#8Gabriels Biljarts
Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
#58Wolfers Fréres
Een zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#71William Hutton & Sons
Een set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
#147
Een set van 6 zilveren kommengemerkt 916/000 en een onduidelijk poincon. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
#77
Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#53Wolfers Fréres
Een set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#240
#18
Een lot brieven, documenten en boekdelen hoofdzakelijk18e- en 19e eeuws.
#101
“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
#230
#110
#30
#47
“Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.
#91éditions Moulinsart
#94René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#338Bassano, Italy
Een beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.