#365Schaaltje in zilverfiligraan. 200,14 g zilver.
#25Een brillenetui van geäjoureerd zilver in barokke stijl. Duitsland, 800‰.
Etui à lunettes en argent ajouré de style baroque. Poinçons allemands, 800‰.No longer availableDim. 84,33 gEstimate: € 65 / 80
#340Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
#87Een barometer-thermometer op koper met een houten kast.
Un baromètre et thermomètre sur cuivre et bois.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#654De Graeve“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nu assis". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 69 x 97 cmEstimate: € 50 / 70 -
#770Een rond houten wandklokje.
#784Een koffieservies voor zes personen van bruin geglazuurd aardewerk met een zilverkleurige bloemenversiering.
Un service à café pour six personnes en faïence brune, décoration de fleurs argentées.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#301StaffordshireEen paar honden van meerkleurig aardewerk.
Deux chiens en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#288Een paar bordjes van Berlijns porselein met classicistische voorstellingen. Onderaan gemerkt van de Königliche Porzellan Manufaktur.
Deux assiettes en porcelaine de Berlin avec des représentations classiques. Marque à la base: Königliche Porzellan Manufaktur.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#639Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#777GoebelDrie beeldjes van meerkleurig porselein in de vorm van drie meisjes met een mandje, waarbij twee dezelfde. Eentje beschadigd aan het haar.
Trois statues en porcelaine polychrome représentant trois jeunes filles et un panier. Une porte des dégâts à la chevelure.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#135Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 1,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir central de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 750 / 950 -