Similar lots by type
-
#583Val Saint-LambertEen vaas van meerkleurig en iriserend glas. Draagt merk.
Un vase de verre multicolore et irisé. Porte une marque.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#331Een lot van vijf verschillende kleurloze karaffen, waarbij drie kristallen en twee glazen. Eén gemerkt van Lalique, een andere van Da Vinci.
Lot de cinq carafes incolores différentes, trois cristaux et deux verres. Une marquée par Lalique, une autre par Da Vinci.No longer availableDim. h: 28 - 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#451“Bottle of Dom Perignon”. Een kunstwerk met certificaat. Genummerd 13/50.
"Bouteille de Dom Pérignon". Une oeuvre d'art avec certificat. Numéroté 13/50.No longer availableDim. 43 cm x 16 cm x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#413Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende gele lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l'intérieur et des lignes jaunes superposées. Circa 1900. Eclat en bas.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 50 / 60 -
#27Een glazen vaas met verguld en groen lijnendecor. Randschilfers.
Vase en verre à lignes dorées et vertes. Eclats au bord.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 45 -
#303Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#377ScailmontEen vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 500 / 700 -
#697Een lot antiek glaswerk, bestaande uit acht glaasjes met gegraveerde decors, twaalf glaasjes met swirls in de voet en tien geslepen kleurloze glaasjes.
Lot de verrerie ancienne, composé de huit verres à décors gravés, douze verres à volutes dans le pied et dix verres incolores taillés.No longer availableDim. h: 11,5 - 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#493Een paar opaalglazen olielampen met beeltenissen van Napoleon en Marie-Louise.
Une paire de lampes à huile en verre opale représentant Napoléon et Marie-Louise.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 220 -
#600Titus Genève en F.L.Twee kleine 18 K geelgouden dameshorloges (één glas gebarsten).
Deux petites montres dames en or jaune 18 carats (un verre fêlé).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#433Een Italiaans glazen lotelingenstok van wit glas met opliggende groene en blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Onderaan kleine schilfertjes.
Un bâton de loterie en verre italien blanc avec des lignes vertes et bleues en relief. Vers 1900. Petits éclats en bas.No longer availableDim. l: 101 cmEstimate: € 50 / 60 -
#315Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.
Une paire de vases en verre de Boom à décor de roses peintes à la main.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 50 -
#373Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en gele lijnen binnenin en rondom getorste blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes bleues et jaunes à l'intérieur et des lignes bleues torsadées tout autour. Circa 1900. Eclat en bas.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 50 / 60 -
#383Een lotelingenstok van Italiaans glas met rondom getorste lijnen in diverse kleuren. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes torsadées tout autour de différentes couleurs. Vers 1900. Eclat en basNo longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 50 / 60 -
#3Een vaasje van rookbruin glas met een verzilverd en verguld decor van een galjoen.
Vase en verre fumé à décor argenté et doré d'un galion.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#510Actua GenèveEen 18 K geelgouden herenhorloge zonder polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct sans bracelet.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#423Een lotelingenstok van getorst wit Italiaans glas met opliggende bruingouden lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Un bâton de loterie en verre italien blanc torsadé avec des lignes dorées brunes en relief. Circa 1900. Eclat en bas.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#136Een tweeledig eikenhouten meubel in Naamse stijl met twee keer twee gemoulureerde paneeldeuren.
Un meuble en deux parties en chêne de style namurois avec deux portes à panneaux moulurés.No longer availableDim. 223 x 127 x 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#193Twee kleine massieve bronzen beeldjes van een gehurkte oudere man en vrouw in XVIIIde eeuwse klederdracht. XIXde eeuw.
Deux petites statuettes en bronze massif d'un homme et d'une femme âgés accroupis en costume du 18ème siècle. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 13,5Estimate: € 100 / 120 -
#621Een paar aardewerken Chinese lampenvoeten met personages in ijzerrood op roze achtergrond.
Une paire de pieds de lampe en céramique chinoise à décor de personnages en rouge de fer sur fond rose.No longer availableDim. H: 45cmEstimate: € 100 / 120 -
#326Een paraplubak met vlechtwerk, op leeuwenpootjes en met handgeschilderd bloemendecor.
Un porte-parapluie en vannerie, sur pattes de lion et à décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#281Een paar blauw en witte borden van Delfts porselein met gele rand. XVIIIde eeuw. Gemerkt van De Porceleyne Byl.
Paire d'assiettes en porcelaine de Delft bleu et blanc à bord jaune. XVIIIème siècle. Marqué par De Porceleyne Byl.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 75 / 100 -
#132Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 99 cmEstimate: € 200 / 220 -
#520Drie 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 500 / 600 -
#521Een ‘Porpianong’ neushoornvogelbeeld. Senufo, Ivoorkust. Jaren ‘50 - ‘60.
Une statue de calao 'Porpianong'. Sénoufo, Côte d'Ivoire. Années 50 - 60.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 400 / 600 -
#463Een schemerlamp op verchroomde voet met kunststoffen kap.
Une lampe de table sur une base chromée avec un abat-jour en plastique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#197Een geel en blauw gondelvormig aardewerken inktstel. Montpellier, vroeg 19de eeuw. Gemerkt AD. Volledig.
Nécessaire à encre en faïence jaune et bleu en forme de gondole. Montpellier, début XIXe siècle. Marqué AD. Complet.No longer availableDim. 11 x 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#267Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.
Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#97Een zilveren milieu-de-table, versierd met strikken en guirlandes, gemerkt met Nederlands gehaltemerk voor 833‰. 40 x 22 cm. Met blauw glazen recipiënt. Op verzilverd metalen spiegel. 52 x 42 cm
Un milieu de table en argent, décoré de noeuds et de guirlandes, marqué de poinçons holandais. 40 x 22 cm Avec récipient en verre bleu. Sur miroir en métal argenté. 52 x 42 cmNo longer availableDim. 1057,90 gram (zilver)Estimate: € 800 / 1000


