#117
“Mensenfiguur met vogelkop”. Een bronzen beeldje op rood marmeren sokkel.
#124Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977
“Schepen op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200 / 220 -
#27Nao by Lladro.
“Jonge vrouwen”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeunes femmes”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574A. Vandroemme
“Trekpaarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#209
Een goudgepatineerde spiegel in Louis Philippestijl.
#439Emiel HoornePeriod: °1951
#185
#194Jan De ClercqPeriod: 1881 - 1962
“De Hypnotiseur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#754
Een lot boeken met betrekking tot de Wereldtentoonstelling te Antwerpen in 1930, waaronder drie volumes met gebundelde uitgaven van het Dagblad der Wereldtentoonstelling, uitgegeven door de Gazet van antwerpen en een groot fotoboek.
Un lot de livres en relation avec l’exposition Mondiale à Anvers en 1930, dont trois volumes reliés du Journal de l’Exposition Mondiale, ed. Gazet van Antwerpen, et un grand livre photos.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#110
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et une perle.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 550 / 650 -
#780
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#50
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 250 / 350