Similar lots by type
-
#315
Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.
Une paire de vases en verre de Boom à décor de roses peintes à la main.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35/50 -
#303
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#451
“Bottle of Dom Perignon”. Een kunstwerk met certificaat. Genummerd 13/50.
"Bouteille de Dom Pérignon". Une oeuvre d'art avec certificat. Numéroté 13/50.No longer availableDim. 43 cm x 16 cm x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#583Val Saint-Lambert
Een vaas van meerkleurig en iriserend glas. Draagt merk.
Un vase de verre multicolore et irisé. Porte une marque.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#383
Een lotelingenstok van Italiaans glas met rondom getorste lijnen in diverse kleuren. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes torsadées tout autour de différentes couleurs. Vers 1900. Eclat en basNo longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 50/60 -
#393
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en bruine lijnen binnenin. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes bleues et brunes à l'intérieur. Circa 1900. Eclat en bas.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 50/60 -
#600Titus Genève en F.L.
Twee kleine 18 K geelgouden dameshorloges (één glas gebarsten).
Deux petites montres dames en or jaune 18 carats (un verre fêlé).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#3
Een vaasje van rookbruin glas met een verzilverd en verguld decor van een galjoen.
Vase en verre fumé à décor argenté et doré d'un galion.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 25/35 -
#377Scailmont
Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 500/700 -
#373
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en gele lijnen binnenin en rondom getorste blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes bleues et jaunes à l'intérieur et des lignes bleues torsadées tout autour. Circa 1900. Eclat en bas.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 50/60 -
#493
Een paar opaalglazen olielampen met beeltenissen van Napoleon en Marie-Louise.
Une paire de lampes à huile en verre opale représentant Napoléon et Marie-Louise.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/220 -
#510Actua Genève
Een 18 K geelgouden herenhorloge zonder polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct sans bracelet.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#331
Een lot van vijf verschillende kleurloze karaffen, waarbij drie kristallen en twee glazen. Eén gemerkt van Lalique, een andere van Da Vinci.
Lot de cinq carafes incolores différentes, trois cristaux et deux verres. Une marquée par Lalique, une autre par Da Vinci.No longer availableDim. h: 28 - 40 cmEstimate: € 50/60 -
#27
Een glazen vaas met verguld en groen lijnendecor. Randschilfers.
Vase en verre à lignes dorées et vertes. Eclats au bord.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/45 -
#433
Een Italiaans glazen lotelingenstok van wit glas met opliggende groene en blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Onderaan kleine schilfertjes.
Un bâton de loterie en verre italien blanc avec des lignes vertes et bleues en relief. Vers 1900. Petits éclats en bas.No longer availableDim. l: 101 cmEstimate: € 50/60 -
#413
Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende gele lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l'intérieur et des lignes jaunes superposées. Circa 1900. Eclat en bas.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 50/60 -
#697
Een lot antiek glaswerk, bestaande uit acht glaasjes met gegraveerde decors, twaalf glaasjes met swirls in de voet en tien geslepen kleurloze glaasjes.
Lot de verrerie ancienne, composé de huit verres à décors gravés, douze verres à volutes dans le pied et dix verres incolores taillés.No longer availableDim. h: 11,5 - 13,5 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#211Delvaux, Bruxelles
Een ‘D’-pochette, groot model, van bruin leder.
Une pochette "D", grand modèle, en cuir marron.No longer availableDim. 12,5 x 16 cmEstimate: € 200/250 -
#457
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Op dienblad.
Service à thé et café 4 pièces en métal argenté avec anses en bois. Sur plateau.No longer availableDim. H: 13-27cmEstimate: € 120/200 -
#230
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 2000/2200 -
#290
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 700/800 -
#367
“Jongen met schaapje” & “Kat met muisje”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste gemerkt van Nao, het tweede van Lladro.
"Garçon avec mouton" & "Chat avec souris". Deux groupes de porcelaine espagnole multicolore, le premier marqué par Nao, le second par Lladro.No longer availableDim. h: 2§ & 8 cmEstimate: € 60/100 -
#304
“Kinderen bij een boomkapelletje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Enfants à la chapelle des arbres". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#279Marguerite Stienon
“Riviertje aan de bosrand”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Rivière à l'orée de la forêt". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 cm x 44 cmEstimate: € 50/60 -
#160
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 600/800 -
#53
“Superior Railway Timekeeper”. Een Zwitsers zakhorloge. In werkende staat. Met horlogehanger in de vorm van een vogelkooitje.
« Chronométreur supérieur des chemins de fer ». Une montre de poche suisse. En état de marche. Avec pendentif à montre en forme de cage à oiseaux.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#178
“Het Salomonsoordeel”. Olieverf. Naar het origineel van Pieter Paul Rubens.
"Le jugement de Salomon". Peinture à l'huile. D'après l'original de Pieter Paul Rubens.No longer availableDim. 110 x 190 cmEstimate: € 200/400 -
#151
Een zilveren beeld van een 17de eeuwse hellebardier met benen gelaat. Gemerkt. 800‰.
Une statue en argent d'un hallebardier du 17ème siècle avec un visage en os. Marqué. 800‰.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 800/1000 -
#332
“Vissershaven”. Een paar olieverfschilderijtjes op paneel. Medio XIXe eeuw.
"Port de pêche". Une paire de peintures à l'huile sur panneau. Milieu du XIXème siècle.No longer availableDim. 22 cm x 30 cmEstimate: € 80/120