Estimate: € 800 / 1000

Other lots in this auction

  • #517
    Märklin

    Startersdoos 2941. Volledig. Jaren zestig. Stroomdraad te vervangen.

    Boîte de débutant 2941. Complète. Années soixante. Fil à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #634

    “Abstracte voorstelling met twee figuren”. Olieverf op doek.

    “Composition abstraite avec deux personnages”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 77 x 51 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #451
    Willy Vandersteen

    “Vrykolakas”, “Ninja!” en “De Duinenabdij”. Drie albums van de Rode Ridder, met tekening, handtekening en opdracht van de tekenaar Karel Biddelo. Ed. Standaard Uitgeverij 1985- 1990.

    “Vrykolakas”, “Ninja!” et “De Duinenabdij”. Trois albums du Rode Ridder, avec dessin, signature et dédicace du dessinateur Karel Biddelo. Ed. Standaard Uitgeverij 1985- 1990.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #729

    Een wandspiegeltje van verguld en gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Miroir en bois doré et polychromé de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 68 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #576

    Een lot boeken, in bruin leder gebonden: “Révolutions de Paris” (1790) in 4 vol. “Histoire de Mons” (1725). “Histoire du Hainaut” (1722 en 1792). “L’Argus de l’Europe” (1756). En 11 andere.

    Lot de livres reliés en cuir brun. “Révolutions de Paris” (1790) en 4 vol. “Histoire de Mons” (1725). “Histoire du Hainaut” (1722 en 1792). “L’Argus de l’Europe” (1756). Et 11 autres.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #39

    “Landhuis”. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.

    “Villa”. Huile sur carton. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #347

    Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.

    Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #548

    Een paar Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers.

    Paire de vases Nanking en faïence polychrome à décor de guerriers.
    No longer available
    Dim. H 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #380

    Een ring van 18 karaats wit en geel goud bezet met een fantasiesteen.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 10,37 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #621
    Corgi Toys #930

    Bedford Pallet Jekta Van. Met doos.

    Camionnette Bedford Pallet Jekta. Avec boîte.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 300
  • #228

    Twee barokke cachepots van meerkleurig aardewerk met een decor van mythologische figuren en versierd met bronzen monturen. Onderaan gemerkt.

    Deux cache-pot baroques en faïence polychrome dans le style des majoliques italiens. Décors mythologiques et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #624

    Madonna met kind. Hoogreliëf van terra cotta in metalen lijst. Gemonogrammeerd L.V. Jaren zestig.

    Vierge à l’Enfant. Relief en terre cuite dans un cadre en métal. Monogrammé L.V. Années 60.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More