Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot zilverwerk, bestaande uit een coctailstaander met zes lepeltjes en een suikertangetje.

Een lot zilverwerk, bestaande uit een coctailstaander met zes lepeltjes en een suikertangetje.

Un lot d'objets en argent, comprenant un porte-cuillères à cocktail et une pince à sucre.
SKU: 1212170322.
Category: Zilver.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #322
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #365

    Schaaltje in zilverfiligraan. 200,14 g zilver.

    Une coupelle en argent philigrané. 200,14 g.
    No longer available
    Dim. ø 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #25

    Een brillenetui van geäjoureerd zilver in barokke stijl. Duitsland, 800‰.

    Etui à lunettes en argent ajouré de style baroque. Poinçons allemands, 800‰.
    No longer available
    Dim. 84,33 g
    Estimate: € 65 / 80

Other lots in this auction

  • #340

    Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.

    Deux petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 193 x 130 & 133 x 114 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #87

    Een barometer-thermometer op koper met een houten kast.

    Un baromètre et thermomètre sur cuivre et bois.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #654
    De Graeve

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Nu assis". Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 69 x 97 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #770

    Een rond houten wandklokje.

    Petite pendule murale ronde en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #784

    Een koffieservies voor zes personen van bruin geglazuurd aardewerk met een zilverkleurige bloemenversiering.

    Un service à café pour six personnes en faïence brune, décoration de fleurs argentées.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #495

    Een reeks van drie ovale tafeltjes van goudgepatineerd koper met marmeren blad.

    Une série de trois petites tables ovales en cuivre doré, tablettes en marbre.
    No longer available
    Dim. b: 41 - 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301
    Staffordshire

    Een paar honden van meerkleurig aardewerk.

    Deux chiens en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #288

    Een paar bordjes van Berlijns porselein met classicistische voorstellingen. Onderaan gemerkt van de Königliche Porzellan Manufaktur.

    Deux assiettes en porcelaine de Berlin avec des représentations classiques. Marque à la base: Königliche Porzellan Manufaktur.
    No longer available
    Dim. Ø 18,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #639

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 364 x 256 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #777
    Goebel

    Drie beeldjes van meerkleurig porselein in de vorm van drie meisjes met een mandje, waarbij twee dezelfde. Eentje beschadigd aan het haar.

    Trois statues en porcelaine polychrome représentant trois jeunes filles et un panier. Une porte des dégâts à la chevelure.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 1,25 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir central de ± 1,25 ct.
    No longer available
    Dim. 4,09 g
    Estimate: € 750 / 950
  • #75

    Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.

    Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.
    No longer available
    Dim. 3,42 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More