#378Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.
#94Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
#35Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.
#290Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.
#20Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.
#397“Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.
#200,1Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
#15Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.
Un chapelet en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#406Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.
#400Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.
#373Vijf schelpen en een koraal.
#277Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
#254Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#270Een spiegel in mahoniehouten lijst.
#401Een groot en een klein stuk koraal.
#198Een groot handgemaakt model van een galjoen.
Grand modèle d’un galion. Fait main.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 180 / 240
#281“Japanse handelaar”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Marchand japonais". Un netsuké en ivoire, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#215Een eikenhouten tweedeurskast.
Armoire à deux portes en chêne.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#167Een paar processielampen van messing. Gemonteerd op elektriciteit.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants et baguettes ayant un poids total de +- 1,60 ct. et une topaze centrale de 3,20 ct.No longer availableDim. 8,48 gEstimate: € 950 / 1200 -
#51“Minnaars”. Een beeld van donkergepatineerd zamak. Gesigneerd ‘Cyabeo’(?).
"Amants". Une statue en régule patinée. Signée 'Cyabeo'.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#222Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
#313Een paar XIXe eeuwse wheelback chairs. Licht afwijkende modellen.
Deux chaises wheelback du XIXième siècle. Modèles différents.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100 / 120 -
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 1 ct.No longer availableDim. 9,85 gEstimate: € 1500 / 1700 -
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35 / 50