#264Een bas-reliëf met vrouwelijke Sater en Saterkind. In hars gegoten.
#296Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
#122Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Marchands de Vieilleries - Gand”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker.
"Marchands de Vieilleries - Ghent". An etching on paper signed outside the plate by J. De Bruycker.No longer availableDim. 43 x 49.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#652J. Rousseau“De visser”. Een zamakken beeld van een jongeman met een mand gevuld met vissen en een haakstok. Getekend J. Rousseau.
#678Een 3-delig klokstel bestaande uit een centrale pendule en twee bijhorende vazen in handbeschilderd porselein en koper. Schade aan het koperen deel van de klok.
#338Een vintage Wilesco stoommachine.
A vintage Wilesco steam engine.No longer availableDim. h 31 x 23 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967“Kobe”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1947.
"Kobe". A painting, watercolor on paper. Signed, titled, and dated 1947 at the bottom.No longer availableDim. 57 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#339Een polyesteren beeld van een butler, zijn dienblad ontbreekt.
#184Frans RosPeriod: 1883 - 1968“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd Fr. Ros. In vergulde kader.
#40Een 18 kt witgouden en een 18 kt geelgouden ketting.
An 18 kt white gold and an 18 kt yellow gold necklace.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 220 / 260