Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot zilver, bestaande uit negen zoutvaatjes, een briefkokertje, drie flessendoppen en achttien zilveren lepeltjes, waarvan er twaalf een reeks vormen in art decostijl. 800‰.

Een lot zilver, bestaande uit negen zoutvaatjes, een briefkokertje, drie flessendoppen en achttien zilveren lepeltjes, waarvan er twaalf een reeks vormen in art decostijl. 800‰.

Lot d’argent comprenant neuf salières, un étui à lettre, trois bouchons, dix-huit petite cuillères dont douze formant une suite de style art déco. 800‰.
Dim. +/- 377 Bruto
SKU: 2308160341.
Category: Zilver.
Auction day: 23 August 2016 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #178

    Een ovalen zilveren theebus, binnenin met vermeil en langs de buitenkant met een fijn gegraveerd floraal decor. Porto, 833‰. Vanaf 1938.

    Boîte à thé ovale en argent, l’intérieur en vermeil, l’extérieur à décor de fleurs finement gravé. Porto, 833‰. Après 1938.
    No longer available
    Dim. 569 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #247

    Een klein zilveren kalebasvaasje, versierd met mythologische wezens en een rond dekseldoosje van zilver, versierd met goudvissen in het decor. Chinees werk.

    Petite gourde en argent décorée d’êtres mythologiques et une petite boîte ronde en argent décorée de poissons rouges. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 71 & 105 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #338

    Een lot bestek, bestaande uit een taartschep, een sauslepel, een tang, twee serveermessen, een botermes, twee vorken en zes lepeltjes.

    Lot de couverts comprenant une pelle à tarte, une cuillère à sauce, une pince, deux couteaux de service, un couteau à beurre, deux fourchettes et six cuillères.
    No longer available
    Dim. +/- 619 g Bruto
    Estimate: € 200 / 250
  • #319
    D-Kchos

    Een paar serveerlepels en een saladetang van Sterling zilver met handvatten van gepolijst hoorn. Met stofhoezen.

    Paire de cuillères de service et une pince à salade en argent sterling aux manches en corne polie. Avec sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #248

    Vijf zilveren eierdopjes met een barok decor van bloemen.

    Cinq coquetiers en argent à décor baroque de fleurs.
    No longer available
    Dim. 156 g
    Estimate: € 75 / 100
  • #56

    Drie etuis met zilveren bestekken, waarvan een slabestek met been, een vierdelig visbestek en één met drie vorken en een mes.

    Trois étuis contenant des couverts en argent, dont un couvert à salade avec manches en os, un couvert à poisson quatre pièces et un contenant trois fourchettes et un couteau.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #241

    Een 800 ‰ zilveren aperitiefschaal met vier glazen recipîënten.

    Plat à apéritif en argent 800‰ avec quatre verres.
    No longer available
    Dim. 536 g
    Estimate: € 120 / 200
  • #332

    Een slabestek van zilver met een gegraveerd decor en met wortelhouten handvatten.

    Couvert à salade en argent à décor gravé. Manches en ronce de noyer.
    No longer available
    Dim. 293,5 g Bruto
    Estimate: € 100 / 120
  • #296

    Een houten wandelstok met een 800‰ zilveren handvat met een floraal decor. Oostenrijk-Hongarije. Omstreeks 1900.

    Canne en bois à manche en argent 800‰ et à décor floral. Autriche-Hongrie, vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #257

    Een zilveren vaatje, versierd met gegraveerde motieven en met een opengewerkt deksel. Nederlandse keuren, 833 ‰.

    Tonneau en argent décoré de motifs gravés et au couvercle ajouré. Poinçons néerlandais, 833‰.
    No longer available
    Dim. 339 g
    Estimate: € 120 / 180
  • #298

    Een lot zilver, bestaande uit een gedreven theezeefje, een tafelbelletje en een schaaltje. We voegen er een messingen schaaltje met een ingelegde 925‰ zilveren Griekse munt aan toe. (Gewicht zonder schaaltje).

    Lot d’argent comprenant un tamis à thé, une sonnette de table et un petit plat. Nous ajoutons un petit plat en laiton incrusté d’une pièce de monnaie grecque en argent 925‰ (poids sans plat).
    No longer available
    Dim. 155,35 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #243

    Een kannetje op drie pootjes, het handvat versierd met een zwaantje (deksel manco) en een aanstekerdoosje met een gedreven bloemendecor. Het eerste 925, het twee 800‰.

    Verseuse sur trois pieds. L’anse décorée d’un cygne (le couvercle manque), 925‰. Ainsi qu’une boîte pour allumeur à décor repoussé de fleurs, 800‰.
    No longer available
    Dim. 160 & 119 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #302
    Delheid

    Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een servetring, twee deels vergulde serveerlepels, twee vorken, twee messen en drie lepels. Allen gemerkt.

    Lot d’objets en argent comprenant un anneau de serviette, deux cuillères de service partiellement vermeillées, deux fourchettes, deux couteaux et trois cuillères. Chaque pièce poinçonnée.
    No longer available
    Dim. 647 g Bruto
    Estimate: € 200 / 240
  • #307

    Een keteltje van gedreven zilver en een opengewerkte lepel in Lodewijk XV-stijl.

    Petit sucrier en argent repoussé et une cuillère saupoudroir ajourée de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 146,8 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #191

    Een klein en een groot pompoenvormig theepotje van zilver, versierd met een drakendecor. Chinees werk.

