Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe, groene, zwarte en witte opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe, groene, zwarte en witte opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.

Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe, groene, zwarte en witte opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.

Une canne de conscrit italienne torsadée en verre avec des lignes bleues, vertes, noires et blanches. Vers 1900.
Dim. l: 98 cm
SKU: 1906180294.
Category: Glaswerk.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #294
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #788

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.

    Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #131

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en blauwe lijnen binnenin op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrits en verre italien avec des lignes rouges et bleues sur fond doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #379

    Een geribde karaf van geblazen glas met een eendenbekmontuur van verzilverd metaal in art nouveaustijl. Binnenin met stop. XIXe eeuw.

    Une carafe en verre soufflé avec monture de col canard dans le style art nouveau. Avec bouchon intérieur. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #279

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #248

    Een paar Boomse vazen op voet, versierd met een handgeschilderd decor van lelies.

    Deux vases de Boom sur pied, décor de fleurs de lys peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #304

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met een rode lijn binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne rouge à l’intérieur et un ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #287

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges à l’intérieur et des lignes blanches, brunes et vertes par dessus, torsadées. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #329

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en zwarte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes bleues et noires superposées, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #339

    Een lotelingenstok van blauw Italiaans glas met een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne blanche superposée, torsadée. +- 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #777

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #319

    Een lotelingenstok van groen Italiaans glas met opliggende witte en blauwe lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes blanches et bleues par dessus, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #773

    Een reeks van tien konische glazen met geslepen decor in de stijl van de jaren ‘20.

    Suite de dix verres coniques avec un décor gravé dans un style des années ‘20.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #263

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges à l’intérieur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 92 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #793

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.

    Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #16

    Een glazen gebakschotel op voet met een gesatineerd decor van fruit.

    Un plat à tarte sur pied en verre satiné, décor de fruits.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 20 / 24
  • #121

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode lijnen op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges sur fond doré. vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #647

    Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.

    Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #273

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met blauwe lijnen binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes bleues à l’intérieur et une ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #349

    Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #253

    Een Italiaanse lotelingenstok van getorst groen en wit glas. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne en verre torsadé vert et blanc. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #384

    Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.

    Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #728

    Een pique-fleurs van gesatineerd glas met classicistische damesfiguren in reliëf.

    Un pique-fleurs en verre, figures de dames dans le décor en relief.
    No longer available
    Dim. h:16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #388
    Murano

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.

    Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #747

    Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.

    Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.
    No longer available
    Dim. h: 24 &14,5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #149

    Moeder Gods Kazanskaia. Russische icoon in tempera op hout. XIXde eeuw.

    Une icône russe, tempéra sur bois. Mère de Dieu Kazanskaia.
    No longer available
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #556

    Een gebeeldhouwde tweedeurskast in gotische stijl.

    Une armoire à deux portes sculptée, style gothique.
    No longer available
    Dim. 149 x 156 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #676
    Stokke, Norway

    Twee ergonomische designstoelen.

    Deux chaises ergonomiques design.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #144

    Een vergulde spiegel in barokke stijl.

    Un miroir avec dorures, style Baroque.
    No longer available
    Dim. 121 x 73 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #502

    “Drie personages in een landschap”. Ingekleurde houtsnede. Japan, begin XIXde eeuw.

    ”Trois personnages dans un paysage.” Une gravure sur bois en couleurs. Japon, début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #264
    Egard Wiethase
    Period: 1881-1965

    “Stilleven met bloemen, pompoen en meloen. Gesigneerd en gedateerd 1922.

    ”Nature morte, potiron, fleurs et melon”. Signé et daté 1922.
    No longer available
    Dim. 46 x 60 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #357

    Een vaas van zwart glas met reclame voor ‘Perfect pils’ van brouwerij Het Sas/Ecluse.

    Un vase en verre noir, publicité pour ‘Perfect Pils’, brasserie Het Sas/Ecluse.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #464
    Ludo Laagland
    Period: 1923 - 2006

    “Moeder en kind”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Mère et enfant”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 41 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #716

    Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

    Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #343

    Een oude messingen trompet van Deprins. Gemonteerd als lampvoet.

    Une ancienne trompette en laiton de Deprins. Montée en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    “Compositie”. Gemengde techniek op karton. Draagt een handtekening: ‘W. I. Lam”

    ”Composition”. Techniques mixtes sur carton. Porte une signature: ‘W.I. Lam’.
    No longer available
    Dim. 63 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #543

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More