Similar lots by type
-
#572
Een bronzen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte.
Lustre en bronze à huit lumières, orné de feuillages.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 180/220 -
#478
Een koperen vaasje met een gegraveerd decor van mythologische wezens.
Un petit vase en cuivre avec un décor gravé de personnages mythiques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 50/70 -
#603
“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#203Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350/500 -
#141Achille LeysPeriod: 1873-
“Oude vrouw”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk.
"Vieille dame". Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#184
Een schemerlamp van verguld brons en albast, gedragen door drie classicistische vrouwen. Op rond bijhorend tafeltje.
Lampadaire en bronze doré et albâtre porté par trois femmes classiques. Sur sellette ronde assortie.No longer availableDim. 86 & 58 cmEstimate: € 200/240 -
#318
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, origineel als onderdeel van een driedelig klokstel.
Un candélabre à cinq points lumineux, d'origine faisant partie d'une garniture de cheminée.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50/80 -
#121
Een lampvoet van donkergepatineerd brons met een classicistische scène van twee dames en een kap van glas in lood.
Un pied de lampe en bronze patiné brun avec une scène classique de deux dames. L'abat jour est en verre et plomb.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200/300 -
#27
Een dienaar van deels gepolychromeerd brons.
Un serviteur en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200° -
#495
Een reeks van drie ovale tafeltjes van goudgepatineerd koper met marmeren blad.
Une série de trois petites tables ovales en cuivre doré, tablettes en marbre.No longer availableDim. b: 41 - 61 cmEstimate: € 80/120 -
#167
Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een knielende vrouw.
Une paire de candélabres style art déco a quatre points lumineux, portées par une femme agenouillée.No longer availableDim. H: 33,5 cmEstimate: € 120/200 -
#221
“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
"La récolte de raisins". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#282Tuur de RijbelPeriod: °1927
“Bloemenstilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40x 50 cmEstimate: € 90/110 -
#187
Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
Un éléphant en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 180/220 -
#87
Een barometer-thermometer op koper met een houten kast.
Un baromètre et thermomètre sur cuivre et bois.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 40/60 -
#785
Drie ronde bijzettafeltjes op drie poten. Verschillende formaten.
Trois tables de gigogne rondes sur tripodes. De tailles descendantes.No longer availableDim. Ø: 41 & 52 cmEstimate: € 40/50 -
#589Indo-Keshan
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 213 cmEstimate: € 120/200 -
#46
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50 -
#562
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#760
Een eironde lantaarn van geslepen glas.
Lanterne ovoïde en verre taillé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#252
“Havenzicht”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Paulus.
"Vue sur le port". Techniques mixtes. Porte une signature: Paulus.No longer availableDim. 31 x 46 cmEstimate: € 100/180 -
#601
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
Un vase à couvercle, décoration de personnages. Travail chinois.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 700/800 -
#754
Een oude lans.
Lance ancienne.No longer availableDim. l: 280 cmEstimate: € 40/45 -
Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).
No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 250/350