    Une petite et une plus grande théière en argent de forme citrouille. Décor de dragons. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 500 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #317

    Een 800‰ zilveren schaaltje met een ingelegd Imperiaal Frans 5-Frankstuk uit 1868. Onleesbare keur.

    Petit plat en argent 800‰ incrusté d’une pièce de monnaie de 5 francs français de 1868. Poinçon illisible.
    No longer available
    Dim. 95,27 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #287

    Een gevermeilleerd zilveren schaaltje met een decor van rocailles aan de rand. Franse keuren, vanaf 1838. 950 ‰.

    Petit plat en vermeil à décor de rocailles sur l’aile. Poinçons français après 1838. 950‰.
    No longer available
    Dim. 145,2 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #314

    Een lot zilver, bestaande uit twee suikertangen, twee verschillende sauslepels, een serveerlepel en -vork en een opengewerkte taartschep met ivoren handvat. Overwegend Franse stempels.

    Lot d’argent comprenant deux pinces à sucre, deux cuillères à sauce, une cuillère et fourchette de service et une pelle à tarte ajourée à manche en ivoire. Le plupart aux poinçons français.
    No longer available
    Dim. +/- 404 g Bruto
    Estimate: € 120 / 180
  • #348

    Drie zilveren serveerbestekken in etui. 800 ‰. We voegen er een naaisetje, een dessertbestek, een taartschep en messenleggers van verzilverd metaal aan toe.

    Trois couverts de service en argent 800‰. Nous ajoutons une garniture d’ouvrage, un couvert à dessert, une pelle à tarte, des porte-couteau en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #322

    Een lot zilver, bestaande uit twee lepels, twee theezeefjes, een theestaafje en een handvat.

    Lot d’argent comprenant deux cuillères, deux tamis à thé, un bâton à thé et une manche.
    No longer available
    Dim. 142,70 g Bruto
    Estimate: € 60 / 80
  • #194

    Een zilveren olie-en azijnstelhouder. Met stoppen, maar zonder flessen. Belgisch werk, 950‰. 1831 - 1868. Gewicht zonder de stoppen.

    Huilier-vinaigrier en argent. Avec les bouchons mais sans les carafons. Travail belge, 950‰ 1831-1868. Poids sans les bouchons.
    No longer available
    Dim. 724 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #308

    Een kleine zilveren waterbuffel.

    Petit buffle en argent.
    No longer available
    Dim. 33,62 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #188

    Een koffiepot, een een suikerpot en een melkkannetje van zilver met ivoren handvatten. Belgische keur, 800 ‰. 1831 - 1868. Makersmerk ‘D’ in een Davidster.

    Cafetière, sucrier et pot à lait en argent aux anses en ivoire. Poinçons belges 800‰, 1831-1868. Orfèvre D dans une étoile de David.
    No longer available
    Dim. 1020 g Bruto
    Estimate: € 550 / 650
  • #187

    Een 925 ‰ zilveren schotel, uitgereikt aan Belgisch ambassadrice in Ecuador. 2006.

    Plat en argent 925‰, présenté à l’Ambassadrice Belge en Equateur. 2006.
    No longer available
    Dim. 716 g
    Estimate: € 350 / 400

Other lots in this auction

  • #61

    Drie in elkaar passende houten plateaus, ingelegd met ivoor.

    Trois plateaux en bois incrustés d’ivoire de tailles croissantes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #439

    Negen boeken m.b.t. de schilderkunst. Allen uitgegeven door Soubry.

    Neuf livres au sujet de la peinture. Ed. Soubry.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 60
  • #625

    Een processie van dertien bronzen beeldjes. Met een bijpassende console van zwartgelakt hout.

    Procession de treize statuettes en bronze. Avec console assorti en bois laqué noir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #413

    Een lot Boheems kristal, bestaande uit een blauwe champagnekoeler en een grote vaas, een klein rood vaasje en een vaasje op houten voet.

    Lot de cristal de Bohème comprenant un refroidisseur à champagne bleu et un grand vase, un petit vase rouge et en vase au pied de bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #258

    Een aardewerken schotel met een blauw en wit decor van vruchten. Delft, XVIIIe eeuw.

    Plat en faïence à décor bleu et blanc de fruits. Delft, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #406

    Een wandconsole van verguld hout in barokke stijl met een zwart houten blad (hersteld).

    Console en bois doré de style baroque à tablette en bois noirci (recollée).
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #159
    Jan Van Cleemput

    “Vissersboten in de haven van Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1893.

    “Bateaux de Pêche dans le port d’Ostende”. Huile sur toile. Signée et datée 1893.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #38
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt. Schilfer.

    Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque. Eclat.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #735

    Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.

    Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #778

    Drie gigognetafeltjes met kalfslederen bladen.

    Trois table gigognes aux tablettes en vachette.
    No longer available
    Dim. b: 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #39
    Ant. Morin (?)

    “De Molen van Steenvoorde”. Aquatint op geschept papier. Gesigneerd en genummerd 9/12 buiten de plaat.

    “Le moulin de Steenvoorde”. Aquatinte sur papier fait à la main. Signée et numérotée 9/12 hors planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 18 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #68

    Twee verschillende samovars van geel en rood koper.

    Deux différents samovars en cuivre rouge et jaune.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More