Similar lots by type
-
#163Delheid.
Een vijfdelig zilveren toiletstelletje. We voegen er een zilveren suikertang aan toe. Allen gemerkt.
Garniture de toilette cinq pièces en argent. Nous ajoutons une pince à sucre en argent. Chaque pièce marquée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#198
Een zilveren taartschep met een ajourwerk rond een reliëfdecor met een genretafereel. Nederlandse keur, tweede gehalte (833‰.). Tussen 1814 en 1953.
Pelle à tarte en argent ajourée et décorée d’une scène de genre en relief. Poinçon hollandais, deuxième titre (833‰). Entre 1814 et 1953.No longer availableDim. ± 59 gEstimate: € 40/50 -
#306
Vier zilveren zoutvaatjes met lepeltjes. In etui. Op één na alle glazen recipiënten gebroken. Vervaagde merken.
Quatre salières aux petites cuillères. Dans un étui. Trois des quatre récipients en verre sont cassés. Poinçons effacés.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#146
Een zilveren schaal met een ajour decor van vogels en vruchten in de vleugel en een tafereel met putti in het plat. Merken vervaagd. 800 ‰.
Plat en argent au décor ajouré d’oiseaux et de fruits sur l’aile et d’une scène aux putti sur le plat. Poinçons effacés, 800‰.No longer availableDim. ± 380 gEstimate: € 250/350 -
#106
Een zilveren sierschaal in Lodewijk XV-stijl met ajour vleugel. Vermoedelijk Belgisch, 800‰. Kleine beschadigingen.
Plat décoratif en argent de style Louis XV. Aile ajourée. Probablement belge, 800‰. Petits dégâts.No longer availableDim. ± 490 gEstimate: € 300/500 -
#156
Een vierdelig zilveren koffie- en theestel in Engelse stijl met ivoren handvatten. De tuiten in de vorm van vogelkop. 800 ‰. Belgische keuren, omstreeks 1900. 1930 g bruto.
Service à café et à thé quatre pièces en argent de style anglais. Anses en ivoire, becs en forme de têtes d’oiseaux. Poinçons belges, 800‰. Vers 1900. 1930 g brut.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#266
Een zilveren siercoupe met een geslepen glazen recipiënt. Duitse keuren, 800 ‰. Omstreeks 1900. 410 g zonder glas.
Coupe décorative en argent à récipient en verre taillé. Poinçons allemands 800‰. Vers 1900. 410 g sans verre.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#246
Een coupe van kleurloos geslepen kristal op een massief zilveren voet. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan de voet. Geen keuren gevonden.
Coupe en cristal taillé incolore sur piédouche en argent massif. XIXe siècle. Petit dégât à a base. Nous n’avons pas trouvé des poinçons.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200/240 -
#224
Een vierdelige zilveren koffie- en theestel. Belgische keuren. 950 ‰. Periode 1831 - 1868. Kleine beschadiging.
Service à café et à thé quatre pièces en argent. Poinçons belges, 950‰. Période 1831-1868. Petites usures. 2767 g brut.No longer availableEstimate: € 2000/2400 -
#211
Een dekseldoosje van gedreven zilver in barokke stijl op vier pootjes, versierd met putti in reliëf. Binnenin met vermeil.
Boîte couverte en argent repoussé de style baroque. Sur quatre pieds et décorée de putti en relief. L’intérieur en vermeil.No longer availableDim. ± 343 gEstimate: € 120/180 -
#376
Een lot zilveren bestekken, bestaande uit zeven cocktailvorkjes, een vork en een lepel, een gevogelteschaar en een tweedelig serveerbestek van Tilquin.
Lot de couverts en argent comprenant sept fourchettes à cocktail, une fourchette et une cuillère, une pince à volaille et un couvert de service deux pièces de Tilquin.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#209
Een paar zilveren kandelaars met drie armen in barokke stijl. Belgisch importmerk van tussen 1831 en 1868. Gemerkt met ‘D’ (Delheid?). 3715 g bruto (verzwaard).
Paire de candélabres en argent de style baroque à trois branches. Poinçon d’importation belge entre 1831 et 1868. Marque “D” (Delheid?). 3715 g brut (alourdis).No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 1000/1500 -
#86
Een zilveren schotel met een gegraveerd decor. Vermoedelijk Belgisch, 800 ‰.
Plat en argent au décor gravé. Probablement belge, 800‰.No longer availableDim. ± 586 gEstimate: € 300/360
Other lots in this auction
-
#334Irène BataillePeriod: 1913-2012
“Havenzicht”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#779
Een ééndeurskastje van gefineerd hout en versierd met bronsbeslag en marqueterie en een beige marmeren blad.
Meuble à une porte en bois de placage décorée de bronzes et de marqueterie. Tablette en marbre beige.No longer availableDim. B 75 cmEstimate: € 40/50 -
#218
Duits polychroom porseleinen eet-en koffieservies met kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt met gekroonde R.
Service à caé et à dîner en porcelaine polychrome allemand au fond bleu kobalt. Marque avec R Couronné.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#33
Een damesbuste van wit marmer op een roze marmeren sokkel. Kleine beschadiging aan de strik.
Buste de dame en marbre blanc sur socle en marbre rose. Petit dégât au noeud.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#129Theo Blickx
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#252Godefroid Devreese
“l’Aïeule”. Een bronzen plaquette in reliëf. Gesigneerd .
“L’Aïeule”. Plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 25 x 28,5 cmEstimate: € 80/120 -
#545
Een eikenhouten tinkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vaisselier en chêne. Le bas ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 180/200 -
#691Michel Hereman
“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstrait”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#430
Een lot zilveren juwelen en een naaldenhouder.
Lot de bijoux en argent et un étui aux épingles.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#757
Een ronde Duitse klok van messing met een handgeschilderde wijzerplaat. XIXde eeuw.
Pendule allemande ronde en laiton. Cadran peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 60/80 -
#760
Een lot van zes klokjes van polychroom hout en kunststof met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de six petites pendules en bois polychrome et plastique. Balancier en forme d’une fille sur un balançoire.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#166Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1400/1500