Other lots in this auction
-
#620Val St. lambert
Een grote vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. Onderaan gemerkt. Zeer lichte randschade.
Un grand vase en cristal incolore et bleu taillé. Marqué en bas. Très léger dommage sur les bords.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#610Royal Copenhagen
“Meisje met kat”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Fille au chat . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#381
Een bol aardewerken kruikje met olieglazuur en ongeglazuurd decor.
Un vase rond en terre cuite avec glaçure à l'huile et décor non émaillé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 45 / 55 -
#88
Een grote ronde sierschotel van porselein met een meerkleurig decor van een papegaai en bloemen. Onderaan apocrief gemerkt ‘Rozenburg den Haag’.
Un grand plat rond décoratif en porcelaine avec un décor multicolore d'un perroquet et de fleurs. Marque apocryphe Rozenburg den Haag en bas.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#123
Een lot Belgisch zilver Delheid waaronder een broodmandje 800 ‰, een doopbeker, en een lepeltje 800 ‰. We voegen er een sauskommetje met houten handvat 835‰ aan toe.
Lot de Delheid en argent belge comprenant une corbeille à pain 800 ‰, une tasse de baptême et une cuillère 800 ‰. Nous ajoutons un bol de sauce avec manche en bois 835 ‰.No longer availableDim. 507,80 gEstimate: € 200 / 260 -
#452Elisabeth Noels
“Zelfportret 2008”. Olieverf op MDF. Stempel van de artiest op de verso.
Autoportrait 2008 . Huile sur MDF. Cachet de l'artiste au verso.No longer availableDim. 54 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#155
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van 1,01 ct. FVVI. en twee kleine briljantjes aan de zijkant.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un FVVI solitaire de 1,01 ct. et de deux petits diamants sur le côté.No longer availableDim. 4,01 gEstimate: € 2600 / 2700 -
#523
Een uit meerdere delen opgebouwde bronzen Avalokiteshvarabeeld. Op los voetstuk.
Une statue en bronze d'Avalokiteshvara en plusieurs parties. Sur un piédestal séparé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#662Emaux de Longwy
Een diepe ronde schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van vogels bij een vijver in een cartouche in het plat, omgeven door diverse bloemen. Onderaan gemerkt. Haarscheurtje.
Un bol rond profond en faïence multicolore, décoré d'un décor d'oiseaux près d'un étang dans un cartouche dans l'appartement, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas. Cheveu.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#353Alka, Bavaria
“De ganzenvanger”. Een groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
The Goose Catcher . Un groupe de porcelaine blanche monochrome. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#112
“Dame met waaier”. Olieverf op doek. Recent werk naar het impressionisme.
Dame à l'éventail . Huile sur toile. Travaux récents après l'impressionnisme.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309
Gebeeldhouwd wandspiegeltje versierd met bloemen in de kuif. Tijdperk Lodewijk XV.
Miroir mural sculpté à décor de fleurs dans le blason. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 52 x 29 cmEstimate: € 130 / 150