Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lotje cloisonné op messing, bestaande uit twee paar balustervaasjes, een dekselpotje en een kommetje. Alles op houten sokkeltjes.
Een lotje cloisonné op messing, bestaande uit twee paar balustervaasjes, een dekselpotje en een kommetje. Alles op houten sokkeltjes.
Een lotje cloisonné op messing, bestaande uit twee paar balustervaasjes, een dekselpotje en een kommetje. Alles op houten sokkeltjes.
Een lotje cloisonné op messing, bestaande uit twee paar balustervaasjes, een dekselpotje en een kommetje. Alles op houten sokkeltjes.

Een lotje cloisonné op messing, bestaande uit twee paar balustervaasjes, een dekselpotje en een kommetje. Alles op houten sokkeltjes.

Lot de cloisonnés sur laiton, composé de deux paires de vases balustres, d'un bol à couvercle et d'une petite coupe. Le tout sur des socles en bois.
Dim. h: 3,5 - 23 cm
SKU: 2405220391.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #391
Estimate: € 75 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #379

    “Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.

    « Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.
    No longer available
    Dim. 72 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #574
    Alicia Rymowicz
    Period: Kazan, 1907 - 1992

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
  • #319
    Le Dauphin, France

    Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #383
    Maria Innocentia Hummel

    “Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.

    "Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #77
    Val Saint-Lambert

    Een ronde slakom van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un saladier rond en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #357

    Een Afrikaans hoofd van terracotta met bronskleurig patina. Nigeria.

    Une tête africaine en terre cuite à patine bronze. Nigeria.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #358
    Goebel, Germany

    “Festival Harmony”. Een meerkleurig porseleinen beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 172, II.

    Fête de l'Harmonie. Une figurine en porcelaine multicolore de la série de MI Hummel. Marqué et numéroté en bas 172, II.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #172
    Vlaamse School

    “De aanbidding van de herders”. Olieverf op koper. Gedateerd f. 1616.

    « L'Adoration des bergers ». Huile sur cuivre. Daté f. 1616.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #476

    Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.

    Tapis persan finement noué en laine et soie.
    No longer available
    Dim. 228 x 154 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #655

    Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.

    Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.
    No longer available
    Dim. 158 x 105 & 198 x 124 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #31
    Val Saint-Lambert

    Een sierglas van geblazen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Etienne Devert 1984 en genummerd.

    Verre décoratif en cristal soufflé, partiellement coloré rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Etienne Devert 1984 et numéroté.
    No longer available
    Dim. H. 28,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #234
    Eduard Van der Meer
    Period: 1846 - 1889

    “Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    "Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More