#580
Une paire de boucles d'oreilles en forme de feuille en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,33 ct.No longer availableDim. 6,28 gEstimate: € 1000/1200 -
#11Emaux de Longwy
Paire de vases cylindres en faïence à décors floraux multicolores. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40/45 -
#611
Een gietijzeren varkentje met strooien hoed en laarzen.
#648
Paire de vases de Boom en verre à décor de fleurs de lys rouge et argent.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45/55 -
#155
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,20 ct. et d'un rubis central de + - 2,50 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 1800/2000 -
#672
Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.
#66
Een messingen luchter in empirestijl met drie lichtpunten met glazen kapjes.
#52
“Bij de fontein”. Olieverf op doek.
"Au bord de la fontaine". Huile sur toile.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#699
Een oude grammofoon met messingen hoorn.
#310Swarovski Lourdes
#10
Parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
#653
Un tigre couché en faïence verte à motifs dorés.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50/80