Other lots in this auction
-
#306Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#85Een 18 K geelgouden ring bezet met een rookkwarts van +- 9 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un quartz fumé de +- 9 ct.No longer availableDim. 8,18 gEstimate: € 200 / 250 -
#496Een uit twee delen opgebouwde Chinese reiskast van palissanderhout.
Un cabinet de voyage chinois en deux parties en palissandre.No longer availableDim. 90 x 117 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#167Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau. Poinçons allemands, 835‰. Charnières du couvercle desserrées.No longer availableDim. h: 11 - 25 cm 2910 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#475Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#124Philibert Delecluse“Portret van Pierre Klees als voorzitter van de Société royale belge des ingénieurs et des industriels”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
« Portrait de Pierre Klees en tant que président de la Société royale belge des ingénieurs et des industriels ». Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 107 x 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#197Val Saint Lambert - Studio CrystalEen designvaas van rozebruin kristal met een verguld swirldecor. Gemerkt.
Vase design en cristal rose-marron à décor de volutes dorées. Marqué.No longer availableDim. h: 38,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#54“Maria met kind”. Een tegeltableau waarvan enkele tegels mankeren.
"Marie avec enfant". Un tableau de tuiles dont certaines tuiles manquent.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#102Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 88 x 75 cmEstimate: € 140 / 200 -
#104Th. Lambrecht“Zicht op Sint-Anneke”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
"Vue de Sint-Anneke". Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 70x75cmEstimate: € 80 / 120 -
#317Een plaasteren kop van een leeuwin. Achteraan gedateerd 1949.
Tête de lionne en plâtre. Daté 1949 au dos.No longer availableDim. 15 x 24 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#669Een eikenhouten tafeltje met gedraaide poten in H-verbinding en een lade in de gordel. Laat XVIIe eeuw.
Une table en chêne avec des pieds tournés à entretoise en H et un tiroir en ceinture. Fin XVIIe siècle.No longer availableDim. 70 x 64 x 51 cmEstimate: € 150 / 200

