Similar lots by type
-
#208
Een vierdelig koffie- en theestel, versierd met getorste ribben en met ivoren handvatten. Gemerkt van Delheid. 835‰.
Garniture à thé et à café quatre pièces en argent. Décor aux côtes torses, anses en ivoire. Poinçons de Delheid et 835‰.No longer availableDim. 2724,23 g brutoEstimate: € 1300 / 1700 -
#722
“Moeder Gods”. Een Russisch icoon met 84 Zk. zilveren riza.
”Mère Dieu.” Une icône russe, riza en argent 84 Zk.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#678
Een zilveren sigarettendoosje met een geribd decor. 800‰.
Une petite boîte à cigarettes en argent , 800‰.No longer availableDim. 82,17 gEstimate: € 30 / 50 -
#267
Een diepe schaal van zilver. Met onleesbare keuren.
Plat creux en argent massif. Aux poinçon invisible.No longer availableDim. 524,18 gEstimate: € 200 / 300 -
#200Delheid
Een uitgebreid zilveren bestek voor twaalf personen in art decostijl en in ménagère. Twee mokkalepeltjes en enkele serveerbestekken manco. Deze laatsten zijn wel bijgevoegd in twee etuis. 800‰.
Important couvert en argent de style art déco pour douze personnes dans une ménagère. Deux cuillères à moka et quelques pièces de service manquent. Ces dernières sont remplacés par des semblables dans deux étuis. 800‰.No longer availableDim. +/- 9474 gram BrutoEstimate: € 3500 / 4500 -
#210
“De tien satanische geboden”. Een reeks van tien zilveren plaquettes in twee plexiglazen lijsten met ontwerpen en signatuur van Salvador Dali, uitgegeven door de Diners Club in 1980. 999,9‰, 450 gram/stuk. Met certificaten.
“Les dix commandements sataniques”. Suite de dix plaquettes en argent massif dans deux cadres en plexiglas d’après des dessins de et signées par Salvador Dali, éditées par le Diners Club en 1980. 999,9‰, 450 g par pièce. Avec certificats.No longer availableDim. Ag 4500 g - Ø 10 cmEstimate: € 4000 / 6000 -
#833
Een art deco toiletstel van zilver met een gerainureerd motief, bestaande uit twee borstels en een beschadigde handspiegel. Keuren van Londen met datumletter ‘c’ voor 1938.
Garniture de toilette art déco en argent à motif rainuré comprenant deux brosses et un miroir à main (dégât). Poinçons de Londres et lettre date “c” pour 1938.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#668
Een serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. In etui.
Un couvert de service avec des manettes en argent 800%. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#100
Een lotje zilveren voorwerpen, bestaande uit zes cocktailvorkjes, een strooilepel, twee tangetjes en een taartschep. Grotendeels Duitse keuren. 800‰.
Petit lot d’objets en argent dont six fourchettes à cocktail, un saupoudroir, deux pinces et une pelle à tarte. En grande partie aux poinçons allemands 800‰.No longer availableDim. 230,37 gramEstimate: € 100 / 150 -
#237
Een opengewerkt zilveren mandje met een kobaltblauw glazen recipiënt. Duitse merken. Schade aan de bevestiging van het handvat. 440 g zilver.
Corbeille en argent ajourée à intérieur en verre bleu cobalt. Poinçons allemands. Une charnière à réparer. Argent: 440 g.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#140
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 17,62 gEstimate: € 550 / 650 -
#164Albert RiegerPeriod: 1834 - 1905
“Watermolen aan een bergrivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.,
“Moulin à eau sur une rivière de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 86 x 58 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#545
Serie van zes Lodewijk XVI-stijl stoelen van verguld hout en bekleed met bordeauxrood fluweel.
Suite de six chaises de style Louis XVI en bois doré sur pieds rainurés. Recouvertes de velours bordeaux.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#413
Vier beeldjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein, waarbij drie voorstellingen van Maria met kind en een voorstelling van het Lam Gods. (Laatste met restauratie).
Quatre statuettes en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée dont trois représentant de la Vierge à l’Enfant et une L’Agneau de Dieu. Cette dernière restaurée.No longer availableDim. h: 19 - 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main. Usures.No longer availableDim. 263 x 165 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149Alois De Laet
Een paar schilderijen: “Antwerpen vanaf Linkeroever.” en “Dreef.” Olieverf op doek, op board. Beide gesigneerd.
Deux peintures: “La rive gauche d’Anvers” et “Avenue”. Huile sur toile et sur panneau. Tout deux signés.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#861
Twee borden van Chinees porselein, telkens met een decor van vogels op bloeiende struiken, waarbij één naar het famille noire. Beide onderaan gemerkt.
Deux assiettes en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des arbustes en floraison, dont une d’après la famille noire.No longer availableDim. Ø: 22 & 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Delvaux
Een lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuire avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#682
“Twee clowns”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Maks.
”Deux clowns.” Huile sur carton. Porte la signature: Maks.No longer availableDim. 43,5 x 30,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#831
Een vierkant juwelenkistje met inlegwerk. En de inhoud: o.m. een oud schietlood, een horzel, een flessenopener, een gelakt doosje enz.
Une boite à bijoux carrée avec décoration incrustée. Contient un ouvre-bouteille, une petite boite laquée etc.No longer availableDim. Z. 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#632
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#266
Een groot handgeweven Kelim-tapijt.
Grand tapis Kilim. Fait main.No longer availableEstimate: € 220 / 240