#77Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#45Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.
A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.No longer availableDim. 325gEstimate: € 150 / 200 -
#71William Hutton & SonsEen set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
A set of silver candlesticks with Sheffield hallmarks, William Hutton & Sons Ltd., 1911. With weighted base.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 100 / 200 -
#291DelheidEen zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.
A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.No longer availableDim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155gEstimate: € 80 / 120 -
#147Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom.No longer availableDim. Ø11.5 cm 575 gramEstimate: € 250 / 350 -
#356Een verstelbaar houten schildersezel met winkel plaque “De Distel”.
An adjustable wooden painting easel with store plaque "De Distel".No longer availableDim. 200 cmEstimate: € 80 / 120 -
#8Gabriels BiljartsEen paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58Wolfers FréresEen zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
A silver cup with floral decoration, engraved with the name 'Marthe' and marked at the bottom with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.No longer availableDim. h 8.5 cm 115 gramEstimate: € 80 / 120 -
#370Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
#380Tavannes watch & CoEen zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.
A pocket watch with silver case, Tavannes Watch Co. Marked 0.800. In protective case.No longer availableDim. 800‰ Ø 5.2 cmEstimate: € 80 / 120 -
#355“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.
#161SolexEen oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor, vooraan en met label gemerkt model “3800”, medio 1965.
A vintage Solex moped with a petrol engine, front labeled as model "3800", from around 1965.No longer availableDim. 95 x 157 cmEstimate: € 400 / 600 -
#151SolexEen oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor label gemerkt “Velosolex” en Brown zadel. Model 1700, medio 1960.
A vintage Solex moped with a gasoline engine, labeled "Velosolex" and Brown saddle. Model 1700, from the mid-1960s.No longer availableDim. 95 x 157 cmEstimate: € 400 / 600 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
A set of 12 silver coffee spoons in their original case. Marked with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.No longer availableDim. l 10.5 cm 135 gramEstimate: € 80 / 120
#247DynamobelEen bureaustoel met wieltjes model ZAS321.
An office chair with wheels model ZAS321.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#319DeknudtEen vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
#271Een Chinees aardewerken bord, in de geest van Wan-Li.
A Chinese earthenware plate, in the style of Wan-Li.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#351Een lot van 3 wijndecanters in hout en metaal.
A lot of 3 wine decanters in wood and metal.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#121DLBEen antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.
An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case.No longer availableDim. 10 x 8 x 7 cmEstimate: € 350 / 450 -
#242Irène BataillePeriod: 1913-2012“Dame op stoel” & “Dame met kind”. Een lot van 2 schilderijen, gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Lady on chair" & "Lady with child". A lot of 2 paintings, gouache on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 25,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#106SarouckEen Iraans handgeknoopt tapijt.
An Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 248 x 198 cmEstimate: € 150 / 250 -
#68Een paar verzilverde tafelkandelaarts, onderaan met label “Made in India’.
A pair of silver-plated table candlesticks, with label "Made in India" at the bottom.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 60 / 80