Other lots in this auction
-
#601
Een verzilverd metalen dienblad mt opengewerkte rand.
Un plateau en métal argenté avec bord ajouré.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 90 / 110 -
#237
Een applique met glas en een koperen kandelaar met gekleurde glazen kraaltjes.
Une applique en verre et un bougeoir en laiton avec des perles de verre colorées.No longer availableDim. h: 42 & 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#699William WoollettPeriod: 1735 - 1785
“The fishery”. Een XVIIIe eeuwse gravure naar een werk van Richard Wright.
“The fishery”. Gravure du XVIIIe siècle d’après Richard Wright.No longer availableDim. 38 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#638
Een oude messingen obus met kop.
Un vieux obus en laiton avec tête.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#152C. Mendelson
“Boom”. Crayon gras. Gesigneerd en gedateerd 1939.
Arbre. Crayon gras. Signé et daté 1939.No longer availableDim. 56 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#311Denbac
Een kannetje en vier bekertjes van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. (Denert & Baluchon)
Une cruche et quatre tasses en faïence émaillée. Marquée en bas. (Denert & Baluchon)No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#447
Een geribde kraagvaas van Chinees porseleine met bloemendecor in vier kleuren. Onderaan gemerkt.
Un vase à col nervuré en porcelaine de Chine avec un motif floral en quatre couleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 250 / 300 -
#343
Een lot van vier verschillende bierpullen.
Un lot de quatre chopes à bière différentes.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 10 / 20 -
#642
Een lot Italiaans aardewerk, bestaande uit een dekseldoosje met twee putti, een autootje en een groepje met vogeltjes.
Un lot de poterie italienne, composé d'une boîte avec deux putti, une voiture et un groupe d'oiseaux.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#433Goebel, Germany
“Hausmusik”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 150/0. Onderaan gemerkt.
“Hausmusik”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 150/0. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891
“Pater in de crypte”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
Le père dans la crypte. Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#575Goebel, Germany
“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12/I. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60