Other lots in this auction
-
#379“Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.
« Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.No longer availableDim. 72 x 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#574Alicia RymowiczPeriod: Kazan, 1907 - 1992“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cm -
#319Le Dauphin, FranceEen lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65 / 85 -
#383Maria Innocentia Hummel“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#77Val Saint-LambertEen ronde slakom van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un saladier rond en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#357Een Afrikaans hoofd van terracotta met bronskleurig patina. Nigeria.
Une tête africaine en terre cuite à patine bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#358Goebel, Germany“Festival Harmony”. Een meerkleurig porseleinen beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 172, II.
Fête de l'Harmonie. Une figurine en porcelaine multicolore de la série de MI Hummel. Marqué et numéroté en bas 172, II.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#172Vlaamse School“De aanbidding van de herders”. Olieverf op koper. Gedateerd f. 1616.
« L'Adoration des bergers ». Huile sur cuivre. Daté f. 1616.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#476Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Tapis persan finement noué en laine et soie.No longer availableDim. 228 x 154 cmEstimate: € 180 / 240 -
#655Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.No longer availableDim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50 / 70 -
#31Val Saint-LambertEen sierglas van geblazen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Etienne Devert 1984 en genummerd.
Verre décoratif en cristal soufflé, partiellement coloré rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Etienne Devert 1984 et numéroté.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#234Eduard Van der MeerPeriod: 1846 - 1889“Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 47 cmEstimate: € 40 / 60




