#605
Een garderobe van mahoniefineer met drie gevitreerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en placage d’acajou ouvrant à trois portes vitrées. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 244 cmEstimate: € 120 / 200 -
#61
Een plaasteren paardenhoofd.
#729Opsomer
Vue quai au centre ville. Gravure sur papier. Numérotée: 93/100. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#472
“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
#117
#715
Een vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.
#754
Drie roodgelakte metalen lampen.
#465
Een poëzie boekje van fluweel met spreuken en tekeningen vanaf 1907.
#370
#253
#484
#549
Une aquarelle chinoise représentant un scribe. Signée.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 40 / 50