Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot zilveren bestekken met zilveren handvatten, bestaande uit een etui met zevendelig serveerbestek, waarvan een slabestek met been, een etui met lepeltje met been en een etui met twee vleesvorken.
Een lot zilveren bestekken met zilveren handvatten, bestaande uit een etui met zevendelig serveerbestek, waarvan een slabestek met been, een etui met lepeltje met been en een etui met twee vleesvorken.
Een lot zilveren bestekken met zilveren handvatten, bestaande uit een etui met zevendelig serveerbestek, waarvan een slabestek met been, een etui met lepeltje met been en een etui met twee vleesvorken.

Een lot zilveren bestekken met zilveren handvatten, bestaande uit een etui met zevendelig serveerbestek, waarvan een slabestek met been, een etui met lepeltje met been en een etui met twee vleesvorken.

Un ensemble de couverts en argent avec poignées en argent, composé d'un coffret avec sept couverts de service, dont un couverts à salade avec os, un coffret avec une cuillère avec os et un coffret avec deux viandes fourches.
SKU: 2004210261.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #261
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #11

    Een zg. missie-engeltje, een meerkleurig plaasteren collectebus met knikkend hoofdje.

    Un ange dite de la mission, une boîte de collecte de plâtre multicolore avec une tête hochant la tête.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #667

    Een opengewerkte verzilverd messingen sierjardinière met handvatten in de vorm van engelen. Begin XXe eeuw.

    Jardinière ajourée en laiton argenté avec anses en forme d'anges. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #182
    Henry Moons

    “Raadzaal van het Brouwershuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerpen, 1887.

    Salle du Conseil du Brouwershuis . Huile sur toile. Signée et datée Anvers, 1887.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #122
    Geens

    “Ontschepen van de vangst bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Débarquement de la prise au clair de lune . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #213

    Een paar vintage schemerlampen van deels goudkleurig en deels zilverkleurig brons. Omstreeks 1970.

    Paire de lampes de table vintage en bronze partiellement doré et partiellement argenté. Vers 1970.
    No longer available
    Dim. h: h: 39 cm (z.k.)
    Estimate: € 160 / 180
  • #549

    Een grote kraagvaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Un grand vase à col en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #78
    E. Blondeel

    Een handgemaakte maquette van een yawl. Gemonogrammeerd. Beschadiging aan de mast.

    Un modèle fait à la main d'un yawl. Monogrammé. Dommages au mât.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #391

    Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.

    Deux services à thé à trois pièces à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17- 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #161
    Le Roy à Paris

    Een beige marmeren schouwpendule met bronzen pootjes, monturen en bovenaan getooid met een buste. Met sleuteltje.

    Une pendule de cheminée en marbre beige avec des pieds en bronze, des cadres et un buste orné au sommet. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #646

    Een zilvergepatineerde houten wandspiegel met geslepen glas.

    Un miroir mural en bois patiné argent avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #60

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met een roosje met de hand geschilderd.

    Un pendentif en or jaune 18 carats serti d'une rose peinte à la main.
    No longer available
    Dim. 6,72 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #53
    Dubois, Bouffiouix

    Een art deco vaas van steengoed met meerkleurig gestileerd decor, Zuid-Amerikaans geïnspireerd. Onderaan gemerkt. Model MA5.

    Un vase en grès Art Déco à décor stylisé multicolore, d'inspiration sud-américaine. Marqué en bas. Modèle MA5.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More