Similar lots by type
-
#46Royal DuxEen groep van een jong koppel van beigegepatineerd aardewerk. Schade. Onderaan gemerkt.
Groupe d’un jeune couple en faïence à patine beige. Dégâts. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#41Een vaas van meerkleurig aardewerk in Art Nouveaustijl met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900. Met onduidelijke reliëfstempel.
Vase en faïence polychrome de style art nouveau au décor de fleurs peintes à la main. Vers 1900. Cachet en relief illisible.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#412“Jongen en meisje bij een waterput”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
“Garçon et fille près d’un puits”. Groupe en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#773Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.
Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#690BochEen aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor van Catteau. Onderaan gemerkt en genummerd D.781. Vorm 529.
Petit vase en faïence au décor de fleurs par Catteau. Marque sous la base et numéro D.781. Forme 529.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 130 -
#435Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.
Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#633Een paar jardinières op piëdestal van roze geglazuurd aardewerk, versierd met draken in reliëf.
Paire de jardinières sur piédestal en faïence à glaçure rose décorées de dragons en relief.No longer availableDim. h: 154 cmEstimate: € 900 / 1100 -
#546Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 460 / 500 -
#691Michel Hereman“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstrait”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#751Een Vietnamese vrouw van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
Femme vietnamienne en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 90 -
#358Victoria Porcelain, FentonEen gedeeltelijk servies van blauw en wit aardewerk met een willowdecor, bestaande uit een grote schotel, een kom, vijf dessertborden, acht vierkante borden, vier kleine kommetjes, twaalf koppen met onderschoteltjes, en een langwerpige schotel. Eén oor manco. We voegen er enkele anders gemerkte stukken aan toe.
Partie de service en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow” comprenant un grand plat, un bol, cinq assiettes à dessert, huit assiettes carrées, quatre petits bols, douze tasses et soucoupes, un plat oblong. Une anse manque. Nous ajoutons quelques pièces d’autres marques.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#526Een paar balustervazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages op kobaltblauwe fond.
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma décorés de personnages sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Boch FrèresEen koffie- en theestel van meerkleurig aardewerk met een Cantondecor, bestaande uit elf kopjes en onderbordjes, een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een kom.
Garniture à café et à thé en faïence polychrome au décor de Canton, comprenant onze tasses et soucoupes, une cafetière, une théière, un sucrier, un pot à lait et un bol.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#706Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#566Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#298BochTwee schalen van wit aardewerk naar een ontwerp van Ernest D’ossche. Onderaan gemerkt.
Deux plats en faïence blanche décorés de scènes d’après Ernest D’Ossche. Marques au verso.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 45 -
#795Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.
Petit vase en faïence persane polychrome.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 55 / 65 -
#446Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#401Een cachepot van bruin geglazuurd aardewerk in de vorm van een kikker. Onderaan gesigneerd ‘Jean Roger’. Parijs.
Cache-pot en faïence à glaçure brune en forme d’une grenouille. Signé sous la base: Jean Roger, Paris.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#748Een art deco vaasje van aardewerk met een meerkleurig bloemenmotief in reliëf. No. 625.
Vase art déco en faïence au décor de fleurs polychromes en relief. N° 625.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 55 / 60 -
#744Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee theepotten in de vorm van een aap en een tabakspot met een decor van schepen. We voegen er een terracotta groep in de vorm van een vissersfamilie aan toe, getiteld “Il faut partir”.
Lot de faïences polychromes comprenant deux théières en forme d’un singe et un pot à tabac décoré de bateaux. Nous ajoutons un groupe en terre cuite représentant une famille de pêcheurs et intitulé “Il faut partir”.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#693Michel Hereman“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstraite”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#349Tegeltableau van Villeroy & Boch.
Tableau de carreaux de Villeroy et Boch.No longer availableDim. 74 x 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#333Johnson Bros.Een aardewerken servies met een rood ‘Coaching scenes’ decor, bestaande uit 12 grote borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 6 + 12 kleine borden, 6 diepe borden, 2 koffiepotten, 2 suikerpotten, 2 melkkannen, een sauskom, 12 kopjes met onderschoteltjes, zes soepkommen, enz.
Service en faïence au décor “Coaching scenes” rouge, comprenant 12 grandes assiettes, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 6 pus 12 petites assiettes, 6 assiettes creuses, 2 cafetières, 2 sucriers, 2 pots à lait, une saucière, 12 tasses et soucoupes, six soupières etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#781Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.
Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#238Een lot van negen hoornvaasjes van verguld Brussels porselein in verschillende maten en uitvoeringen. Omstreeks 1900.
Lot de neuf cornets en porcelaine dorée. Bruxelles, vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#9Een replica van een Oud-Griekse legerhelm van brons. Op een staander van plexiglas.
Réplique d’un casque antique grec en bronze. Sur piétement en plexi.No longer availableEstimate: € 110 / 130 -
#665Maurice Vallet“Compositie-assemblage”. Opgebouwd uit diverse soorten hout op paneel. Gesigneerd.
“Composition-Assemblage”. Comprenant différentes sortes de bois et peinture. Signée.No longer availableDim. 122 x 153 cmEstimate: € 200 / 240 -
#73Een grote en een kleine vaas van kleurloos kristal. De eerste Oostenrijks en met getorste ribben, de tweede gemerkt Val St. Lambert.
Un grand et un petit vase en cristal incolore. Le premier d’Autriche aux côtes torses, l’autre marqué de Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 30 & 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#547“Daikokuten, god van welvaart en het huishouden, met zijn hamer in de rechterhand, met zijn voorraadkoffer, een kalebas en twee muizen”. Netsuké van heel fijn gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan rood lakzegel.
“Daikokuten, die de la prospérité et le ménage, avec son marteau dans la main droite, son coffre de provisions, une gourde et deux souris”. Netsuké en ivoire très finement sculpté. Japon, Mei-ji. Marque en laque rouge sous la base.No longer availableDim. H. 5,3 cmEstimate: € 120 / 200 -
#527Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kleine vaasjes en twee verschillende borden.
Lot de porcelaines d’Imari comprenant deux petits vases et deux assiettes différentes.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#225Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale robijn van ± 0,93 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un rubis de ± 0,93 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800 / 1000 -
#415OmegaEen dameshorloge met roestvrij stalen armband in originele doos.
Montre de dame à bracelet en acier inoxydable. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#232Armand Apol“Intérieur en Campine”. Ingekleurde ets. Naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 151/250.
“Intérieur en Campine”. Eau-forte en couleurs. D’après un oeuvre de Jakob Smits. Signée et numérotée 151/250 hors planche.No longer availableDim. 52,5 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#639Val St. LambertEen lot gekleurd kristal bestaande uit twee vazen en een lampenvoet. Gemerkt.
Lot de cristaux colorés comprenant deux vases et un pied de lampe. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#84Friedrich Kaulbach“Meisjesportret als bacchante”. Gravure uit de XIXde eeuw.
“Portrait de fille en bacchante”. Gravure du XIXe siècle.No longer availableDim. 56 x 41 cmEstimate: € 40 / 50

