Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lotje varia, bestaande uit een bronzen Chinese kom, een rood koperen vaasje met een geëtst bloemendecor en een miniatuur houten wierrookbranderdje.
Een lotje varia, bestaande uit een bronzen Chinese kom, een rood koperen vaasje met een geëtst bloemendecor en een miniatuur houten wierrookbranderdje.

Een lotje varia, bestaande uit een bronzen Chinese kom, een rood koperen vaasje met een geëtst bloemendecor en een miniatuur houten wierookbrandertje.

Lot varié comprenant un bol chinois en bronze, un petit vase rouge à décor de fleurs à l’eau forte et un encensoir miniature en bois.
SKU: 0702170483.
Category: Aziatisch.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #483
Estimate: € 30 / 36
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #557

    Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chevaux.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #661

    Een theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Théière en porcelaine de Chine polychrome à décor de guerriers. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #640

    Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #583

    Een cachepot van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor bloeiende struiken met vogels.

    Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose aux arbustes en fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 800 / 840
  • #475

    Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.

    Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #424

    Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. Slijtage.

    Gravure sur bois japonaise. Signée. Usures.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #645

    Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #561

    Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein. Omstreeks 1900.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #547

    Een gewicht van blauw en wit Chinees porselein met een decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt.

    Poids en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de chiens de Pho. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #577

    Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #598

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #672
    Chikanobu

    Een ingekleurde Japanse houtsnede met een voorstelling van vier Geisha’s. Eind XIXe eeuw.

    Gravure sur bois japonaise en couleurs représentant quatre geisha. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #535

    Een plaquette van Chinees porselein in houten lijst met een meerkleurig decor van een personage in een tuin.

    Plaquette en porcelaine de Chine au cadre en bois et à décor polychrome d’un personnage dans un jardin.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #650

    Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.

    Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #589

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #488

    Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue”-decor.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu poudré.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #673

    Een theepot van meerkleurig Chinees porselein met cachepots met bloeiende planten in het decor.

    Théière en porcelaine de Chine polychrome à décor de cache-pot fleuris.
    No longer available
    Dim. h: 12
    Estimate: € 50 / 60
  • #651

    Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #578

    Een flesvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van personages, pioenen, kostbaarheden en vlinders.

    Bouteille en porcelaine de Chine décorée de personnages, pivoines, signes audacieux et papillons polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 350 / 360
  • #560

    Een paar vazen van Imariporselein.

    Paire de vases en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #453

    Een lot Cantonporselein, bestaande uit een theepot, een belletje, een klein vaasje, een suikerpot en een sauskom. Grotendeels gemerkt.

    Lot de porcelaines du Canton comprenant une théière, une sonnette, un petit vase, un sucrier et une saucière. La plupart avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #567

    Een vaas met lange, uitwaaierende hals van rood en zwart porselein met een vogeldecor. Japan, XIXe eeuw.

    Un vase à long col évasé en porcelaine noire et rouge à décor d’oiseaux. Japon, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #647

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Medio XXe eeuw.

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #591

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een scheur over de lengte van (..)

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Une avec une Fissure sur le ventre. (..)
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 4000 / 5000

Other lots in this auction

  • #129
    Henri Waumans

    “Landschap met boom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage à l’arbre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 63 x 92 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #435

    “Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.

    “Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #70

    Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,61 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #380

    Een grote trumeauspiegel van goudgepatineerd hout, versierd met een kuif in de vorm van een acanthusblad en rozen.

    Grand trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe et de roses.
    No longer available
    Dim. h: 220 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #29

    Een handgeschilderd miniatuur damesportret.

    “Portrait de dame”. Miniature peinte à la main.
    No longer available
    Dim. 10x 7,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #503

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van uitrustingen op de ene en vogels en pioenen op de andere. Einde XIXe eeuw.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’armes et d’oiseaux et de pivoines. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #715

    Een lot grafiek: - 19 litho’s met als thema geneeskunde. Omstreeks 1900 - 12 grote en 47 offsetdruk gravures met als thema vogels en techniek uit Konversations - Lexikon van Blockhaus / Meyers. Einde XIXe eeuw. - 14 grote en 5 kleine litho’s met als thema vlinders. - 18 gravures met als thema vogels. 1828 - 1844.

    Lot de gravures: - 19 lithos sur le thème de la médecine. Vers 1900. - 12 grandes gravures et 47 gravures en offset aux thèmes des oiseaux et de la technique de “Konversations-Lexikon “ par Blockhaus/Meyers. Fin du XIXe siècle. - 14 grandes et 5 petites lithographies traitant les papillons. - 18 gravures traitant les oiseaux. 1828-1844.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #80

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één centrale diamant van ± 0,10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,10 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 8,39 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #701

    Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein met een landschapsdecor. Omstreeks 1900.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #699

    “Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.

    “Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 & 45 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #794

    Een lot van drie messingen wandversieringen, waarbij twee grote schildvormige die een paar vormen en een derde kleinere met een kandelaar.

    Lot de trois décorations de meubles en laiton dont deux grandes en forme d’écussons, formant une paire et une troisième plus petite avec bougeoir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #571

    Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Guanyin debout en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 180 / 200
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More